Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Návlek na penis a další rady, jak prodloužit penis

Návlek na penis na zvětšení penisu

Ukazuje se, že téměř polovina mužů není spokojena s velikostí svého penisu. Mnoho z nich s tím však nic nedělá, protože žije v mylné představě, že velikost penisu je něco, co je zkrátka dáno. Není to však pravda. Velikost údu lze samozřejmě do jisté míry zvětšit, i když na jiném principu, než jste zvyklí například u posilování svalů. Přinášíme vám nejlepší osvědčené možnosti, jak takového zvětšení dosáhnout a praktický návod pro začátečníky.

„Mysleli jste si, že pornoherci se s obrovskými penisy rodí? Potom vás vyvedeme z omylu.“

Návlek na penis pro ještě větší stimulaci a prodloužení penisu

Jednou z mnoha lákavých příležitostí, jak si oživit sexuální život, jsou nepochybně návleky na penis. Jedná se o ženami velmi oblíbené erotické pomůcky, které plní různé funkce, ale především přináší nezapomenutelný sexuální zážitek, který si budete chtít nejednou zopakovat. Návleky na penis dokáží současně stimulovat jak ženu, tak i muže, můžete tak společně zažít orgasmus, který jste doposud nepoznali.

Může Vás zajímat:

Druhy návleků na penis a k čemu jsou dobré

Návlek na penis -různé druhyExistuje několik druhů návleků na penis. Každý z nich vyčnívá v něčem jiném a má rozdílné vlastnosti. Jednou ze skupin jsou návleky na penis, které slouží k jeho prodloužení. Zvětší tak objem i délku penisu. Jinou variantou mohou být pouhé manžety, které se navlékají na kořen penisu. Jednak stimulují partnerku, ale zároveň udržují pevnou erekci. Třetí skupinou jsou návleky, které lze navléct po celé délce penisu a slouží opět převážně ke stimulaci partnerky.

Nejde však jen o pouhé prodloužení penisu. Prodlužovací návlek na penis je často anatomicky tvarován, aby poskytl zejména partnerce dosud nepoznaný prožitek při sexu a nejeden silný orgasmus. Je také opatřen mnoha typy vroubkování či netradičními tvary pro ještě větší stimulaci intimních míst.

Mnoho návleků dokáže souběžně dráždit klitoris a zároveň ženě přivodit vaginální orgasmus, který mnoho z nich zažívá jen velmi ojediněle, prakticky vůbec.

Návlek na penis pro muže - Vibroman

Návlek na penis Vibroman

Transparentní návlek na penis s vibračními výstupky pro dráždění klitorisu partnerky. Prodlužuje penis o několik cm a materiál je příjemný.

Zjistit aktuální cenu

Návlek na penis pro muže - Sexplosion

Návlek na penis Sexplosion

Chcete si s návleky na penis užít spoustu sexuální zábavy? Pak musíte vyzkoušet tuto šesti dílnou sadu s různými výstupky.

Zjistit aktuální cenu

Návlek na penis pro muže - Adon

Prodlužovací návlek na penis Adon

Elegantní balení a vysoká účinnost disponuje v tomto doplňku stravy. Svou účinností na erekci, se řadí mezi TOP produkty.

Zjistit aktuální cenu

Výhody Výhody a nevýhody

Mezi hlavní výhody patří především stimulace, ale vždy záleží také na bezpečnosti a možných rizicích, která mohou být s používáním různých erotických pomůcek spojeny. Proto je třeba zároveň dbát na bezpečnost a posuzovat vlastnosti návleků na penis ze všech možných úhlů.

 • prodloužení a zvětšení penisu v délce i objemu
 • intenzivnější stimulace ženy i muže současně
 • pevnější a dlouhotrvající erekce
 • mnohem silnější orgasmus
 • u speciálních návleků dochází zároveň ke stimulaci klitorisu
 • napomáhají dosáhnout vaginálního orgasmu
 • snadná manipulace
 • zcela zdravotně nezávadné
 • bez dalších zdravotních rizik
 • možnost opakovaného použití

NEvýhody Nevýhody návleků na penis

S produktem nejsou spojeny téměř žádné nevýhody, které se mohou u jiných erotických pomůcek a doplňků objevit. Nicméně, přece jen nejsou ani návleky zcela dokonalé, velkou roli zde hraje subjektivní pocit.

 • ne každý návlek může vyhovovat vám nebo partnerce
 • lehce vyšší cena oproti výrobním nákladům

Další možnosti na zvětšení penisu

Vimax

Vimax Pills - Prášky na zvětšení penisuJednou z možností, jak zvětšit penis, jsou doplňky stravy na přírodní bázi. Vimax v naší recenzi dosáhl jednoho z nejlepších hodnocení od samotných uživatelů, proto se nebojíme ho dále doporučovat.

Přípravek pracuje s topořivými tělísky v penisu, která díky svému složení rozšiřuje a zprůchodňuje, takže jsou schopny pojmout více krve a tím naroste i velikost penisu, a to jak v délce, tak šířce.

Více informací o produktu Vimax

XtraSize

XtraSize doplněk stravy na zvětšení penisuDalší alternativou, díky které můžete zvětšit svůj penis, jsou tablety XtraSize. Produkt se také pyšní čistě přírodním složením a stejně tak pracuje s erektilní tkání, tedy topořivými tělísky.

Svým složením umožňuje zvýšit možnosti těchto tělísek pojmout dostatečné množství krve, a spolu s větším objemem tělísek se zvětší také velikost penisu. XtraSize jako doplněk stravy na zvětšení penisu získal v naší recenzi jedno z nejlepších hodnocení.

Chci zjistit víc o XtraSize

Andropenis

AndropenisLékařsky ověřený a certifikovaný přístroj na zvětšení penisu. Podle výrobce přístroj dosahuje podobných výsledků, jakých byste dosáhli při využití plastické chirurgie. Andropenis je evropským atestem klasifikován jako lékařská pomůcka a doporučují ho urologové na celém světě.

Přístroj byste měli nosit 4–9 hodin denně, a to po dobu několika měsíců, potom výrobce slibuje zvětšení penisu o 2 až 3 cm. Jde o skvělý prodlužovač penisu.

Andropenis mě zaujal, více informací

 

Cviky na penis

Cviky na penisNejméně nákladnou a na první pohled obyčejnou alternativou pro zvětšení vašeho penisu jsou cviky. Ano, cviky na penis mohou výrazně zvětšit váš penis až o několik centimetrů. Cviky na zvětšení penisu jsou poměrně starou, avšak účinnou metodou – klinicky ověřenou.

Jediné, co musíte znát, je správná technika provádění cviků, potom už závisí jen na vás, kolik času cvikům obětujete.

Cviky na penis mě zajímají

Videoukázka a pár slov na závěr

Představili jsme vám několik možností, jak můžete zvětšit svůj penis. Návleky na penis slouží k prodloužení a zvětšení penisu pouze při pohlavním styku, ovšem díky speciálním tvarům či různým typům vroubkování s sebou přináší také velmi intenzivní sexuální prožitky. Oproti tomu doplňky stravy a cviky na penis slibují trvalé zvětšení penisu až o několik centimetrů, nicméně je musíte využívat dlouhodobě a zvětšení je značně individuální.

Zcela ojedinělou kategorií je pak zvětšovat penisu Andropenis, který slibuje také zvětšení penisu v délce i šířce, zároveň je opatřen mnoha certifikáty – je klasifikován jako plnohodnotná zdravotnická pomůcka.

Závěrem vám také přinášíme video, ve kterém se můžete dozvědět více o prodlužovacích návlecích na penis. Převážně pak jejich o jejich použití, kdy můžete vidět názornou ukázku se všemi detaily, které k použití návleku na penis potřebujete znát.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář