Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

3-Tip na zvětšení penisuKaždý den se všichni sprchujeme, ale tento proces můžete využít i k zvětšení penisu, ptáte se, jak? Způsob je zcela jednoduchý. zvládnete jej v každé koupelně se sprchovou hadicí, kterou namíříte na penis a pustíte na něj horkou vodu – POZOR, NE VAŘÍCÍ! Tato metoda na zvětšení penisu má vliv především na prokrvení penisu, pokud tuto praktiku využijete před sexem, zaručujeme Vám, že dosáhnete plné erekce a o něco delšího penisu.

 

 

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Další tipy na zvětšení penisu

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky

2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

5 komentářů

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.