Zajímavé články

Proč je masáž penisu tak důležitá a jak ji správně provádět

Proč je masáž penisu tak důležitá a jak ji správně provádět

Masáž penisuChcete s partnerem oživit váš sexuální život a přitom napomáhat ke zvětšení penisu a především zlepšení jeho erekcí? Zapojte do vašich erotických hrátek masáž penisu.

Každého muže masáž penisu překvapí a potěší . Málo partnerek ale tento způsob potěšení nebo předehry napadne, protože především při předehře se muži starají o potěšení ženy.

TIP: Pokud to tedy nenapadne vaši partnerku, nebo to nečte nějaká žena, můžete to vyzkoušet formou oplácení. Vyzkoušejte erotickou masáž nejdříve aplikovat na partnerce a věřte, že se jí bude líbit. Dejte si na erotické masáži záležet, žena pozná, zda to flákáte.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Poté navrhněte partnerce, zda by vám podobné potěšení neposkytla také. Můžete jí přitom vysvětlit, že vaše mužství může časem vyrůst a především bude při sexuálním styku pevnější a širší. Masáž penisu má blahodárné účinky jak na sexuální apetit, tak i na mužský penis.

 

Základní body pro masáž penisu

Příprava na masáž penisu
Sežeňte si předem potřebné pomůcky. Při masáži penisu bude zapotřebí masážní olejíček, můžete pořídit buď nějaký speciální s aromatem, nebo vám vystačí dětský olejíček. Můžete vyzkoušet také erotické olejíčky, které mají ve svém složení afrodiziakální přípravky a jejich vůně ještě víc povzbudí vaše smysly.

Pozor na různé osvěžující nebo hřejivé masážní gely. Pro masáž penisu nejsou moc vhodné

Když do masáže zapojíte i příjemnou atmosféru, bude to pro muže příjemná změna. Romantická atmosféra nemusí ale potěšit každého muže, proto zvažte, zda uspějete. Můžete vyzkoušet pouze zapálit svíčky s příjemným aromatem, protože svíčka sama o sobě  je uklidňující pro každého.

Nespěchejte
Masáž penisu dělejte pomalými pohyby, abyste muže nepřivedly k rychlé ejakulaci. K ejakulaci nemusí ani vůbec dojít. Podobné techniky se provádí v tantrických masážních centrech, kde nahá partnerka pouze masíruje muže, bez žádného jiného uspokojení. Než se zaměříte přímo na penis, začněte nevinným hlazením v okolí. Používej nejen prsty, ale i hřbety dlaní, svůj jazyk nebo dlouhé prameny vlasů – tedy než dojde na masážní olejíček, abyste si vlasy neumastily.

Začněte svého partnera hladit na bocích, na stehnech, zadečku a na bříšku. Dotyky by měly být jemné, svádivé, ale zas ne příliš lehké, aby ho to spíš nelechtalo. Samozřejmě se vyhněte oblastem, kde je váš partner lechtivý, abyste nenarušily atmosféru a nažhavení.Tantrická masáž

Jak na masáž penisu

  1. Partnera správně uložte

Partnera uložíte na záda a něčím mu podložíte hlavu, např. polštářem. Dobré je podložit hýždě dalším polštářem, abyste se u masáže penisu dostaly na všechny místa. Nohy by měly být lehce roztažené a pokrčené v kolenou.

  1. Začněte masáží těla

Vysvětlete partnerovi, ať se uvolní a pokusí se nemyslet na nic jiného, než na masáž. Při masáži nezačínejte hned u penisu, ale například na břichu, nohách zadku, prostě tam, kde to váš partner má rád.

  1. Zamiřte k okolí penisu

Naneste masážní olejíček a zamiřte k intimním partiím. Nejdříve masírujte okolí, poté varlata, hráz (místo mezi penisem a análním otvorem). Zde mají muži velmi citlivá místa, a proto se tu vyplatí chvíli setrvat. Měňte pohyby i tlak, a pokud vám to není proti mysli, zavítejte i do okolí análního otvoru.

  1. Nezapomeňte na vrchol-žalud mužského údu

Pomalu přejděte k samotnému penisu. Střídejte obě ruce, tlak i sílu, nikam nespěchejte. Opatrně stáhněte předkožku, docílíte tak maximální citlivosti mužského údu. Málokterého muže nechá tento úkon »chladným«, protože na vrcholu penisu je velké množství nervových zakončení – podobně jako u ženského klitorisu.

Zajímavost: Podle Tantrických masáží směřuje mnoho nervových zakončení k vrcholu penisu a je tak spojeno s dalšími částmi těla. Je podložené studiemi, že masáží lze také zlepšit zdravotní stav a spoustu nemocí, spjatých s penisem.

  1. Oddalujte vyvrcholení

Pokud pocítíte, že se dostává muž k vyvrcholení, zpomalte. Začněte masírovat kolem penisu. Muž by měl stále zhluboka dýchat.  Dýchání je mnohem důležitější, než se může zdát. Tím, že jej hned nepřivedete k vrcholu, bude celá masáž ještě příjemnější.

  1. Využijte tajemný mužský bod-G

Nyní se zaměříme na málo známý mužský erotogenní bod-G! Jedná se o místo přibližně ve velikosti hrášku, které se nachází mezi varlaty a análním otvorem (mezi těmito místy). V těchto místech buďte opatrní a něžní, muži mají tohle místo velice citlivé. Pravou rukou masírujte penis a levou zkoušejte jemně tlačit na onen citlivý bod a masírovat jej.

  1. Zakončete masáž penisu

Pokud cítíte, že se partner blíží k vrcholení, pokračujte jednou rukou v masáži, druhou více zatlačte na ono tajemné místo a dráždíte ho. Vyvrcholení se zanedlouho dostaví. Poté si lehněte vedle partnera a obejměte ho. Relaxujte společně. Je důležité, abyste jej po této masáži penisu nechali minimálně pět až deset minut v klidu ležet a odpočívat.

TIP na závěr: Můžete také vyzkoušet masáže prostaty, které tě mohou ochránit před nemocemi a rakovinou prostaty.

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Proč je masáž penisu tak důležitá a jak ji správně provádět
4.2 (83.08%) 13 Hodnotit

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

2 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.