Proces provizní spolupráce – jak vyděláváme?

Affiliate disclaimer

 Drazí čtenáři a přátelé,

Chceme být k vám co nejupřímnější, proto jsme sepsali tuto stránku, kde se dozvíte, jak náš projekt vydělává, kam směřujeme a čeho jsme zatím dosáhli.

Náš projekt o zvětšení penisu vznikl na základě špatných zkušenosti dvou z redaktorů (Petr Krásný a Jiří Šindler) s produkty na zvětšení mužství. Jelikož jsme starší generace, nedokázali jsme takovýto projekt rozběhnout. S tím nám pomohl kamarád Patrik Zapletal, který dělá dlouhodobě v marketingu a má za sebou řadu online projektů.

Hlavním smyslem projektu bylo a je, upozornit muže na kvalitní a nekvalitní produkty, které pomáhají se zvětšením penisu. Tohle téma je velice kontroverzní a jsme si toho vědomi. Sami jsme byli v začátcích velmi skeptičtí, avšak časem jsme poznali kvalitní produkty a metody, díky nim je možné dosáhnout větších a širších výsledků.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Veškerý obsah, co je naleznete v našem magazínu, je zcela ZDARMA a nemáme v plánu to nijak měnit. Neustále se snažíme přidávat článkynávody, tipy a triky, okrajově se věnujeme mužským nemocem, ale především testujeme produkty a metody na zvětšení penisu.

Všechny studie vycházejí více méně z laboratorních testů, ale zapomíná se mnohdy na testy přímo na lidech. To je avšak neetické. My jsme se vydali cestou, kdy produkty a metody testujeme sami na sobě a díky tomu máme různorodé výsledky. Nikdo nemá stejný organismus, jako například ten vedle vás, proto výsledky mohou být odlišné na což se snažíme upozorňovat.

Jak můžeme fungovat bez přijmu?

Ano, sice je u nás vše zdarma, což také i zůstane, ale za projektem zvetsit-penis.cz stojí více redaktorů, kteří musí být nějak ohodnoceni, máme náklady na správu webu a zejména potřebujeme finance na nové produkty, abychom je mohli nadále testovat. A to není pouze jeden produkt, jelikož potřebujeme mít výsledky od více mužů, abychom dokázali sestavovat kvalitní recenze.

Jsme zapojeni do provizního systému affiliate spolupráce, kde nám drobné částky vyplácí prodejci některých recenzovaných doplňků stravy, produkt§ nebo pomůcek. Nezáleží ale na tom, zda je naše recenze pozitivní nebo negativní.

Proto nemusíme nadhodnocovat produkty, abychom získaly provize. Toho se také striktně držíme, proto naše některé recenze a zkušenosti vůbec některé produkty nešetří!

VIDEO: Princip affiliate spolupráce

Pokud se dostanete přes náš odkaz k prodejci, vždy budete mít stejnou cenu, nic nebude navýšené. Nám se přičte provize, jakmile zákazník nakoupí u prodejce produktu. Samozřejmě máme i otestované produkty, z nichž nemáme žádné provize i přesto je rádi doporučíme, pokud stojí za to.

Jak funguje provizní systém?

Čtenář si v našem magazínu přečte například recenzi a po kliknutí na odkaz v dané recenzi, bude čtenář převeden přímo k prodejci. Poté z našeho čtenáře se stane zákazník u prodejce daného produktu, kde například zakoupí produkt v průměrné hodnotě za 550 Kč a my z doporučení dostaneme v průměru 10%, což je 55 Kč/ za doporučení.

Tyto mikro příjmy nejsou naší obživou, ale za to nám pomohou dále rozvíjet obsah, spravovat a vylepšovat webové stránky a nakupovat další produkty k testování. Bez toho bychom nadále nemohli nadále publikovat kvalitní a ověřené informace.

Nikdy se nemusíte obávat mylných informací a nadhodnocených produktů. Nebojte se tedy přejít k prodejci přes nás, jednak nezaplatíte nic navíc, ale odvděčíte se nám a pomůžete i další mužům, kteří mají podobné problémy jako například vy. Navíc, u některých produktů máme vyjednané slevy pro naše čtenáře.

 

Mnohokrát Vám děkujeme za projevenou důvěru a spolupráci.
V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat na info@zvetsit-penis.cz