Cviky na zvětšení penisu Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky pro muže

Extra Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky pro muže

Kegelovy cviky jsou mnoha mužům dobře známy, nebo je cvičí a ani si to neuvědomují. Toto cvičení na zpevnění pánevního dna vymyslel v roce 1948 americký gynekolog Dr. Arnold Kegel. Původně měly cviky sloužit ženám, které byly po porodu, měly problémy s močením nebo chtěly mít zase těsnou vagínu.

V pozdější době se zjistilo, že Kegelovy cviky mají pozitivní vliv na mužské přirození a sexuální výkonnost. Tyto cviky nejsou přímo zaměřené na zvětšení penisu, ale mají výrazný vliv na prokrvování penisu a zlepšení erekce.

Co jsou Kegelovy cviky?

Kegelovy cviky se zejména zaměřují na posilování skutečného kosterního svalstva – na svaly pánevního dna. Tyto cviky vycházejí z cviků pro ženy, kdy se podobným procesem stahuje vagína po porodu. Nejedná se o nic technicky složíte, celý postup můžete vidět níže.

TIP: Chcete dosáhnout zvětšení penisu snazší a rychlejší cestou, potom vyzkoušejte nejoblíbenější produkt našich čtenářů s názvem Vimax.

Co přinášejí Kegelovy cviky?

  • Zlepšují předčasnou ejakulaci
  • Zlepšují erektivní dysfunkce
  • Zdravější a tvrdší penis
  • Mírné zvětšení penisu
  • Déletrvající erekce
  • Větší množství a vzdálenost spermatu
  • Zdravější prostata
  • Prožití silnějšího orgasmu
  • Větší výdrž při sexu

Pokud to myslíte vážně se zvětšením penisu, tak byste měli tyto cviky zařadit do svého režimu. Jestli vlastníte prášky na zvětšení penisu, jako jsou Vimax, tak tyto cviky slouží jen jako doplněk. Nejenže vám Kegelovy cviky dodají pevnější penis, ale také vám přinesou některé výhody v postelových hrátkách.

Chceš získat více cviků na penis s detailním vysvětlením? Potom si prohlédni našeho kompletního průvodce, který jsme dali dohromady spolu se čtenáři na základě našich osobních zkušenosti.

Kegelovy cviky jsou také velice populární ve zdravotnictví, kde je doporučují jak mužům pro zlepšení erekce nebo ženám pro zúžení vagíny. Již si nemusíte zakupovat žádný produkt jako je Viagra a můžete využít své vůle na cviky.

Jak provádět Kegelovy cviky pro muže?

Technika Kegelových cviků spočívá ve stahování PC (sval pánevního dna, pubococcygeus) svalu, jen tehdy, kdy nemočíte. Nalezení PC svalu je jednoduché. Až příště budete močit, zastavte svůj proud moči – svaly, které jste k tomu použili, jsou právě hledaným PC svalem. Pokuste se udržet stáhnuté svaly co nejdéle.

Trápí tě nedostatečná erekce nebo nedostatečná výkonnost, kdy jsi hotov za chvíli? Inspiruj se tipy pro lepší erekci a sexuální výkonnost.

Ze začátku budete rádi, když PC sval stáhnete alespoň na chvíli. Mnoho mužů není vůbec schopných tyto svaly stáhnout. To znamená, že váš PC sval je zatím slabý. Nemusíte mít obavy, pokud budete provádět Kegelovy cviky delší dobu, tak uvidíte, jak je to snadné. Ale bez tréninku se nic nestane. Kegel. cviky je možné praktikovat sám bez jakékoliv druhé pomoci.

Jak často je provádět?

Vzhledem tomu, že jde o PC sval a jde o ten samý typ svalu, jako je tricepsový nebo bicepsový, tak Kegelovy cviky provádějte vždy obden, aby nedošlo k namožení svalu. Kegel. cviky cvičte max. 3 – 4x za týden.

Další informace o Kegelových cvicích

– Kegelovy cviky na zvětšení penisu: Provádění Kegel. cviků spojte s Jelqingem či jiným podobným cvičením, které napomáhá tomu, aby do penisu proudilo více krve. Nejdříve se naučte správně provádět tyto cviky, a poté můžete k tomuto cvičení zapojit jiné techniky.

– Cviky využijí také ženy: Kegelovy cviky jsou určené jak mužům, tak i ženám. Jak už bylo zmíněno na začátku, toto cvičení byl vyvinuto především pro ženy. Pokud se naučíte provádět Kegelovy cviky, tak získáte oba intenzivnější a kvalitnější sex. Pokud žena dokáže stáhnout PC sval při sexu, tak dojde k sevření vagíny a následně kvalitnější rozkoš.

– Kegelovy cviky a předčasná ejakulace: Často se stává, že pokud muži trénují tyto cviky, kteří dosahují předčasné ejakulace u sexu. Nezoufejte, stává se to u opravdových začátečníků, pokud tento svalu budete trénovat dále, dosáhnete zesilnění PC svalu a  předčasná ejakulace samozřejmě zmizí. Po delším tréninku zjistíte, že penis dokážete zcela ovládat.

Další tipy na zvětšení penisu

2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář