Zajímavé články

Proč je masáž penisu tak důležitá a jak ji správně provádět

Proč je masáž penisu tak důležitá a jak ji správně provádět

Chcete s partnerem oživit váš sexuální život a přitom dosáhnout nějakého menšího zvětšení penisu a především zlepšení jeho funkčností a pevnější erekcí?

Zapojte do vašich erotických hrátek masáž penisu. Každého muže masáž penisu překvapí a potěší. Málo partnerek, ale tento způsob potěšení nebo předehry napadne, protože především při předehře se muži starají o potěšení ženy.

TIP: Pokud to tedy nenapadne vaši partnerku, nebo to nečte nějaká žena, můžete to vyzkoušet formou oplácení. Vyzkoušejte erotickou masáž nejdříve aplikovat na partnerce a věřte, že se jí bude líbit. Dejte si na erotické masáži záležet, žena pozná, zda to flákáte.

Poté navrhněte partnerce, zda by vám podobné potěšení neposkytla také. Můžete jí přitom vysvětlit, že vaše mužství může časem vyrůst a především bude při sexuálním styku pevnější a širší. Masáž penisu má blahodárné účinky jak na sexuální apetit, tak i na mužský penis.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Základní body pro masáž penisu

Příprava na masáž penisu

Sežeňte si předem potřebné pomůcky. Při masáži penisu bude zapotřebí masážní olejíček, můžete pořídit buď nějaký speciální s aromatem, nebo vám vystačí dětský olejíček. Můžete vyzkoušet také erotické olejíčky, které mají ve svém složení afrodiziakální přípravky a jejich vůně ještě víc povzbudí vaše smysly.

Pozor na různé osvěžující nebo hřejivé masážní gely. Pro masáž penisu nejsou moc vhodné

Když do masáže zapojíte i příjemnou atmosféru, bude to pro muže příjemná změna. Romantická atmosféra nemusí ale potěšit každého muže, proto zvažte, zda uspějete. Můžete vyzkoušet pouze zapálit svíčky s příjemným aromatem, protože svíčka sama o sobě  je uklidňující pro každého.

Nespěchejte

Masáž penisu dělejte pomalými pohyby, abyste muže nepřivedly k rychlé ejakulaci. K ejakulaci nemusí ani vůbec dojít. Podobné techniky se provádí v tantrických masážních centrech, kde nahá partnerka pouze masíruje muže, bez žádného jiného uspokojení.

Než se zaměříte přímo na penis, začněte nevinným hlazením v okolí. Používej nejen prsty, ale i hřbety dlaní, svůj jazyk nebo dlouhé prameny vlasů – tedy než dojde na masážní olejíček, abyste si vlasy neumastily.

Chceš zažít moderní a revoluční masturbaci? Pak se musíš podívat na naší recenzi k realistickým umělým pannám, které posunout tvojí masturbaci na vyšší úroveň.

Začněte svého partnera hladit na bocích, na stehnech, zadečku a na bříšku. Dotyky by měly být jemné, svádivé, ale zas ne příliš lehké, aby ho to spíš nelechtalo. Samozřejmě se vyhněte oblastem, kde je váš partner lechtivý, abyste nenarušily atmosféru a nažhavení.

Tantrická masáž

Jak na masáž penisu

  1. Partnera správně uložte

Partnera uložíte na záda a něčím mu podložíte hlavu, např. polštářem. Dobré je podložit hýždě dalším polštářem, abyste se u masáže penisu dostaly na všechny místa. Nohy by měly být lehce roztažené a pokrčené v kolenou.

  1. Začněte masáží těla

Vysvětlete partnerovi, ať se uvolní a pokusí se nemyslet na nic jiného, než na masáž. Při masáži nezačínejte hned u penisu, ale například na břichu, nohách zadku, prostě tam, kde to váš partner má rád.

  1. Zamiřte k okolí penisu

Naneste masážní olejíček a zamiřte k intimním partiím. Nejdříve masírujte okolí, poté varlata, hráz (místo mezi penisem a análním otvorem). Zde mají muži velmi citlivá místa, a proto se tu vyplatí chvíli setrvat. Měňte pohyby i tlak, a pokud vám to není proti mysli, zavítejte i do okolí análního otvoru.

  1. Nezapomeňte na vrchol-žalud mužského údu

Pomalu přejděte k samotnému penisu. Střídejte obě ruce, tlak i sílu, nikam nespěchejte. Opatrně stáhněte předkožku, docílíte tak maximální citlivosti mužského údu. Málokterého muže nechá tento úkon »chladným«, protože na vrcholu penisu je velké množství nervových zakončení – podobně jako u ženského klitorisu.

Zajímavost: Podle Tantrických masáží směřuje mnoho nervových zakončení k vrcholu penisu a je tak spojeno s dalšími částmi těla. Je podložené studiemi, že masáží lze také zlepšit zdravotní stav a spoustu nemocí, spjatých s penisem.

  1. Oddalujte vyvrcholení

Pokud pocítíte, že se dostává muž k vyvrcholení, zpomalte. Začněte masírovat kolem penisu. Muž by měl stále zhluboka dýchat.  Dýchání je mnohem důležitější, než se může zdát. Tím, že jej hned nepřivedete k vrcholu, bude celá masáž ještě příjemnější.

  1. Využijte tajemný mužský bod-G

Nyní se zaměříme na málo známý mužský erotogenní bod-G! Jedná se o místo přibližně ve velikosti hrášku, které se nachází mezi varlaty a análním otvorem (mezi těmito místy). V těchto místech buďte opatrní a něžní, muži mají tohle místo velice citlivé. Pravou rukou masírujte penis a levou zkoušejte jemně tlačit na onen citlivý bod a masírovat jej.

  1. Zakončete masáž penisu

Pokud cítíte, že se partner blíží k vrcholení, pokračujte jednou rukou v masáži, druhou více zatlačte na ono tajemné místo a dráždíte ho. Vyvrcholení se zanedlouho dostaví. Poté si lehněte vedle partnera a obejměte ho. Relaxujte společně. Je důležité, abyste jej po této masáži penisu nechali minimálně pět až deset minut v klidu ležet a odpočívat.

TIP na závěr: Můžete také vyzkoušet masáže prostaty, které tě mohou ochránit před nemocemi a rakovinou prostaty.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

2 Komentáře

Přidat komentář