Zakřivení penisu

Zakřivení PenisuZakřivení penisu je Peyronieho choroba s formou fibromatózy, která vede k deformaci penisu a jeho zakřivení. Zakřivení penisu se objevuje při ztopoření a penis se ohýbá buď nahoru nebo  také do stran. Pokud je zakřivení penisu silné, může způsobovat bolesti při pohlavním styku, které občas vedou k rozpadu vztahu. 

Příčiny zakřivení penisu?

Na zakřivení způsobuje chrupavčitá degenerace vazivového pouzdra topořivých těles penisu. Tato obtíž postihuje přibližně 425 ze 100 000 mužů. Léčbu této nemoci musíte začít pokud máte tyto některé příznaky. 

Jaké jsou příznaky zakřiveného penisu?

  • Bolest během erekce
  • Problémy při pohlavním styku
  • Neuspokojivé sexuální vztahy
  • Snížená sebedůvěry
  • Bolesti při ztopořeném stavu

Existuje nějaká léčba zakřiveného penisu?

Podle lékařských specialistů, kteří se zabývají srovnání penisu, prodlužovače penisu pomáhají při léčbě této nemoci.

Mnoho mužů trápí zakřivení penisu, protože je to velice bolestivé a vede k častým rozpadům vztahů s neuspokojivým sexuálním životem. Proto je tento přístroj doporučen některými specializovanými klinikami a urology. Zakoupení prodlužovače penisu prostřednictvím kliniky je nevýhodné kvůli vysoké ceně, proto doporučujeme zakoupit jej přímo z internetových stránek výrobce nebo distributora. Pokud máte problémy se zakřivením penisu a chtěli by jste tento problém vyřešit, tak si přečtěte na našich stránkách vše o prodlužovačích penisu a o AndroPenis, který získal mnoho ocenění a certifikátu a je doporučován jak lékaři tak spokojenými pacienty.

Andropenis - Prodlužovač penisu