Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Máte malý penis? Vyzkoušejte tyto sexuální polohy

Máte malý penis? Vyzkoušejte tyto sexuální polohy

Malý penis může znamenat velký problém, a to jak ze subjektivního, tak i objektivního hlediska. Objektivně je to ve chvíli, kdy muž s malým penisem není schopen svou sexuální partnerku zcela a dostatečně uspokojit a i vzrušit. Subjektivně je to ve chvíli, kdy si takovýto výše zmíněný problém muž připouští a začne nad tím přemýšlet, což se odrazí na náladě a celkovém psychickém stavu.

Nutno říci, že nemusíte propadat depresím a panice. Malý penis je totiž problém, který trápí velmi málo mužů, mnozí si to o sobě pouze myslí. A i pro muže, kteří mají mikropenis, stále existuje řada variant, jak si velmi vhodně pomoct.

Menší penis je možno podpořit zvětšením. K tomu přispějí prášky či techniky na zvětšení penisu. Nicméně můžete také vyzkoušet určité polohy, které pomohou i těm mužům, kteří skutečně mikropenis vlastní. Ideální není například misionářská poloha, na tom se shodují ženy, které mají s malým údem zkušenost. Ženy uvádí, že se stávalo, že u sexu necítily vůbec nic.

Většina nervových zakončení se schází u poševního vchodu. To je pro malý penis plusem, protože velikost pak nemusí být nikterak velkou překážkou pro dobrý sex. Pokud máte malý penis, je také dobré, když budete klást velký důraz na předehru. Ta navodí správnou atmosféru, poté se můžete pustit do experimentování s různými milostnými polohami.

Muž s malým penisem pak může pro ženu znamenat mnohem větší potěšení a může být lepší sexuální milenec, než takový, který tímto “nedostatkem” netrpí.

TIP: Pokud vás trápí malý penis a chcete dosáhnout zvětšení, vyzkoušejte ověřené metody námi a s našimi čtenáři, kterým se věnujeme od roku 2011. Nejvyužívanější metody na zvětšení penisu jsou: Vimax, cviky na penis, Xtrasize nebo E-book: Jak zvětšit penis 2.0.

Pokud máte malý penis, věnujte se hodně předehře

Záležitost jen samostatné soulože nejsou sexuální prožitky a ani vzrušení. Mnoho žen se oddává rozkoši zejména s tím, že je klitoris drážděn. Nejste si jistí svou velikostí? Pak je orální sex a hlavně to, jak dobře jej umíte, více, než je obyčejná náhrada.

I tímto způsobem jde dosáhnout orgasmu. Erotické pomůcky mohou být dobrými pomocníky, v dnešní době je jich k dostání velké množství. Předehru tak neodbývejte, je dobré na ní zapracovat.

1. Poloha koníček

1. Poloha koníčekKlasická poloha, která je velmi dobrá pro muže, kteří mají menší penis. U této polohy je vůdkyně žena. Sama si tak najde nejlepší úhel a také si koriguje hloubku průniku, aby byla ideální. K partnerovi může být žena otočena čelem nebo i zády. Prostor pro různé experimentování je zde opravdu velký. I muži polohu koníček velmi oceňují a vítají.

 

2. Poloha na boku, zezadu

2. Poloha na boku, zezaduPoloha misionářská je (kromě lidí) poloha, kterou byste hledali v přírodě těžko. Poloha zezadu na boku je velmi přirozená. Je navíc i vhodná ve chvíli, kdy partner nemá nejvyvinutější výbavu. Tělo partnerky může experimentovat. Může být například na všech čtyřech, ležet na břiše a v podobných dobrých pozicích. Obměna je, když si zvolíte polohu lžičky, tedy poloha na boku. Muž proniká do ženy zezadu.

3. Poloha na zádech

3. Poloha na zádechPřemýšlíte, vždyť výše bylo zmíněno, že misionářská poloha není pro malý penis moc dobrá. Ovšem tato poloha není jediná, při které žena leží na zádech. Žena má možnost k tělu přitáhnout kolena či si nohy položit na ramena partnera. Pánev je možnost podložit polštáři nebo dekou. Úhel průniku je pro tuto polohu velmi dobrý.

4. Poloha anální

4. Poloha análníNe každý tuto polohu vezme za svou, ale ona existuje. Tato poloha více vzrušuje muže. Anální otvor je totiž  výrazně užší než otvor pochvy. Mnoho žen odmítá tuto polohu, jelikož mají strach z bolestí a nepříjemných pocitů. Když má muž menší penis, riziko bolesti je naprosto minimální. Někteří lidé na tuto polohu nedají dopustit, jiní ji zase odmítají. Oba partneři však díky této poloze mohou objevit novou rozkoš.

5. Ven z postele

5. Ven z posteleJe Váš sex takový obyčejný? Tak vyzkoušejte sex mimo Vaši postel! Žena si opře nohy o partnerova ramena, sedne si na stůl. Úhel proniku zde bude dobrý, a k tomu je možno klitoris dráždit rukou. Žena si tak užije dvojnásob! Okraje stolů a jiných nábytků mohou poskytnout místo pro to, aby se žena přes daný okraj ohnula a vida, zajímavý sex je tady! Ženu si také můžete položit na kraj postele, kde muž klečí s nohami položenými na ramenech své partnerky. Tak jak to vidíte na obrázku

Existují páry, které k sexu chtějí určitý adrenalin. Sex na nezvyklém místě je nevšední zážitek, který spojí oba partnery. A upřímně, kdo v tuto chvíli bude myslet na to, jaké rozměry má penis? Experimenty jsou vítány! A sex se tak stane zajímavým, a proto se nebojte využít zvláštní polohy a místa pro něj!

Jaké polohy raději neprovozujte

Pokud je váš penis opravdu malý, vynechávejte obecné polohy, kde se ženám až moc uvolňují poševní svaly. Misionářská poloha, jak jsme výše psali, moc nefunguje, nicméně se může stát, že u některých párů fungovat může. Je to velmi individuální.

Například poloha, kterou jsme zmínili výše a je obecně považována za dobrou, nemusí vždy spolehlivě fungovat. Nemusíte se cítit špatně v tomto směru, jelikož i muži s větším penisem mohou pociťovat problémy při určitých polohách, jejich partnerky mohou pociťovat nepříjemný tlak i bolest.

Další TOP metody na zvětšení mužství

Závěr k sexu s malým penisem

I malý penis má velký prostor pro experimentování v sexu. To je z výše uvedeného zcela jasné. Nakonec si najdete „tu správnou“ polohu, kterou si užijete vy i partnerka. Během celé doby, kdy vznikla civilizace, se vymyslelo velké množství sexuálních poloh.

Zkušenosti se tak nabalily a znásobily. Jestliže u Vás nefungovala ani jedna z námi doporučených poloh, nezoufejte. Můžete vyzkoušet další možné polohy. Důležité je vytrvat a neházet flintu do žita. Předehra je základ a přispívá také k atmosféře. Časem si najdete onu vhodnou polohu a sex bude naprostá paráda!

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář