Andropenis – Prodlužovač penisu

andropenis-baleniJe nám známo, že téma ohledně zvětšování penisu je velice citlivé, ale trápí řadu mužů, kteří si neví rady jak jejich problém vyřešit. Na zvětšit-penis.cz naleznete veškeré informace a doporučující metody na zvětšení penisu, srovnání zakřivení penisu a podporu erekce. Velký penis, vzhled a schopnost ovládat erekce je pro muže důležitý faktor.

Jenže příroda ne vždy každému přidělí všechny tyto vlastnosti. Tento problém se už řeší po celé zemi již mnoho let. Už v Kamasútře se uvádí návody jak prodloužit penis. V minulosti šlo většinou o dosti drastické a někdy i nebezpečné metody. Naštěstí v dnešní moderní době jsou vynalezena odborníky po mnoha studií účinné výrobky.

Proto Vám musíme představit i tento výrobek, který se jmenuje Andropenis má jak certifikáty, taky přes 2 500 000 spokojených pacientů po celém světě.

Hodnocení: 3 hvězdičky

Andropenis – Recenze

AndroPenis je prodlužovač penisu, díky němuž dosáhnete permanentního zvětšení penisu bez nutnosti chirurgického zákroku a je šetrná k penisu. Natahovač penisu je bezpečný a lékařsky ověřený produkt s certifikátem od EU. Tento prodlužovač penisu funguje na principu natahování. Podobného principu využívají ve kmeni “Žirafých žen”, kde si ženy na krk nasazují další a další kroužky, čímž krk podstatně a nevratně protáhnou.

Podle vědeckých studií je úspěšnost natahovače penisu využívajícího této metody 97,5%. Moderní technologie a vědecké výzkumy posunuli revoluční prostředky na zvětšení penisu kupředu, právě také Andropenis je vyvinut dlouholetými výzkumy a poznatky.

Více informací o knize

Natahovač penisu výhody

 • Certifikáty jak lékařské tak z EU
 • Trvalé výsledky
 • Zvětšení penisu o 0,5 cm za měsíc
 • Zvětšení penisu na objemu 1 cm
 • Zaručené výsledky bez vedlejších účinků
 • Bez zdravotních potíží (zkřivení, potrhání..)

TIP: Pokud hledáte rychlejší a snadnější cestu ke zvětšení penisu, potom doporučujeme vítěze testů Vimax Pills, který si udržuje prvenství již více než 3 roky.

Natahovač penisu použití

Jak správně použít Andropenis? Stačí pouze zařízení nasadit, nastavit délku, která vám vyhovuje a nosit 4-9 hodin denně podle vašeho uvážení a času. Zvětšení penisu bývá okolo 0,5cm délky za měsíc. Doba využívaní této aplikace záleží na tom, jaké délky penisu chcete dosáhnout. Obvykle dochází ke zvětšení o 3-4cm. Penis zároveň získá až 1cm v průměru. K dosažení těchto výsledků je potřeba zařízení používat minimálně 4-6 měsíců. Nelze opomenout, že získané centimetry navíc , Vám už nikdy nezmizí. Dalším výhodou tohoto prodlužovače penisu, je že pomůže až 70-ti% srovnání pokřivení penisu.

Přístroj nepřekáží při chůzi či v pohybu. Spolu s přístrojem získáte také CD a manuál s pokyny a radami, které určitě využijete.

Andropenis – Ověření, certifikáty

Přístroj má všechny důležité certifikace a zdravotní osvědčení jak na způsob použití, tak na materiály, ze kterých je sestaven. Také má veliké ohlasy jak u mužů, kteří tento prodlužovač penisu využily, tak u lékařů, kteří tento produkt doporučují. Dosud nebyly zjištěny jeho případné krátkodobé či dlouhodobé vedlejší účinky.

Andro-Penis® je držitelem:

 • povolení o volném prodeji na území celé Evropské Unie
 • prohlášení o shodě CE
 • certifikátů ISO 13485:2003 a ISO 9001:2008
 • Andro-Penis je také držitelem povolení o volném prodeji na území celé Evropské Unie.

TIP: Máme ověřené čtenáři, že natahovačem penisu přináší rychlejší výsledky s doplňkem stravy Vimax Pills.

Nemusíte se obávat prodlužovač penisu je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu. Některé díly jsou vyrobeny z plastu, jiné z mosazi pokovené 24 karátovým zlatem, pružiny jsou z kvalitní nerez oceli, tyčinky jsou vyrobeny z chirurgického hliníku.

Údržba tohoto prodlužovače penisu je zcela jednoduchá. Je nutné jej udržovat v čistotě, aby nepostihly uživatele zdravotní komplikace. Můžete samozřejmě omývat vodou za pomocí mýdla, nemusíte mít obavy, že by něco zkorodovalo. Je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. 

Kde zakoupit produkt

Andropenis video :

Andropenis obrázky 


Andropenis – Časté dotazy

Je používání Andropenisu bezpečné?

 Samozřejmě pokud jsou dodržena všechna pravidla k požívání Andropenisu, které naleznete v balení a je zcela bezpečný bez zaznamenaných vedlejších účincích. V případě potíží, je dobré prozkoumat, zda byl Andropenis správně nasazen, případně se poradit s odborníkem.

Je úspěšný Andropenisu?
Andropenis má vysokou úspěšnost studiemi a anketami bylo prokázáno že spokojeno bylo 97% mužů.
Andropenis má negativní účinky?
Doposud nebylo zaznamenáno, že by se vyskytli nějaké komplikace. Prošly opravdu studiemi a lékaři, kteří tento prodlužovač penisu doporučují.

Je andropenis zdravotně nezávadný?
Ano je. Pokud máte jakékoliv obavy nebo dotazy kontaktujte nás nebo se přímo poraďte s lékařem.

Andropenis působí na zvětšení a zakřivení penisu?

Ano. Andropenis byl vyvinut pomocí lékařů a proto je prodlužovač penisu tak navržen, aby napomáhal při zvětšení penisu nebo při zakřivení.

12 komentářů

 • Tento produkt jsem si zakoupil asi před rokem a mohu ho jen doporučit. Bohužel jak se tady píše, výsledky se dostavují až za několik měsíců. U mne to bylo za 4 měsíce než šlo opravdu něco vidět.

 • Mohu tě jej doporučit sice výsledky se opravdu dostaví až za několik měsíců ( u mne za 5 měsíců), ale i tak si myslím, že jde o kvalitní výrobek. Teď to zkouším kombinovat s prášky, tak jsem zvědav na výsledky.

 • Pokud chcete rychlou metodu na zvětšení penisu, tak bohužel andropenis to nezvládne. Já jsem dosáhl zvětšení libida o 1 cm za 13 měsíců a nosit to každý den se bohužel nedá. Určitě Vám mohu doporučit prášky Andropharmia penis, u nich jsem zaznamenal výsledky už do jednoho měsíce.

 • mám penis 16 cm a chci abych ho měl větčí a bytelnější nevím cosi mám koupit abych měl aby žena kterou sní se budu mylovat aby byla spokojena napište mi jak nato.pozdravem Med jiří

 • Dobrý den,chtěl bych se zeptat mám 31 roků a mám penis dlouhý 15-16 cm o průměru 4,5 cm a chtěl bych mít větší až přes 20 kolem 24-25 cm,druhý problém je,že můj penis není rovný ale zakřivený dolů a chtěl bych aby byl rovný lze u mě s tímto výrobkem Andropenis – Prodlužovač penisu dosáhnout zásadních změn a můžete mi to zaručit,že dojde určitě ke změnám na mém těle?Děkuji za odpověď.Ondra

  • Dobrý den,
   Na dálku Vám nemohu zaručit nic, protože nevím v jaké je opravdové zakřivení. Andropenis má velmi kladný vliv na srovnání penisu i na zvětšení, ale zaručit Vám nemohu nic, opravdu nevím, jak na tom jste. Určitě neuškodí konzultace s lékařem.

Přidat komentář