Zajímavé články

Kotvičník zemní: zlepší erekci a podpoří vaši plodnost

Kotvičník zemní: zlepší erekci a podpoří vaši plodnost

Člověk využívá sílu přírody už od nepaměti. To, že bylinky organismu velmi pomáhají věděla už i moje babička. Jako malý si pamatuji, jak přírodní tinktury používala místo prášků na předpis, ale také jako prevenci na podporu imunity.

Netušil jsem však, že existují i bylinky, které by mi pomohli s mým sexuálním životem. Dnes vám prozradím, která bylinka mi zabrala nejlépe a jak dokázala vyřešit můj problém s erekcí.

Pozor na stres, má velký vliv na vaši erekci

Jsem velmi vytížený manažer ve větší firmě. Práce vyplňuje celý můj den a na nějaké koníčky nemám čas. Popravdě moje strava taky nestojí za nic. Tato moderní doba plná stresu si na mě začala vybírat svou daň. U mě se projevila v ložnici.

Přestal jsem být schopný výkonu, protože moje erekce začala stávkovat. Návštěva doktora mi naháněla husí kůži, proto jsem si zkusil vyhledat bylinky na erekci, nebo nějaké bylinky na zvětšení penisu, které fungují. Zaujal mne kotvičník zemní.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Tribulus terrestris patří mezi nejlepší bylinky na erekci

Kotvičník zemní (latinsky Tribulus terrestris) je malá rostlina, které na jaře vykvétají žluté květy a hojně se využívá k léčebně v tradiční čínské medicíně a indické ajurvédské medicíně. Její pěstování není nijak zvlášť složité, dokonce ji lze pěstovat i v našich zeměpisných podmínkách.

Kotvičník zemní je známý pro své afrodiziakální účinky. Vděčí za to především vysoké koncentraci anabolických steroidů (fytosterolů), které se v něm přirozeně vyskytují. Proto patří Tribulus terrestris mezi velmi vyhledávané bylinky na erekci.

Kotvičník zemní a testosteron

Žlutě zbarvený kotvičník zemní skvěle podporuje produkci testosteronu. Tím pádem vaše libido a chuť na sex stoupá. Tato bylinka ale také podporuje hubnutí, zmírňuje nespavost a pomáhá k lepšímu zažívání.

Vaše nálada bude pozitivnější, protože kotvičník zemní dokonce zmírňuje stres a deprese. Není se tedy čemu divit, že patří mezi nejpoužívanější bylinky na zvětšení penisu.

Necítíte se takzvaně ve své kůži? Možná vám chybí testosteron. Prozradíme vám 12 příznaků úbytku testosteronu a jak je řešit.

Výhody přírodního afrodiziaka

Asi největší výhodou kotvičníku zemního je to, že ho mohou využívat jak muži, tak ženy. Jak jsem si již objasnili, u mužů stimuluje tvorbu mužského hormonu testosteronu.

Ženy se naopak mohou těšit z podpory tvorby ženského pohlavního hormonu estrogenu, který je důležitý pro plodnost. Jaké jsou další výhody bylinky Tribulus terrestris?

 • Jedná se o přírodní afrodiziakum.
 • Pozitivně působí na mužskou, ale také na ženskou plodnost.
 • Zvyšuje tvorbu svalové hmoty a pomáhá ke správnému trávení.
 • Podporuje správnou funkci celé močové soustavy.
 • Kotvičník snižuje stres a pomáhá k psychické pohodě.
 • Zlepšuje náladu a revitalizuje tělo.

Kotvičník zemní na zlepší erekci a plodnosti

Důležitá je trpělivost

Jedinou nevýhodou, která je však spjata se všemi přírodními produkty, je delší období, které je nutné vydržet, než bylinka začne působit. Jelikož se jedná o přírodní terapii, je nutné brát v potaz to, že výsledky se nemusí dostavit hned jako například u antibiotik.

Musíte počítat minimálně s několika týdny. Já musím říct, že mi stačil měsíc a viděl jsem výsledky. Vytrval jsem a po pár měsících mé problémy s erekcí úplně vymizely. Přesto je však si uvědomit, každý máme jiný organismus a životní styl, proto mohou být výsledky odlišné. Dále si musíme uvědomit, každý má odlišné problémy s erekcí. Někdo mírně, někdo zase vážnější.

 • Delší časové období, než jsou vidět výsledky.
 • Je nutné být poctivý a pravidelně bylinku užívat.
 • Vyšší cena, která je typická pro většinu přírodních doplňků stravy.

Chcete překvapit svoji partnerku vášnivou nocí ve vaší ložnici? Přinášíme vám 14 unikátních tipů, jak dokonale vzrušit ženu.

Doplňky stravy obsahující bylinky na erekci

Ne všichni máme možnost si bylinky na erekci, nebo bylinky na zvětšení penisu vypěstovat doma. Nemusíte ale zoufat. Trh s přírodními doplňky stravy nabízí výtažky z bylinek ve formě kapslí.

Tyto prášky jsou velmi praktické na užívání a jsou prakticky bez chuti i bez lékařského předpisu. Jaké jsou nejoblíbenější doplňky stravy, které obsahují účinné bylinky na erekci?

Vimax

Vimax - Oblíbená produkt na zvětšení penisuVimax jsem zkusil mnohokrát a vždy jsem byl potěšen pozitivními účinky. Po pravidelném užívání prášků Vimax byla moje erekce pevná a také trvala daleko déle než kdy dřív. Můj penis byl prokrvenější a tím větší.

Musím zmínit i svůj lepší výkon v posteli. Díky Vimaxu jsem se začal cítit, jako o několik lep mladší, samozřejmě pouze sexuálně. Produkt je vyráběn v Kanadě, proto se jedná o špičkovou kvalitu, prodávanou po celém světe. Detailnější informace o tomto přípravku na zvětšení penisu a podporu erekce se dozvíte v naší recenzi. Jaké jsou výhody Vimaxu?

 • Jedná se o jeden z nejprodávanějších doplňků stravy na erekci.
 • Viditelné zlepšení erekce, která je pevná a dlouhotrvající.
 • Zvýší chuť na sex a budete se zase cítit jako muž.
 • Prodlouží váš milostný styk a vaše hrátky budou vášnivější.
 • Mnoho pozitivních recenzí od uživatelů.

Slyšeli jste o tantrické masáži? Ukážeme vám, proč by si tantrickou masáž s vyvrcholením neměl nechat ujít žádný muž, ani žena.

XtraSize

Xtrasize - Oblíbená produkt na zvětšení penisuJde o druhé nejlépe hodnocené prášky, které obsahují bylinky na zvětšení penisu. Opět se jedná o další hojně využívají přípravek nejen u nás v redakci, ale i u našich čtenářů. Řeší problém s menší chloubou, bez plastické operace.

XtraSize má opět řadu účinků, které si můžete projít níže nebo v naších recenzi. Nevýhodou prodejce je, že uvádí nesmyslné výsledky, a to až 7,5 cm. Ve skutečnosti, nikdy, ani plastickou operací nedosáhnete takovýchto výsledků. Před prvním testováním, jsme s redaktory byli přesvědčení, že půjde o nějaký podvod.

Po otestování, jsem spolu s redaktory změnil názor, protože jde skutečně o funkční přípravek na erekci a zvětšení penis, avšak ne tak s neuvěřitelnými výsledky, jako tvrdí prodejce? Jaké jsou hlavní výhody Xtrasize?

 • Zvětší penis nejen do délky, ale i do objemu.
 • Působí pozitivně na pevnou a dlouhou erekci.
 • Pozitivně ovlivňuje funkci erektilních tkání.
 • Je vyroben pouze z kvalitních surovin.
 • Dodává se v diskrétním balení.

Co vás nejvíce zajímá o doplňcích stravy obsahující bylinky na zvětšení penisu?

1. Kde můžu Vimax, nebo XtraSize koupit?

Tyto produkty můžete nakoupit přes internet ve vybraných e-shopech (Vimax a Xtrasize). Vybírejte však pečlivě a vyvarujte se pofidérním obchodníkům. Vždy nakupujte v oficiálních e-shopech, které jsou ověřené. Jsou zárukou nejvyšší kvality.

2. Jaké je dávkování prášků?

Tak jako u ostatních doplňků stravy, tak i u těchto naleznete dávkování za zadní straně obalu výrobku. Dbejte na pravidelné dodržování této dávky a nikdy nepřekračujte doporučené množství, které je uvedené výrobcem. Pečlivě si také přečtěte veškeré informace, které jsou na obalu, nebo v příbalovém letáku.

3. Od jakého roku mohu Vimax užívat?

Dospívání může být pro některé muže velmi složité a rádi by svůj vývoj popohnali. Bohužel, ne vše se dá uspěchat. Lidský organismus prochází v pubertě velkou změnou, která se u některých projeví dříve a u jiných jedinců později. Proto je vhodné Vimax užívat až od 18 let.

Vyzkoušejte kotvičník zemní už dnes

Rádi byste zkusili Tribulus terrestris na podporu vaší erekce a nechcete čekat na sklizeň domácí bylinky? Rozhodně doporučuji vyzkoušet produkt Vimax, nebo ExtraSize, které ho obsahují.

Kromě prášků jsem se začal víc hýbat a lépe jíst. Díky této kombinaci jsem shodil pár kilo, které mě trápily už delší dobu. To vše velmi pozitivně ovlivnilo moje libido a já si zase můžu svoje erotické hrátky užívat plnými doušky.

Trápí vás malý penis? Věděli jste, že díky některým polohám bude vaše rozkoš daleko větší? Vyzkoušejte tyto sexuální polohy. Budete překvapeni jejich účinkem na váš prožitek.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář