Zajímavé články

Erotický průvodce: jak najít bod G u ženy plus 5 poloh na jeho dokonalou masáž

Erotický průvodce: jak najít bod G u ženy plus 5 poloh na jeho dokonalou masáž

Posuňte vaše postelové hrátky na další úroveň a přivoďte vaší partnerce nezapomenutelný orgasmus, na který jen tak nezapomene. Chcete vědět jak? Stačí najít tu nejcitlivější erotogenní zónu každé ženy. Tajemství mnohočetného ženského orgasmu je totiž schované v jednom malém místě.

Bod G je u ženy doslova spouštěčem nekonečné slasti a sténání. Omotejte si ji kolem prstu. Naučíme vás, jak najít u ženy bod G a prozradíme polohy, které jsou pro jeho stimulaci nejlepší. 

Co to vlastně je ten tajemný bod G?

Možná o něm slyšíte poprvé, možná už jste o bodu G u ženy slyšeli. Jedná se o malé množství nervové tkáně, které je zformované a soustředí se do jednoho místa. Protože jde o nervovou tkáň je tedy logické, že je velmi citlivá. Proto při její vhodné masáži dochází k velmi silným a příjemným prožitkům.

Často je jeho stimulace dokonce zakončena i ženskou ejakulací. Bod G je pojmenován podle německého gynekologa Grafenbergera. A to díky tomu, že byl prvním doktorem, který se o bodu G u ženy zmínil v časopise. 

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Nahoře, nebo dole? Víte, kde má žena bod G?

Nejspíš vás zklameme, ale bod G u ženy se nenachází na žádné viditelné části těla. Je pečlivě schovaný, takže při jeho hledání budete muset být trpělivý. Kde tedy hledat u ženy bod G? Nachází se kousek za poševním vchodem na přední straně vagíny. Přesnou hloubku je těžké určit. Často statistiky uvádějí, že se jedná o 3 až 8 cm za stydkou kostí.

Myslete na to, že každá žena je unikátní a může mít bod G rozdílně hluboko. Proto musíte sami zkusit, kde přesně se bod G u vaší ženy nachází. 

Trápí vás nedostatečná erekce? Odhalíme vám jedinečné tipy, jak dosáhnout pevné erekce a užít si tak nezapomenutelný sex.

 

5 kroků k tomu, jak najít bod G u ženy

Pokud chcete skutečně zjistit, kde má žena bod G, musíte se na jeho objevování dobře připravit. Jeho polohu jsme si teoreticky nastínili. Mějte na paměti, že stejně jako s hloubkou je to i s jeho velikostí. Každá žena může mít rozdílnou velikost bodu G. Některé ho mají tak malý, že jeho objevení může trvat delší čas. Proto se obrňte trpělivostí.

Na druhou stranu věřte, že až ho objevíte, budete odměněni výbušnými orgasmy. Aby byla vaše expedice, co nejjednodušší, sestavili jsme pro vás 5 kroků, jak najít u ženy bod G bez problému. Jaké to jsou?

1. Připravte si milostné pole

Není nic horšího, než začít hledat bod G bez toho, aniž byste to oznámili vaší polovičce. Jde totiž o delikátní věc, která není za pár sekund hotová. Bohužel, objevit bod G nemusíte hned na první dobrou. Proto je důležité váš záměr oznámit předem a dohodnout se, jak na to půjdete. Třeba vám vaše partnerka poradí, nebo dokonce sama přesně ví, jak najít bod G v jejím rozkroku.

2. Hygiena na prvním místě

Pokud pravidelně využíváte erotické hračky, nejspíš víte, že jejich hygiena je alfou a omegou toho, aby vám dobře sloužily. Stejné je to i u erotických hrátek, při kterých používáte vaše ruce. Abyste našli bod G, je nutné zasunout prst do ženského lůna. Proto si předtím dobře umyjte ruce a zkraťte vaše nehty. Jedná se o velmi citlivé místo, které je náchylné na každé malé škrábnutí, nebo nedostatečnou hygienu.

3. Předehra musí být

Ženy mají obrovskou výhodu, že při velkém vzrušení se jejich vagína dostatečně zvlhčí. Proto ani při objevování bodu G u ženy nezapomeňte na dostatečnou předehru. Dobrá předehra dokáže uvolnit ženské tělo a navnadit ženu na milostné dovádění.

Díky tomu bude zavádění prstu daleko snazší a bod G lépe nahmatáte. Je to z toho důvodu, že se nervová tkáň při vzrušení lépe prokrví a navíc se lehce zvětší. 

4. Jemný jako peříčko

Pokud jste měli štěstí a zjistili jste, kde má žena bod G je důležité umět s ním zacházet. Nestačí pouze vědět, kde je. Začněte jemnými pohyby, podobnými, jako když masírujte klitoris. Často se na začátek využívá gesto, jako když ukazujete “pojď sem”. Tedy zasuňte  ukazováček a jemně ho propínejte a uvolňujte. Jemně hlaďte bod G a postupně klidně přidávejte na tlaku a rychlosti.

Rádi byste zažili dlouhé sexuální hrátky, ale vaše erekce trvá jen pár sekund? Využijte sílu přírodu v podobě přírodního doplňku stravy Proerecta.

 

5. Komunikace je půl úspěchu

Mluvte a zase mluvte. Odhoďte stud a ptejte se. Zpětná vazba je důležitá a vy přece chcete úspěšně objevit místo, kde má žena bod G. Proto při jeho hledání se vaší polovičky ptejte, jak se cítí a co jí dělá dobře.

Ptejte se na intenzitu, nebo tlak, jakým provádíte masáž bodu G. Buďte pozorný a zkoušejte různé polohy. Masáž bodu G a jak ho najít není složitý úkol z matematiky, stačí trochu cviku a stanete se přeborníkem. 

Uspokojte svojí druhou polovičku tím nejlepším možným způsobem

Uspokojte svojí druhou polovičku tím nejlepším možným způsobem

5 milostných pozic, s kterými bude masáž bodu G hračkou

Nemáte tolik času, abyste hledali bod G u ženy? Nevadí. Existují totiž sexuální polohy, při kterých masáž bodu G probíhá téměř automaticky při milostném styku. Nemusíte tedy ztrácet čas ruční masáží bodu G a tím jak ho najít. Dopřejte vaší partnerce milostnou jízdu, plnou úžasných orgasmů, při kterých bude vášnivě sténat slastí. Které to jsou?

Na všech čtyřech

Žena si klekne na všechny čtyři. Může se opírat o dlaně, vhodnější je však opírat se o lokty, protože se lépe prohne v páteři. Muž by neměl úplně klečet, ale spíš si přidřepnout. Důležité je, aby jeho boky byly výš, než ty ženské. Zkoušejte různý typ pohybů a hrajte si s úhlem zásunů vašeho penisu. Občas stačí jen nepatrná změna, ale výsledky jsou obrovské. 

Vylepšený misionář

Ano, misionář je klasika, která nikdy nezklame. Pro to, aby v této poloze byl bod G u ženy masírován se ale musí změnit výška jejich boků. Přikupte si do ložnice polštáře a umístěte je pod její zadeček.

Jen si dávejte pozor, aby přizvednutí bylo pro ni příjemné a zbytečně nenamáhalo její bedra. Začněte u 2 polštářků a klidně postupně přidávejte. U vyššího poštu volte větší, aby náhodou zadeček při milování nesjel. 

Bok po boku

Jedná se o polohu takzvaných “lžiček”. Lehněte si oba na bok a přitulte se k sobě tak, aby jste viděl její záda. Partnerku můžete jemně hladit po celé zadní části jejího těla a zasypat ji polibky. Jemně ji zvedněte vrchní nohu a oddejte se jemným sexuálním pohybům.

Opět je velmi důležitý úhel vniknutí. Pokud je pro vás těžké se do ženy v této poloze dostat, poproste ji, aby se více prohla a vyšpulila na vás zadeček. 

Je vaše chlouba menších rozměrů? To vůbec nevadí. Ukážeme vám speciální sexuální polohy, s kterými zažijete divokou noc.

 

Nechte ji si vás osedlat

Poloha “na koníčka” je skvělá v tom, že si žena sama určuje jak rytmus, tak rychlost samotného styku. Dejte jí takzvaně volnou ruku a podpořte její vzrušení hlazením po bříšku, stehnech, nebo ňadrech.

Opětujte její pohyby a nechte ji, aby se na vás sama vyřádila. Některé ženy jsou stydlivější a na tuto pozici si netroufají. Není nic jednoduššího než ji dodat kuráž a říct jí, ať odhodí stud. 

Nohy nahoře

Poloha, která zajistí masáž bodu G a to, jak ho najít může být v podstatě každá, která umožní zvednout nohy ženy až na ramena. Fantazii se meze nekladou a existuje nespočet poloh, které čekají na to, až je vyzkoušíte.

Klasická poloha, při které žena leží na zádech a zvedne tak vysoko nohy se totiž může přeměnit na její několikanásobný orgasmus. Zkoušejte a experimentujte.

Dopřej ženám pořádný orgasmus

Dopřej ženám pořádný orgasmus

Bod G u ženy aneb co vás nejvíce zajímá?

Zkoušel jsem všechno, abych se dozvěděl, kde má žena bod G, ale nepodařilo se mi ho najít. Je možné, že ho moje partnerka nemá?

Faktem je, že jasný a spolehlivý důkaz o tom, že má každá žena bod G dosud neexistuje. Mnoho výsledků odborných průzkumů a studií se na toto téma rozcházejí.

Co je však důležité mít na paměti je to, že bod G u ženy může být různých rozměrů. Některé ženy ho mají dobře hmatatelný a na druhou stranu existují dámy, které mají toto místo velmi miniaturních rozměrů. Proto je důležité nevzdávat se a pokračovat v objevování tohoto místa.

Jde nějak zvětšit bod G u ženy?

Ano, bod G u ženy zvětšit jde. Jedná se o takzvanou augmentaci bodu G. Jde o nenáročný chirurgický zákrok a provádí se na plastické chirurgii. Operace je prováděna pouze s použitím lokální anestezie a rekonvalescence bývá rychlá a bezproblémová. Bohužel jde o zákrok, který nezískal nijak velkou popularitu, a proto se s ním setkáte zřídka. 

Chcete, aby byl váš penis větší a v dobré kondici? S našimi cviky na penis bude vaše chlouba vitální a připravena k akci.

 

Můžu masírovat bod G něčím jiným, než stykem, nebo prsty?

Samozřejmě, že můžete masírovat bod G i jiným způsobem. Pro tuto speciální masáž si pořiďte erotickou hračku. Klasikou je vibrátor. Vyberte takový, který bude vaší partnerce nejvíce vyhovovat.

Kamenné a internetové obchody s erotickými pomůckami doslova přetékají nabídkou a vy si můžete vybrat ten pravý pro vaše divoké hrátky. Doporučujeme se vyhnout levným pomůckám a pořídit si kvalitní, která vám vydrží roky.

Milostné hrátky nikdy nebudou stejné

Mějte na paměti, že to, jak najít u ženy bod G chce dávku trpělivosti a trochu cviku. Na druhou stranu za jeho objevení budou vaší odměnou slastné a nekonečné orgasmy, které mohou vyvrcholit až ejakulací vaší partnerky. A to přece stojí za zkoušku, nemyslíte?

Vyhrňte si rukávy a pusťte se do hledání. Uvidíte, že vaše partnerka bude nadšená a vaše milostné hrátky dosáhnou nových dimenzí a zážitků.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář