Zakřivení penisu | Peyronieho choroba – Možné příčiny, příznaky a léčba

Zakřivení Penisu - Možnosti léčby, příznaky a příčinyZakřivení penisu je Peyronieho choroba s formou fibromatózy, která vede k deformaci penisu a jeho zakřivení. Zakřivení penisu se objevuje při ztopoření a penis se ohýbá buď nahoru nebo  také do stran.

Pokud je zakřivení penisu silné, může způsobovat bolesti při pohlavním styku, které mohou časem vést až k rozpadu vztahu. Peyronieho choroba není pouze nemoc, která poškozuje mužské výkony.

Někdy tomu je tak právě naopak. Zahnutý penis zhruba 22% žen má právě rádo, díky tomu, že je dráždí na místech, kde klasický rovný penis nedosáhne.

Příčiny zakřivení penisu?

Na zakřivení způsobuje chrupavčitá degenerace vazivového pouzdra topořivých těles penisu. Tato obtíž postihuje přibližně 425 ze 100 000 mužů. Léčbu Peyronieho choroby byste měli začít, pokud máte některé z těchto příznaků. 

Jaké jsou příznaky zakřiveného penisu?

  • Bolest během erekce
  • Problémy při pohlavním styku
  • Neuspokojivé sexuální vztahy
  • Snížená sebedůvěry
  • Bolesti při ztopořeném stavu

Existuje nějaká léčba Peyronieho choroby?

Podle lékařských specialistů, kteří se zabývají zakřivením penisu, prodlužovače penisu pomáhají při léčbě této nemoci. Například takový Andropenis je dost často používán i v lékařství, avšak nejvíce spíše v zahraničí.

Mnoho mužů trápí zakřivení penisu, protože je to velice bolestivé a vede k častým rozpadům vztahů s neuspokojivým sexuálním životem. Proto je tento přístroj doporučen některými specializovanými klinikami a urology. Zakoupení prodlužovače penisu prostřednictvím kliniky je nevýhodné kvůli vysoké ceně, proto doporučujeme zakoupit jej přímo z internetových stránek výrobce nebo distributora.

Pomůcka na srovnání penisu

Doporučení: Pokud máte problémy se zakřivením penisu a chtěli by jste tento problém vyřešit, tak si přečtěte na našich stránkách vše o prodlužovačích penisu a o AndroPenis, který získal mnoho ocenění a certifikátu a je doporučován jak lékaři tak spokojenými pacienty.