Zajímavé články

Uspokojuje ženy velký penis a je velký penis výhoda?

Uspokojuje ženy velký penis a je velký penis výhoda?

Domníváte se, že u žen Vám stoupne šance, pokud máte v kalhotách velký penis? I když platí, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, muži s větším penisem mají u žen nesporné výhody.

Muži si vybírají partnerku podle postavy. Přesněji podle velikosti prsou, podle pasu, boků, délky noh a krásy. I ženy mají své požadavky, které zohledňují při výběru. Na rozdíl od muže, ale žena podle oka velmi obtížně pozná, jak moc je velký penis ukryt pod kalhoty. Ženu tak čeká při prvním společném milování překvapení. A to buď milé, či nemilé. Jaké výhody skrývá velký penis a je to výhoda nebo menší dysfunkce?

Není to jen výhoda fyzického potěšení. Pokud získáte pověst muže s velkou chloubou, určitě se okolo vás budou ochomýtat atraktivnější ženy. To však není jediná výhoda, klady určitě poznáte i při sexu. Ale pozor, neusněte na vavřínech, velikost penisu není jediná cesta k vašemu triumfu. Čtěte následující řádky a dozvíte se více informací.

Má vliv velký penis na atraktivní ženy?

Asi neexistuje muž, který by se nerad chlubil všem svým kamarádům a známým ženou, která je velmi pohledná a přitažlivá. Proto je jasné, že muži na vzhledu záleží. Jak se říká, krása je pomíjivá, ale v partnerském vztahu hraje roli. Zmiňovali jsme se o tom, že podle běžného oka nerozeznáme, jak je muž vybaven. I tak se však atraktivnější ženy dávají dohromady s muži, kteří mají velký penis, kvůli svému uspokojení. Především tito muži mívají větší sebevědomí při námluvách u žen, než muži s menším pohlavím.

Existují poznávací znaky, podle kterých lze zjistit, jak velký penis muž asi bude mít. Tyto znaky však nejsou jediné, které rozhodují o tom, že obdařený muž má okolo sebe krásné ženy. Už jen to, že váš partner není tím prvním a jediným ve vašem životě, u něj to platí také, je jen hrstka těch, kteří se dají dohromady ihned na poprvé.

Z toho by mohlo být patrno, že svět je poměrně velký, nicméně je docela malý, náhody se zkrátka dějí. Ženy obvykle na dámských večírcích probírají svůj intimní život. Je tedy pravděpodobné, že čím více partnerek muž má, tím je větší pravděpodobnost, že se detaily o jeho intimním životě dozví víc a víc cizích žen.

Dlouhé roky jsme testovali metody a produkty, na základě našich zkušeností, jsme vytvořili revoluční návod pro muže, kteří chtějí zvětšit penis bez preparátů a drahých produkt.

Uspokojí velký penis ženu nebo je to pro ní nepříjemné?

Je velký penis výhoda?Jestliže muž ví co a jak, tak i malý úd umí udělat velké věci. Ženská vagína je sice velmi citlivá na prvních centimetrech, ale muž, který má větší úd, umí dodat ženě mnohem víc rozkoše než muži, kteří jsou vybavení méně. Je to tím, že vagína je citlivá po celé délce. Je logické, že čím větší plocha vagíny je stimulována, tím více si žena užije a dostane se jí větší rozkoše.

Pokud neoplýváte větším penisem, na pomoc vám může přijít různé erotické vybavení, sexuální pomůcky. Ty totiž dokážou, spolu s partnerovým umem, ženu přivést k explozi orgasmů, za které vám bude vděčná. Když však musíte myslet na několik věcí najednou, vy sám si jen těžko užijete erotickou slast.

TIP: Vyzkoušejte nejoblíbenější produkty na zvětšení a rozšíření penisu, jako je Vimax, Xtrasize nebo Andropenis.

Ženy často srovnávají, proto, pokud nejste jejím prvním sexuálním partnerem, smiřte se s tím, že bude srovnávat s předešlými partnery. Nemáte velký penis, nebo je průměrný, jste v určité nevýhodě, body navíc nečekejte.

I když v jiných oblastech budete mužem číslo jedna, který by ženě snesl klidně modré z nebe. I když jsou ženy romantické, vše má své hranice, i romantika. Žena dá přednost spíše muži, který je drsnější, živočišnější, než tomu, který je zženštilý a jak se říká, bačkora.

Muži s velkým penisem jsou více sebevědomější při námluvách

Dnes je stále těžší a těžší se seznámit, najít si vhodného partnera. A to ať se jedná o sexuálního partnera nebo partnera životního. Každá doba má jiné tradice, proto se svádění v dnešní době a v době před třiceti lety výrazně liší. Odmítnutí není vůbec nic pozitivního, radost z toho mít nebudete. Právě takové jedno odmítnutí s vámi může pořádně zamávat. Co je nutné k oslovení ženy a k pozvání na schůzku? Rozhodně potřebujete velkou dávku zdravého sebevědomí a také odvaha. Nemyslíme přehnané sebevědomí, to je spíše odrazující.

Každý chlap, potřebuje pořádnou dávku testosteronu, kterou můžeš nyní doplnit speciálním produktem pro muže – Primulus

Muži, kteří jsou namyšlení, moc šancí nemají. Na druhou stranu, pokud muž trpí mindrákem například kvůli svému malému penisu,  působí už od začátku poraženeckým dojmem, nebo se tváří, že hledá pomoc. Pokud muž ví, co má dole za výbavu a nestydí se za to, sebevědomí z něj bude jen sálat. A právě takto má velikost mužského údu vliv na sebevědomí, i když si to muži nemusí uvědomovat.

Pokud je pro něj velikost údu hodně důležitá jako znamení “supersamce”, tak jeho postoj k vlastnímu údu bude mít vliv na to, jak bude působit na ženu, jaké bude jeho chování na schůzce, jaký bude při sexu. Právě svou nejistotou se muži tak často dokážou odsoudit k neúspěchu.

Po kom ženy touží – mužský idol

Po kom ženy touží – mužský idol

Začneme vašimi hodnotami, podle kterých si plánujete, jak by vaše partnerka měla vypadat, co by jí rozhodně nemělo chybět a podobně. Jak jsme už dříve naznačili, aby se muž o ženu začala zajímat, musí ho zaujmout vizuálně. Pak samozřejmě nastává čas na hodnocení všech jejích dalších kvalit, ale první je opravdu vzhled. Není se za co stydět, je to dané od přírody.

Víš, že můžeš speciální pomůckou pro muže zlepšit sexuální výkonnost a masturbační prožitek?

Ale pozor, i ženy mají svůj určitý idol, podle kterého si volí svého partnera a to jak životního, tak sexuálního. Co stojí na prvních příčkách ženského žebříčku? I když vám můžou tvrdit něco jiného, tak i tady vzhled hraje důležitou roli. Krom toho pak uslyšíte věci jako charisma, galantnost a šarm. Ženy preferují muže, který je vzdělaný, inteligentní, měl by mít přirozené sebevědomí, sebejistotu, měl by umět ženu překvapit. A sebevědomý muž neřeší svoje nedostatky, ať už třeba výšku, svaly nebo velikost penisu.

Pokud sex oddalujete z důvodu obavy, co vám partnerka řekne na vaše vybavení, může váš čekat příjemné, ale i nepříjemné překvapení. Muži si často myslí, že ženy mají příliš vysoké a velké požadavky na muže. Ale upřímně, i muži mají často velmi nereálné představy o své partnerce. Velikost penisu je pro dobrý vztah důležitá, i když to tak nemusí na první pohled vypadat. Na druhou stranu, nezoufejte, i když je vaše výbava menší nebo naopak extrémně velká. Vždycky se najde žena, které to bude vyhovovat, protože i ženy jsou různě vybavené co se týče šířky a pružnosti vagíny.

Víš, že erekční kroužky dokáži výrazně zpevnit erekci, prodloužit sexuální výkonnost a přitom ještě dráždit partnerku? Navíc pomáhají s mírným zvětšení penisu, díky pnutí.

Sex s velkým penisem si můžete vyzkoušet hned

Triple Flexi Stimulator

Připínací penis Triple Flexi Stimulator

Připínací penis nabízí dvojí uspokojení. Otvor slouží pro penis a dildo měří 15 cm..

Zjistit aktuální cenu

Připínací penis - Dual Penetrator

Připínací penis – Dual Penetrator

Další dualní připínací penis pro dvojí uspokojení ženy. Dildo je o velikost 15cm.

Zjistit aktuální cenu

Připínací penis - Gigolina

Vibrační připínací penis – Gigolina

Vibrační připínací penis o délce 21 cm s přísavkou, k dokonalému uspokojení.

Zjistit aktuální cenu

Sex s velkým penisem

Jak je to však s jeho délkou co do průměru? Penis není nutné měřit přesně na milimetr. Průměrná délka se uvádí asi 12cm. Jaká je však ideální délka? ta je údajně kolem 17cm. Podle těchto údajů už snadno zjistíte, jak jste na tom. Nejedná se však jen a pouze o délku mužského údu. Roli zde má i tvrdost penisu, udržení erekce penisu a také to, jak jste při milování šikovní a znalí. Nejste na první příčce ve znalosti milování pouze proto, že je váš penis velký. Velký penis nabízí určitou výhodu, proto pokud jej máte, rozhodně toho využijte.

Dickpic: proč muži zasílají foto svého penisu?

Velký penis vám pomůže nastartovat jízdu, nicméně řídit musíte sami. O sebevědomí jsme už psali. Jestliže jste na svůj penis velmi, ale velmi hrdí a pyšní, může se stát, že zůstanete spolu sami. Vše souvisí se vším. A tak, ve chvíli, kdy budete až moc pyšní na svůj úd a budete moc namyšlení, jiný muž, který má penis průměrné délky, může zaskórovat.

Mnohdy si, ale ženy stěžují, že sex s velkým penisem není vůbec příjemný, pokud máš ještě k tomu žena užší vagínu. Mnoho žen nám také potvrdilo, pokud narazí na muže s velkým penisem, raději opustí partnera nebo k němu přistupují opatrněji, než proběhne se. Ženy spíše preferují širší penis, před velkým penisem. Sex s velkým penisem není moc příjemný.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář