Možnosti a metody na zvětšení penisu

Zvětšení penisu je velmi rozsáhlé téma, jelikož větších velikostí lze dosáhnout hned několika způsoby. Pokud i tebe zajímá otázka, jak zvětšit penis, pak zpozorni. Od roku 2011 se snažíme testovat všelijaké metody a produkty na zvětšení údu a to vždy na vlastní nebezpečí. Skutečně vybrat účinný produkt nebo metodu je velmi zdlouhavý proces, který nás stál několik desetitisíců. Dokážeš si proto představit, že by jsi tu samou cestu musel aplikovat i ty a na konci by jsi byl frustrovaný a znechucený?

Pokud chceš ušetřit peníze a čas, vyzkoušej námi osvědčené možnosti a metody na zvětšení penisu. Níže uvedený seznam, budeme neustále doplňovat o nové možnosti, které jsme vyzkoušeli a díky buď je možné nebo není možné dosáhnout zvětšení penisu.

Nepřehlédni:

Prášky na zvětšení penisu  5 Hvězdiček

Vimax Pills - Prášky na zvětšení penisuPrášky na zvětšení penisu se řadí mezi neúčinnější a nejrychlejší metody, které vedou právě ke zvětšení penisu. Tablety na zvětšení penisu jsou nejvíce proslulé v Americe. Na internetu naleznete mnoho druhů proto si dávejte pozor, aby byl produkt vyroben z přírodních materiálů, byl ověřen jak certifikáty tak i lékaři.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Veškeré informace týkající se tablet na zvětšení penisu naleznete v naších recenzich. U nás mezi nejkvalitnější tablety patří Vimax, které je doporučovány lékaři a samozřejmě 99% spokojenými muži. Složení je zcela přírodní a proto je tento doplněk stravy k mání bez lékařského předpisu.

Tabletky na zvětšení penisu

Prodlužovač penisu, Natahovač, Extender 4 Hvězdičky

Andropenis - Prodlužovač penisuJedná se o zařízení, které vytahuje penis do délky i do šířky a napomáhá při srovnání zakřiveného penisu. Prodlužovač penisu neboli natahovač či penis extender se upíná před žaludem, kde si délku můžete nastavit dle vaší libosti. Je vědecky prokázáno, že natahovače penisu mají skvělé výsledky bez doposud zaznamenaných vedlejších účinků. Penis Extender doporučují lékaři tak i spokojení pacienti. Na trhu naleznete mnoho druhů prodlužovačů penisu, ale všechny se od sebe liší.

POZOR: Můžete také narazit na padělky extenderů, které výrazně nedoporučujeme. Dle našich testů a zkušeností našich čtenářů, nejsou tyto padělky dobře konstruované a může dojít k trvalým poškozením penisu. Vždy pečlivě vybírejte, od koho daný výrobek kupujete a zda je to originál.

U nás naleznete  recenzi na nejkvalitnější výrobek, který je účinný a nazývá se Andropenis. Disponuje certifikáty kvality, oceněními, doporučení od lékařů a zajisté pacientů, kteří Andropenis využívají a jsou spokojeni. Veškeré informace jak natahovač penisu pracuje a jaké výhody přináší Andropenis naleznete v naší recenzi.

Prodlužovače penisu

Cviky na zvětšení penisu 4 Hvězdičky

Cviky na zvětšení penisuCviky na zvětšení penisu jsou jak účinné tak zdravotně nezávadné. Cviky na zvětšení penisu jsou na světě po mnoho let se 100% účinností. Tato metoda je sice účinná, ale výsledků se do dosahuje za mnoho měsíců či let. Je to zdlouhavá metoda, ale zato účinná. Cviky na zvětšení penisu naleznete po kliknutí na tlačítko. Tato metoda je čtenářům nabídnutá zcela zdarma a proto je velice oblíbená.

Cviky na zvětšení penisu

Ebook: Jak zvětšit penis 2.0 5 Hvězdiček

E-book - Jak zvětšit penis 2.0

Jelikož jsme skupina mužů, kteří testují od roku 2011 všemožné produkty a metody na zvětšení penisu. Proto jsme se rozhodli vytvořit nějaký produkt, který by měl všestranné, blahodárné účinky. Od roku 2011 jsme toho skutečně hodně otestovali a mnohé se také naučili. Na základě našich testů a pozdějších zkušeností, jsme vytvořili kompletní návod, jak zvětšit penis 2.0.

Tento ebook: Jak zvětšit penis 2.0 vznikal necelé 2 roky byl obohacený o návody a výsledky. Jedná se o jedinečný produkt tohoto typu, protože málo kdo skutečně produkty a metody na zvětšení penisu testoval na vlastním těle. Ebook neobsahuje žádné průpovídky a jde se přímo k věci. Snažili jsme se vytvořit něco pro naše dlouhodobé čtenáře, co by fungovalo a nebylo by potřeba žádných dalších investic. Což se nám také podařilo.

E-book: Jak zvětšit penis 2.0

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Zvětšení penisu chirurgicky  Hodnocení: 2 hvězdy

Chirurgické zvětšení penisuProvádí se tak, že se nařízne vaz poutajícího penisu ke stydké kosti. To spěje k výsledků, že se penis viditelně zvětší o cca 2 – 3 cm. Penis po chirurgickém zákroku už nebude ve ztopořením stavu ve vzpřímené poloze, ale bude ve vodorovné. Chirurgické zvětšení penisu přináší vysoká rizika v podobě možného poškození nervů a nižšího prožitku ze sexu, zřídka i nefunkčnost penisu.

Americká urologická asociace nedoporučuje chirurgické zvětšování délky penisu, protože přínos je jak riskantní tak ve většině případech není účinek trvalý.

 

Pumpičky – Vákuová pumpa pro muže Hodnocení: 2 hvězdy

Vakuová pumpaPumpičky neboli vakuová pumpa vytvářejí podtlak  v jaké si tubě, která shromažďuje krev nadměrně v podkožním vazivu. Na základě tohoto principu vede ke zvětšení penisu, jak do šířky tak i do délky, ale výsledek trvá pouze pár minut. Při dlouhodobém používání, nikdy nedojde k trvalým výsledkům.

Následkem vysokého tlaku vzduchu dochází často k potrhání žilek a pokožky penisu, následky většinou zůstávají  trvale viditelné. Při časté používáni pumpičky se může stát, že dojde k poškození erekce nebo jinému trvalému poškození penisu. Vakuová pumpa není proto doporučována ke zvětšení penisu.

Vakuové pumpy pro muže

Gely na zvětšení penisu  Hodnocení: 1 hvězda z 5

MachoMan gel na zvětšení penisuGel na zvětšení penisu je naprostý a nefunkční nesmysl. Avšak nemůžeme tvrdit, že něco neumí. Marketing jim jde opravdu velmi dobře, ale výsledný produkt je vždy k ničemu. Doposud jsme nenarazili na žádný funkční gel na zvětšení penisu.

 

 


 

Oblíbené metody na zvětšení penisu

Vimax Pills - Prášky na zvětšení penisuXtraSize doplněk stravy na zvětšení penisuNatahovač penisuCviky na zvětšení penisu