O nás a o našem projektu pro muže

Od roku 2009 se někteří z nás snaží o nemožné. Oficiálně od roku 2011 pomáháme mužům se zvětšením penisu a okrajově s poruchy erekce. Magazín pro muže vznikl náhodou, kdy se dva kamarádi (Petr Krásný, Jiří Šindler) rozhodli otestovat různé metody a produkty na zvětšení penisu.

Po dvou letech testování na vlastním těle zjistili, jaká je skutečnost. Je spoustu preparátů, které převyšuje skvělý marketing nad samotnou účinností. Mnoho mužů pak vyhazuje peníze z okna ven nebo v nejhorším případě, musí řešit zdravotní komplikace.

Bohužel v té době v tuzemsku nebyly téměř žádné dostupné a ověření informace, spojené se zvětšením penisu, proto se z nedostatku stal nápad, který bude pomáhat mužům. A tak vznikl tento magazín pro muže – Zvetsit-penis.cz. Především díky Patrika Zapletala, který nápad zrealizoval i přes jeho obavy.

Co je cílem portálu pro muže – Zvetsit-penis.cz

Hlavním cílem naše portálu je samozřejmě zvětšení penisu. Protože nikdo nechtěl podstoupit plastické zvětšení penisu, jak by každého napadlo ve spojení se ženami a jejich zvětšením poprsí. Chirurgické zvětšení penisu je totiž podstatně rizikovější a může dojít i k poškození funkčnost.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Ze začátku jsem preparátům a metodám na zvětšení penisu nevěřili, ale s odstupem času a díky testů, jsme získali přesné informace o tom, co funguje. Díky tomu může psát recenze na produkty, návody, tipy, rozebírat cviky na penis, atd…

Co si přečíst o zvětšení penisu:

Jak na poruchy erekce a jiné nemoci:

Co u nás najdete

Veškeré tipy, návody a recenze vždy vychází z našich vlastních testů a zkušeností. Nikdy nepublikujeme návod či recenzi bez ověření.

Kdo stojí za magazínem o zvětšení údu

Jak již byl na začátku psáno, hlavními testery jsou Petr Krásný a Jiří Šindler. Spolu s nimi v testování pomáhají bývalí čtenáři (12), kteří rovněž dosáhli skutečných a uspokojujících výsledků a chtěli se přidat mezi nás.

Dále je mezi námi hlavoun a šéf marketingu – Patrik Zapletal, který se stará o celkových chod portálu, o kontrolu a samozřejmě o marketing.

Poděkování: Musíme rovněž poděkovat našim čtenářům, kteří se k nám připojili a pomáhají nám s testováním produktů a metod. Z osobních a rodinných důvodů nechtějí být uveřejněni.

 

Petr Krásný (Redaktor, tester)

Petr Krásný - Redaktor, tester - Zvetsit-penis.cz

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela rozličně, proto výsledky nelze vždy přesně určit.

Facebook
Instagram
Email: petrem.krasnym@gmail.com

 

Jiří Šindler (Tester)

MužNejsem žádný spisovatel jako je Petr, ale nejraději něco zkoumám a analyzuji. Jsem hlavní testovací panák, který si nechá vše líbit. Teď vážně, z části je to pravda, ale vždy si k sobě přivolám pomocník z řad čtenářů, abych jednotlivé produkty a metody otestoval na několika rozličných lidech.

S tímto mi pomáhá také Petr, aby na základě zkušeností dokázal napsat kvalitní recenzi či návod. Moje velká záliba spočívá ve zdraví a sportu. K tomuto tématu jsem se dostal čistě se zvědavosti a nějak mě tato tématika zaujala. Rád pomáhám lidem a zde mám velkou příležitost.

Facebook
Email: jirik.sindlers@gmail.com

 

Patrik Zapletal (Administrátor, Marketing)

Patrik Zapletal - Marketing - Zvetsit-penis.czMým hlavním oborem je marketing, tvorba projektů a vedení týmů. Aby nevznikal chaos, vše fungovalo jak má a někdo se vůbec dozvěděl o projektech, musím vše koordinovat. Vedu mnoho úspěšných portálů, jsem jejich zakladatelem a starám se o marketing.

Spojil jsem dva kamarády, kteří měli skvělý nápad a zkušenosti, bohužel jej sami nedokázali dlouho zrealizovat. Produkty nijak oficiálně netestuji, ale samozřejmě jsem některé vyzkoušel, abych nevedl něco, čemu vůbec nerozumím.

Dlouho jsem byl skeptický k tomu tématu, i když moji přátelé tvrdili opak, ale po vlastní zkušenosti, jsem jim začal důvěřovat. Nebýt dvou bláznů (Jiří Šindler a Petr Krásný) nebyly by odhaleny skutečnosti k tak kontroverznímu tématu, jako je zvětšení penisu.

Facebook
Email: info@zvetsit-penis.cz

 

Najdete nás také nás Youtube, Facebooku a Google+