Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Jak zvětšit objem penisu: 5 TIPŮ, které zaručeně zaberou

Jak zvětšit objem penisu: tipy, které zaručeně zaberou

Přemýšlíte stále nad tím, jak zvětšit svůj penis, protože jste nespokojeni s délkou nebo šířkou svého přirození? Je to pochopitelné, nebojte se, zdaleka nejste sami, takový problém řeší podle průzkumů až čtvrtina mužské populace – muži totiž berou velikost penisu jako svou mužnost – a není se čemu divit, protože jak ukázaly nedávné studie, ženám na velikosti opravdu záleží.

Mnoho žen uvádí, že pro ně je velikost penisu skutečně důležitá, stejně tak kvalitní sex považují za nedílnou součást fungujícího vztahu.

Trable s velikostí penisu se dokonce mohou projevit velmi negativně na vašem sebevědomí. Je to stejné jako u žen, které naopak řeší velikost svých prsou, a pokud jsou nespokojeny, podepisuje se to mimo jiné na jejich sebevědomí – stejně to mají muži. Možností řešení je několik, proto nemusíte propadat depresím, naopak, začněte se svou nespokojeností konečně něco dělat a vyzkoušejte jeden z našich tipů.

TIP: Na objem penisu má vliv i kotvičník zemní. Ano, tato bylina skutečně pomáhá rozšiřovat topořivá tělíska, čímž zvětšuje objem penisu. Věnovali jsme mu celý článek – Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris výrazně zvětší objem penisu

5 zaručených tipů, které z vás udělají postelového krále

Skutečně jste si mysleli, že pornoherci se s velikostí svého penisu rodí? Někteří sice ano, ale velká většina z nich si kladla stejnou otázku jako vy právě teď „Jak zvětšit objem penisu?“ Ano, řešili stejný problém a podívejte se, jak na tom jsou dnes, a to všechno jen díky doplňkům stravy na zvětšení penisu, speciálním cvikům na penis nebo jiným pomůckám.

TIP: Pokud si nevíte rady, kterou z účinných metod zvolit, podívejte se na náš online srovnávač, ten vám ihned ukáže nejlépe hodnocené produkty. Nemusíte tak ztrácet čas srovnáváním a můžete začít se zvětšením penisu už teď.

Vimax – naprostý vítěz většiny srovnání

Vimax Pills - Prášky na zvětšení penisuStejně jako na dostihovém závodišti je většinou nějaký zaručený favorit, který ve většině případů nezklame, podobně je tomu také u tablet na zvětšení penisu. Věřte, že Vimax skutečně vyřešil problémy mnoha mužů, kteří si kladli stále dokola otázku, jak zvětšit objem penisu. Ona to nakonec není vlastně žádná věda, jak Vimax dokazuje.

Vimax je tak účinný proto, že kombinuje skvělý přístup a ještě lepší složení. Svým složením totiž působí přímo na rozšíření topořivých tělísek uvnitř penisu, společně s tím rozšiřuje také cévy, takže umožňuje zvýšení průtoku krve nejen do penisu, kde roztažená topořivá tělíska pojmou více krve, čímž zvětší svůj objem a společně se zvětší také objem penisu – až o téměř 3 cm.

Nenechte si uniknout všechny informace o Vimax, protože vás naprosto okouzlí.

XtraSize – druhý nejlepší doplněk stravy na zvětšení objemu penisu

XtraSize doplněk stravy na zvětšení penisuAlternativa, která přináší také výsledky, i když ve srovnání dopadl XtraSize o něco hůře, díky své ceně za dopravu, než právě Vimax. Přesto nemůžeme ani sekundu pochybovat o jeho kladných účincích. Produkt XtraSize pracuje také s topořivými tělísky, podporuje i silnější a dlouhotrvající erekci, i když to není jeho primární účinek – soustředí se opravdu hlavně na zvětšení objemu penisu.

Jak už bylo řečeno, XtraSize je o něco málo méně účinný, nicméně i tak nabízí skvělý výsledek – penis dokáže zvětšit až o 2 cm. To rozhodně není zanedbatelný rozdíl, navíc v některých případech může být i účinnější, protože u doplňků stravy jsou výsledky často velmi individuální a promítá se do nich mnoho vnějších i vnitřních faktorů.

V čem je XtraSize jiný než Vimax? Podívejte se na detailní recenzi a vyberte si produkt, který vám bude lépe vyhovovat.

Cviky na zvětšení objemu penisu – fungující technika s trvalým účinkem

Cviky na penisTuto techniku si nepochybně oblíbíte zejména tehdy, kdy nedůvěřujete doplňkům stravy, přestože jsou opravdu funkční a otestovali jsme je v našich recenzích, navíc společně s našimi čtenáři. Jestliže máte pochyby, určitě vyzkoušejte právě cviky na penis, které jsou finančně naprosto nenákladné.

Jediné, co budete potřebovat, je trpělivost – pokud nemáte trpělivost, ani se do techniky nepouštějte, protože vyžaduje skutečně pravidelné cvičení po poměrně dlouhou dobu, nejlépe alespoň 2 až 3 měsíce. Navíc si budete muset pečlivě nastudovat techniku, protože není zrovna jednoduchá. Přesto se jedná o cviky, které opravdu doporučujeme – penis trvale zvětší o 1,5–3 cm.

Pro všechny, kteří chtějí dát přednost cvikům, jsme připravili kompletního průvodce, kde najdete detailní popis všech cviků, jejich provedení a praktické ukázky.

Andropenis – zdravotní pomůcka s evropským atestem

Andropenis - Natahovač penisuExistuje poměrně velké množství přístrojů a pomůcek, které slibují zvětšení penisu. Ovšem, co si budeme nalhávat – všichni víme, že většina z nich nefunguje. Nicméně, zrovna Andropenis je výjimkou, jedná se o patentovaný přístroj na zvětšení délky i objemu penisu, dokonce s evropským atestem zdravotní pomůcky. V případě Andropenisu je nesmyslné pochybovat.

Přístroj je stále ve vývoji a využívá nejnovějších klinických poznatků. Podle výrobce je účinnost téměř 98 %, v ideálním případě by Andropenis měl zvětšit úd až o 5 cm v jeho délce a zhruba o 1,5 cm v objemu – ovšem to jsou hodnoty v ideálním případě. Většinou se účinnost pohybuje v rozmezí 2 cm v délce a 0,5 až 1 cm v šířce. Jedinou nevýhodou je náročnost na dobu použití – musí se používat opravdu dlouho.

Pokud vás zajímá, jak patentovaná zdravotní pomůcka s atestem funguje, přečtěte si naši detailní recenzi Andropenisu, budete překvapeni.

Návleky na penis – pomůcka pro ještě větší rozkoš partnerky

Návlek na penis na zvětšení penisuNávlek na penis je trochu mimo předešlé kategorie. Jedná se totiž o nejčastěji silikonový návlek na penis, který je opatřen vroubky, výstupky a podobně pro větší stimulaci partnerky.

Samozřejmě vám návlek na penis přidá i na objemu, ovšem oproti předešlým tipům není změna trvalá. Jedná se spíše o zajímavé zpestření společných chvil v posteli.

S návleky na penis můžete zažít dosud nepoznané a opravdu intenzivní orgasmy, prozkoumejte prodlužovací návleky na penis detailněji.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář