Zajímavé články

6 důvodů, proč chtít větší penis a jak toho dosáhnout

6 důvodů, proč chtít větší penis a jak toho dosáhnout

Na našich stránkách se denně vyskytuje tisíce mužů, kteří chtějí mít větší penis. Dnes už díky různým metodám jako jsou cviky na penis, Vimax Pills, Kegelovy cviky, Ebook o zvětšení penisu a dalších, lze dnes celkem snadno získat pár centimetrů navíc.

Avšak nemůžeme opomenout ani na muže, kteří k nám přijdou a nerozumí tomu, proč chtít mít větší penis. Protože se tomuto neobvyklému tématu věnujeme od roku 2011, máme o tom co říci. Pokud již máte jasno, proč chtít mít pár centimetrů navíc, pak doporučujeme jít rovnou k věci a přečíst si naše EXTRA TIPY, které jsme vyzkoušeli a jsme přesvědčeni o jejich funkčnosti.

EXTRA TIPY na zvětšení údu:

Proč chtít větší penis?

  1. Některé sexuální pozice jsou jednodušší – Muži s menším pohlavím, nemohou provádět všechny sexuální pozice, jelikož u mnoha z nich je zapotřebí mít větší penis. Pokud máte zatím nedostatečnou velikost na všechny polohy, potom doporučujeme si přečíst náš článek, zaměřený na sexuální polohy s malým penisem.
  2. Větší sebevědomí v ložnici – Buďme upřímní, ne každý muž je spokojený se svou velikostí penisu a proto může být i více stydlivější. Muži s menším penisem se často neradi svlékají před ženami. Nízké sebevědomí v posteli může mít za následky například i občasné poruchy erekce.
  3. Vyšší sebevědomí v životě – Statisticky je prokázáno, že muži s větším penisem, dosahují vyšších úspěchů, jelikož mají také vyšší sebevědomí. Tito muži jsou často na vyšších postech a berou také více peněz.
  4. Větší úspěch u žen – Vyšší sebevědomí má za následek i větší úspěch u žen. Muži s větším penisem nemají mnohdy problém navázat kontakt s jakoukoliv ženou. Mnoho žen se také často dívá i na velikost mužství, o tom se můžete přesvědčit díky našeho článku.
  5. Delší sexuální výdrž – Mnohokrát bylo prokázáno, že vetší výdrž mají muži s větším penisem. Získejte pár centimetrů navíc a buďte postelový bůh.
  6. Veselejší život – Maslowova pyramida má seberealizace jako vrchol lidského úspěchu. Co je seberealizace? V podstatě, to je nejlepší, co může být. Když máte pocit, že jste nejlepší a to zahrnuje také velikost penisu, budete šťastnější člověk.
Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář