Srovnávač – Produkty na zvětšení penisu

Protože testujeme již 7 let metody a doplňky stravy, které mají vliv na zvětšení penisu (Zvětšení objemu i délky), rozhodli jsme se vytvořit srovnávač všech produktů na zvětšení mužského pohlaví. Níže můžete vidět tabulku, kde se nabízejí patřičné informace s produkty seřazenými od nejlepšího po ty nejhorší.

Jsme jediný portál na Česko slovenském trhu, jejichž tým (již 39 mužů) testuje na sobě produkty, které mají vliv na mužství a všechny výsledky jsou důkladně prověřeny. Úzce spolupracujeme s mnoha našimi čtenáři ( I ty se můžeš zapojit), kteří nám poskytují hodnotné informace a zpětnou vazbu na produkty a metody.

Srovnání produktů a prášků na zvětšení penisu

Většina mužů má předsudky vůči zvětšování, podobně jako jsme je měli i my, než jsme sami na sobě otestovali téměř všechny dostupné metody a produkty. Po několikaletých zkušenostech, jsme dokázali pomoci se zvětšením více než 24 000 mužům, kterým se výrazně zvýšilo sebevědomí a někteří dosáhli neuvěřitelných životních úspěchů. Vždy nás potěší, když se nám ozve nějaký čtenář s poděkováním.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Srovnávač produktů a metod na zvětšení penisu

Produkt Hodnocení Průměrné výsledky Trvalé účinky Cena Recenze
Vimax + 3,5 cm (3 měsíce) od 690 Kč Recenze
Cviky na penis + 1,2 cm (3 měsíce) 3 cviky ZDARMA Recenze
Xtrasize + 3 cm (3 měsíce) od 1 090 Kč Recenze
Jak zvětšit penis 2.0 + 2,5 cm (3 měsíce) 499 Kč - Doživotní Recenze
Andropenis + 2,5 cm (3 měsíce) od 3 900 Kč Recenze
Phallosan + 1,5 cm (3 měsíce) 6 900 Kč Recenze
Bathmate + 0,2 cm (3 měsíce) od 2 500 Kč Recenze
Vakuová pumpa + 0,0 cm (3 měsíce) od 600 Kč Recenze
Bylinky + 0,1 cm (3 měsíce) Různá Recenze
Plastická operace - - od 15 000 Kč Recenze

Jestli chceš i ty dosáhnout zvětšení mužství a většího sebevědomí, pak vyzkoušej námi otestované produkty, aby si zbytečně nevyhazoval peníze za placebo-efekty. Jsme komunita mužů, kteří si chtějí navzájem pomáhat s tímto “choulostivým tématem”.

TOP produkty na zvětšení penisu

TOP 1 - Vimax TOP 2 - Cviky na penis TOP 3 - Xtrasize
Vimax - Prášky na zvětšení libida E-book - Jak zvětšit penis 2.0 XtraSize doplněk stravy na zvětšení penisu
Vimax je produkt, který u nás láme rekordy a to nejen při zvětšení penisu. Jeho účinky jsou ohromující a prodejce myslí hlavně na zákazníky. Rychlost, spolehlivost, 100% účinky, Garance na vrácení peněz. Získejte slevu: VIMAX10P Cviky na penis mají všestranné účinky: zvětšení penisui, sexuální výkonnost a mají vliv na zlepšení erekce. Více jak 30 cviků na penis naleznete v našem E-booku: Jak zvětšit penis 2.0 Na třetím místě se umístil Xtrasize. Výrobce udává zvětšení penisu o 8 cm, což je naprostá blbost, ale i přes marketingový trik je produkt velice kvalitní. Nejvíce se nám osvědčila kombinace s Vimaxem, se zvětšením u našeho čtenáře až o 4 cm.
Web prodejce Web prodejce Web prodejce