Zajímavé články

6 důvodů, proč chtít větší penis a jak toho dosáhnout

6 důvodů, proč chtít větší penis a jak toho dosáhnout

Na našich stránkách se denně vyskytuje tisíce mužů, kteří chtějí mít větší penis. Dnes už díky různým metodám jako jsou cviky na penis, Vimax Pills, Kegelovy cviky, Ebook o zvětšení penisu a dalších, lze dnes celkem snadno získat pár centimetrů navíc.

Avšak nemůžeme opomenout ani na muže, kteří k nám přijdou a nerozumí tomu, proč chtít mít větší penis. Protože se tomuto neobvyklému tématu věnujeme od roku 2011, máme o tom co říci. Pokud již máte jasno, proč chtít mít pár centimetrů navíc, pak doporučujeme jít rovnou k věci a přečíst si naše EXTRA TIPY, které jsme vyzkoušeli a jsme přesvědčeni o jejich funkčnosti.

EXTRA TIPY na zvětšení údu:

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2019

Proč chtít větší penis?

  1. Některé sexuální pozice jsou jednodušší – Muži s menším pohlavím, nemohou provádět všechny sexuální pozice, jelikož u mnoha z nich je zapotřebí mít větší penis. Pokud máte zatím nedostatečnou velikost na všechny polohy, potom doporučujeme si přečíst náš článek, zaměřený na sexuální polohy s malým penisem.
  2. Větší sebevědomí v ložnici – Buďme upřímní, ne každý muž je spokojený se svou velikostí penisu a proto může být i více stydlivější. Muži s menším penisem se často neradi svlékají před ženami. Nízké sebevědomí v posteli může mít za následky například i občasné poruchy erekce.
  3. Vyšší sebevědomí v životě – Statisticky je prokázáno, že muži s větším penisem, dosahují vyšších úspěchů, jelikož mají také vyšší sebevědomí. Tito muži jsou často na vyšších postech a berou také více peněz.
  4. Větší úspěch u žen – Vyšší sebevědomí má za následek i větší úspěch u žen. Muži s větším penisem nemají mnohdy problém navázat kontakt s jakoukoliv ženou. Mnoho žen se také často dívá i na velikost mužství, o tom se můžete přesvědčit díky našeho článku.
  5. Delší sexuální výdrž – Mnohokrát bylo prokázáno, že vetší výdrž mají muži s větším penisem. Získejte pár centimetrů navíc a buďte postelový bůh.
  6. Veselejší život – Maslowova pyramida má seberealizace jako vrchol lidského úspěchu. Co je seberealizace? V podstatě, to je nejlepší, co může být. Když máte pocit, že jste nejlepší a to zahrnuje také velikost penisu, budete šťastnější člověk.
Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář