Možnosti zvětšení penisu

Prášky na zvětšení penisu – Doporučujeme!

Vimax - Prášky na zvětšení libidaPrášky na zvětšení penisu se řadí mezi neúčinnější a nejrychlejší metody, které vedou právě ke zvětšení penisu. Tablety na zvětšení penisu jsou nejvíce proslulé v Americe. Na internetu naleznete mnoho druhů proto si dávejte pozor, aby byl produkt vyroben z přírodních materiálů, byl ověřen jak certifikáty tak i lékaři. Veškeré informace týkající se tablet na zvětšení penisu naleznete na našem webu. U nás mezi nejkvalitnější tablety patří Vimax, které jsou doporučovány lékaři a samozřejmě 99% spokojenými muži. Složení je zcela přírodní a proto je tento doplněk stravy k mání bez lékařského předpisu.

Tablety na zvětšení penisu

 

Prodlužovač penisu, Natahovač – Doporučujeme!

Andropenis - Prodlužovač penisuJedná se o zařízení, které vytahuje penis do délky i do šířky a napomáhá při srovnání zakřiveného penisu. Prodlužovač penisu neboli natahovač se upíná před žaludem, kde si délku můžete nastavit dle vaší libosti. Je vědecky dokázáno, že natahovače penisu mají skvělé výsledky bez doposud zaznamenaných vedlejších účinků. Natahovače penisu doporučují lékaři tak i spokojení pacienti. Na trhu naleznete mnoho druhů prodlužovačů penisu, ale všechny se od sebe liší. U nás naleznete nejkvalitnější výrobek, který účinkuje a to je Andropenis, který má mnoho certifikátů kvality, ocenění, doporučení od lékařů a zajisté pacientů, kteří Andropenis využívají a jsou spokojeni. Veškeré informace jak natahovač penisu pracuje a jaké výhody přináší Andropenis naleznete na našem informačním webu.

Prodlužovače penisu

Cviky na zvětšení penisu – Doporučujeme!

Cviky na zvětšení penisuCviky na zvětšení penisu jsou jak účinné tak zdravotně nezávadné. Cviky na zvětšení penisu jsou na světě po mnoho let se 100% účinností. Tato metoda je sice účinná, ale výsledků se do dosahuje za mnoho měsíců či let. Je to zdlouhavá metoda, ale zato účinná. Cviky na zvětšení penisu naleznete po kliknutí na tlačítko. Tato metoda je čtenářům nabídnutá zcela zdarma a proto je velice oblíbená.

Cviky na zvětšení penisu

Zvětšení penisu chirurgicky

Chirurgické zvětšení penisuProvádí se tak, že se nařízne vaz poutajícího penisu ke stydké kosti. To spěje k výsledků, že se penis viditelně zvětší o cca 2 – 3 cm. Penis po chirurgickém zákroku už nebude ve ztopořením stavu ve vzpřímené poloze, ale bude ve vodorovné. Chirurgické zvětšení penisu přináší vysoká rizika v podobě možného poškození nervů a nižšího prožitku ze sexu, zřídka i nefunkčnost penisu.

Americká urologická asociace nedoporučuje chirurgické zvětšování délky penisu, protože přínos je jak riskantní tak ve většině případech není účinek trvalý.

Pumpičky- Vákuová pumpa

Vakuová pumpaPumpičky neboli vakuová pumpa vytvářejí podtlak, v penisu, která shromažďuje krev, nadměrně v podkožním vazivu. Na základě tohoto principu vede ke zvětšení penisu jak do šířky tak i do délky, ale výsledek trvá pouze 1 hodinu. Při dlouhodobém používání může dojít k mírnému zvětšení penisu. Následkem nízkého tlaku vzduchu dochází často k potrhání žilek pokožky penisu, následky většinou zůstávají  trvale viditelné. Při časté používáni pumpičky se může stát, že se poškodí erekce nebo jiné trvalé poškození penisu. Vakuová pumpa není proto moc doporučována ke zvětšení penisu.

 


 

Top metody na zvětšení penisu

Natahovač penisu     Vimax - Prášky na zvětšení libidaCviky na zvětšení penisu