Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Zvětšení penisu – Návod pro začátečníky

Zvětšení penisu - Návod pro začátečníky

Na základě opakujících se dotazů od nových čtenářů jsme pro vás připravili návod na zvětšení penisu pro začátečníky. Představíme vám ty nejefektivnější metody na zvětšení penisu a záleží na vás, jakou cestou se vydáte. Představíme si také nejprodávanější produkty, které mají vliv na penis. krom těchto informací se budeme věnovat i nejčastěji pokládaným dotazům na toto téma.

Nejčastější dotazy ke zvětšení penisu

 • Má smysl zvětšovat penis, pokud ještě nemám 18 let

Pokud jste ještě nedovršili 18 let, nemá smysl se tímto tématem zabývat. Penis roste zhruba do 20 let a není zapotřebí nijak ovlivňovat jeho přirozený vývoj. Pokud i tak budete chtít vyzkoušet nějakou metodu na zvětšení penisu, pak doporučujeme: Cviky na penis

 • Kolik je průměrná velikost, která uspokojí ženy?

Průměrná velikost v ČR je 15 cm v plné erekci. Ženy preferují velikost od 11 cm a výše, v plné erekci.

 • Jak zvětšit objem penisu?

Často dostáváme od našich čtenářů dotazy “Jak zvětšit objem penisu”. Více méně jsou naše tipy zaměřené jak na zvětšení velikosti tak i objemu penisu. Zvětšení objemu penisu můžete dosáhnout zejména níže uvedenými možnostmi a cviky na penis. Doporučujeme si také přečíst článek – 5 tipů, jak zvětšit objem penisu.

 • Slyšel jsem, že není možné dosáhnout zvětšení údu. Co je na to pravdy?

Ano, přesně tohle tvrdí lidé, kteří nevyzkoušeli žádnou níže metodu, ale i přesto všechno zkritizují. Když jsme se začali zabývat problematikou zvětšení penisu, také jsem podobné věci slýchávali velice často. Chudý člověk také bude vždy tvrdit, že zbohatnout nejde, přitom se nikdy o nic nepokusil. Přesto naše členy týmu podobná tvrzení neodradila a dnes dosahujeme neuvěřitelných výsledků. Pomohli jsme se zvětšení penisu více jak 20 000 mužům. Pomocí mnoha metod jsme dosáhli zvětšení penisu od 1 cm až do 8 cm. Podrobného průvodce i s výsledky, bonusy, s 30 cviky na penis a 21 denní výzvou naleznete v naší knize Jak zvětšit penis 2.0.

 • Nemám peníze, ale chci dosáhnout zvětšení

Nevadí. Mnoho našich čtenářů začalo buď s nízkou investicí, nebo s žádnou do zvětšení údu. Pokud chcete podobně postupovat, pak doporučujeme využít náš E-book – Jak zvětšit penis 2.0, kde probíráme nespočet metod na zvětšení penisu, do kterých nemusíte investovat ani korunu. Nebo můžete využít osvědčené cviky na penis.

 • Jakých výsledků je možné dosáhnout?

Výsledky jsou velice různorodé. Naši čtenáři dosahují zvětšení od 1 cm až do 8 cm během 5 měsíců. Záleží především na tom, jakou metodu využijete, nebo zda zapojíte více metod najednou.

 • Jsou výsledky trvalé?

Ano. Pokud se budete řídit našimi metodami, pak můžete dosáhnout trvalých výsledků. Ale pozor, ne vždy to musí být pravda. Velikost se vám může změnit v období stresu nebo pokud přiberete nadbytečná kila. Za celou dobu, co se danou problematikou zabýváme, jsme naměřili maximální zmenšení o 0,2 cm za 3 roky. V 98% případech byl problém v přibrání na váze.

Jakou metodou dosáhnout zvětšení penisu

Představíme si 5 námi ověřených metod na zvětšení údu, se kterými lze dosáhnout reálných výsledků. Všechny námi uvedené metody máme na sobě vyzkoušené, proto vám můžeme poradit, jak si vybrat ten nejvhodnější způsob právě pro vás.


 

E-book - Jak zvětšit penis 2.0Jedná se o kompletního průvodce pro zvětšení penisu, kde najdete ty nejefektivnější metody na zvětšení mužství. Naleznete tam informace, které jinde nenajdete. Představíme si reálné výsledky, infografiku, videa, mnoho cviků na penis s podrobným průvodcem. Krom cviků se dozvíte i techniky na zlepšení sexuálního výkonu a pro lepší uspokojení ženy a mnoho dalších bonusů v hodnotě až 1 500 Kč.

Pro koho je vhodná tato metoda: Náš ebook – Jak zvětšit penis 2.0, uspokojí všechny muže, kteří hledají ověřené metody s minimálním rizikem neúspěchu. Mnohým postačí pouze náš ebook a nemusí již zakupovat jiné produkty. Jedná se především o podrobný návod, se kterým ušetříte mnoho peněz, které byste museli vydat při hledání metody na zvětšení penisu na vlastní pěst.

+ Výhody

 • Metody jsou ověřené čtenáři a týmem magazínu zvetsit-penis.cz
 • Ušetříte spoustu peněz
 • Bonusy v hodnotě 1 500 Kč
 • 30 denní garance na vrácení peněz
 • Dosáhli jsme zvětšení od 1 cm do 4,5 cm
 • Mnoho obrázkových návodů

– Nevýhody

 • Trvalé a kvalitní výsledky se dostavují nejdříve za 3 měsíce
 • Něco musíte číst

Cena: 399 Kč 499 Kč

Kde zakoupit produkt


 

Vimax Pills - Prášky na zvětšení penisuMetoda na zvětšení údu, která přináší ohromné výsledky po celém světě. Je vědecky dokázáno, že tablety na zvětšení penisu mají vysoký účinek na zlepšení tak zásadních vlastností penisu jako je velikost, šířka nebo kvalita erekce. Dostáváme mnoho pozitivních zpráv od mužů, kteří naše doporučené tablety využili a dosáhli svých vysněných velikostí za nízkou cenu, bez chirurgické operace a hlavně bez vedlejších účinků.

Používání tablet na zvětšení penisu je velmi rozšířené zejména v USA, Austrálii, Velké Británii a Kanadě, kde způsobilo doslova revoluci v této oblasti. Dnes se také některé značky dostaly na Evropský trh. Tyto pak naleznete i u nás, a to i ty nejkvalitnější za příznivé ceny.

Pro koho je vhodná tato metoda: Tuto metodu si nejvíce oblíbili ti muži, kteří nechtějí investovat čas do nějakých dalších aktivit. Stačí dodržovat dávkování a jen čekat. Pokud nemáte čas na cviky, natahovače nebo čtení knih a nevadí vám investovat peníze, pak vyzkoušejte prášky na zvětšení penisu.

Top tablety na zvětšení penisu

+ Výhody

 • 100% výsledky
 • Metoda, do které nemusíte vložit váš čas
 • Rychlá metoda na zvětšení penisu
 • Nepůsobí pouze na zvětšení penisu, ale i na zlepšení funkcí penisu
 • Zvětšení objemu penisu

– Nevýhody

 • Můžete narazit na prášky, které nefungují
 • Na každý měsíc, potřebujete minimálně 1 balení

Cena: od 600 do 2 500 Kč (dle výběru produktu a belní)

Kde zakoupit produkt


 

Cviky na zvětšení penisMožná se budete divit, ale skutečně je možné dosáhnout zvětšení penisu prakticky bez pomůcek nebo přípravků, tudíž i bez finanční investice. Jednou z velmi účinných a moderních metod jsou cviky na zvětšení údu, vyvinuté v sedmdesátých letech minulého století britským lékařem Brianem Richardem. Tato série speciálních cviků byla poprvé uveřejněna v časopise British Journal of Sexual Medicine.

Cviky jsou mezi námi již po staletí a lze s nimi dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Cviky mají vliv jak na zvětšení penisu, tak i na zlepšení jeho funkcí. Můžete tak vytrénovat výdrž, dosáhnout zdravějšího penisu nebo se můžete zbavit předčasné ejakulace. Podrobně se cvikům věnujeme v naší knize – Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete až 30 cviků s podrobným průvodcem a obrázky.

Pro koho je vhodná tato metoda: Cviky na penis jsou vhodné především pro muže, kteří nechtějí investovat peníze do žádných produktů, ale i přesto chtějí dosáhnout zvětšení údu. Protože se jedná o metodu na zvětšení penisu, která je zdarma, musíte počítat s pozdějšími výsledky. V průměru dosahujeme zvětšení penisu pomocí cviků o 0,5 cm do 3 měsíců.

Cviky nepotěší muže, kteří chtějí dosáhnout zvětšení rychle a především bez práce. Denně musíte cvikům věnovat minimálně 20-30 minut vašeho času.

Odkaz na cviky zdarma

+ Výhody

 • Metoda je zcela ZDARMA
 • Kvalitní výsledky

– Nevýhody

 • Denně potřebujete na cviky 20-30 minut
 • Trvalé a kvalitní výsledky se dostaví do 3 měsíců – nejedná se o rychlou metodu

Cena: zdarma (závisí na vašem čase)


 

Andropenis - Penis ExtenderJedná se o nejstarší metodou na zvětšení údu, která není využívaná ve světe pouze na velikost penisu. V minulosti mohla být velmi nebezpečná. Dnes však existují certifikované pomůcky, které zajišťují bezpečnost a ochranu před zraněním. Nejvýznamnější výhody spojené s touto metodou jsou vysoká účinnost a trvalé výsledky. S tímto Extenderem na zvětšení penisu získáte výsledky až za několik měsíců. Úspěchy však rozhodně stojí za to.

U nás je nejznámější penis extender Andropenis, který obsahuje certifikáty a je zcela bezpečný. Andropenis je sice kvalitní zdravotnický prostředek na zvětšení penisu, ale také tomu odpovídá cena – 3 995 Kč. Andropenis pracuje na tažné metodě, u které se výsledky dostavují do 2 měsíců.

Pro koho je vhodná tato metoda: Jedná se o třetí nejlepší placený produkt na zvětšení penisu, se kterým dosahujete velice kvalitních výsledků a používá se také při srovnávání penisu. Velká nevýhoda v natahovači penisu spočívá v jeho dlouhodobém nošení. Natahovač se nosí denně cca 5 hodin.

Námi doporučený penis extender

+ Výhody

 • Námi ověřená metoda, která efektivně funguje
 • Pomáhá srovnat zahnutý penis

– Nevýhody

 • Musí se nosit minimálně 5 hodin denně
 • Není možné s tímto zařízením spát
 • Vysoká cena

Cena: 3 995 Kč

Kde zakoupit produkt


 

Snažíme se pomáhat co nejvíce mužům, kteří chtějí mít větší a širší penis a nechtějí podstoupit operaci, která je riziková. Prohlédněte si těchto 6 tipů na zvětšení penisu, které můžete ihned vyzkoušet.


Představili jsme si ty nejefektivnější metody, které známe na zvětšení údu, a především ty, které jsme sami na sobě vyzkoušeli. O toto téma se zajímáme již od roku 2011, proto jsme vám schopni nabídnout metody, u kterých dosáhnete reálných výsledků.

„Pokud sami nebudete věřit, že lze dosáhnout zvětšení penisu, pak věřte, že se to stane. Životních úspěchů také dosáhnete jedině tehdy, když tomu sami budete věřit.“

Nebojte se nás kontaktovat nebo napsat váš dotaz do komentářů, pokud si s něčím nebudete vědět rady. Níže vám nabízíme odkazy na další zajímavé články, které byste neměli přehlédnout, pokud to myslíte se zvětšením vážně.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

5 Komentáře

Přidat komentář