Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Jak oddálit vyvrcholení – Metody na oddálení ejakulace

Jak oddálit vyvrcholení - Metody na oddálení ejakulace

Jestliže položíte otázku, co upřednostňují v sexu muži a ženy, dostanete různé odpovědi. Muži jsou ti, co preferují rychlý a intenzivní sex, ženy si naopak raději užívají procítěný a dlouhý sex, kdy chtějí předehru a podobně.

Co dělat ve chvíli, kdy muž chce ženě splnit její přání o dlouhém milování, ale mužské vyvrcholení se blíží příliš rychle? Jestliže vás trápí pouze oddálení ejakulace, pak je tu jednoduché řešení, zkuste přečíst náš článek, jak oddálit vyvrcholení.. Samozřejmě je nutné, abyste věděli, jak na to.

Máme pro vás pár tipů, kterými se můžete inspirovat při oddálení ejakulace. Následně budete dobře vybaveni, aspoň teoreticky, a je jen na vás, co z našich rad si vyberete a kterou sami otestujete.

Ověřené metody na oddálení ejakulace:

Oddálení ejakulace na požadovanou dobu sexu

V současné době se všechno poměřuje pomocí různých statistik, a ani sexuální oblast se jim nevyhne. Jaká je tedy průměrná délka sexuálního výkonu? Ze statistik se můžete dozvědět, že průměrná délka sexu je přibližně patnáct minut. Je potřeba podotknout, že autor této statistiky možná myslel sex se vším všudy. Je jen hrstka párů, které jsou spolu už nějakou dobu, které se milují patnáct minut, což je docela dlouhá doba. Pokud se ovšem započítá i předehra a dohra, zní toto číslo už trochu reálněji.

TIP: Dosáhnout oddálení ejakulace, lze hned několika způsoby o kterých se také dozvíte níže. Mezi neúspěšnější metody na oddálení ejakulace u našich čtenářů, zejména patří Vimax, Umělá vagína STU nebo velice úspěšné cviky na penis.

Možná si také autor dovolil chybu a zaměnil to za průměrnou dobu ztopoření penisu. I když se ve statistikách píše cokoliv, není nutné se jimi řídit, porovnávat se s nimi a zjišťovat, jestli jste pod mírou, nebo nad mírou. Důležitější totiž je, co vy sami na váš sex říkáte, jak jste spokojeni, a to ať už je čistý čas pět nebo dvacet minut.

Jestliže je pro Vás milování moc krátké, tedy čas moc krátký,  můžete s partnerem/partnerkou, můžete vyzkoušet níže uvedené tipy, jak oddálit vyvrcholení. Nicméně na oddálení ejakulace se zas tak moc nesoustřeďte, aby se z vašeho sexu nestala jen jakási honba za tímto cílem.

Jak oddálit vyvrcholení u muže

Co se týče sexu, ten můžete klidně provozovat celou noc a užít si můžete jen jeden orgasmus. Jestliže mluvíme o prodloužení milování, není to vyloženě o prodloužení vašeho sexu, ale spíše o oddálení ejakulace neboli výstřiku semene. U koho toto oddálení ejakulace bude fungovat?

Chceš mít pevnou a dlouhotrvající erekci? Pak se podívej na TOP produkty (Proerecta, Amarex, Erexan), které jsme otestovali a zároveň zrecenzovali.

Ženy nemají problém, ty mohou mít klidně i několik orgasmů za sebou, o nich se nemusíme bavit, ale půjde to samozřejmě o muže. Muži, ve chvíli, kdy jsou příliš vzrušení, nebo jsou delší dobu bez sexu, mají problém s brzkým vyvrcholením nebo naopak. A proto i oddálení vyvrcholení je spíše pro muže, než pro ženy.

Vyzkoušejte osvědčený všestranný produkt

Mezi nejkvalitnější doplňky stravy, které mají vliv na celkovou funkci penisu, rozhodně patří Vimax Pills. Jde o přírodní doplněk stravy, který řeší řadu problémů u mužů. Naši čtenáři i my, jsme pocítily ohromující výsledky v podobě zvětšení penisu, zlepšení funkcí a samozřejmě výrazně napomáhá při oddálení ejakulace.

Jedná se o nejkvalitnější produkt dostupný v ČR. Pro naše čtenáře jsme vyjednali slevu v podobě 10% z celkové částky. Stačí jen v objednávce zadat do kolonky pro kupóny: VIMAX10P

Web prodejce

Umělá vagína STU

Umělá vagína Fleshlight Pink LadyDalší nejvíce využívanější metodou je umělá vagína STU. Jde o jedinečnou pánskou erotickou pomůcku, jejich účinnost je ohromující. Nejenže vás dokonale uspokojení, protože její materiál je z 97% shodný s lidskou kůži, ale především je tvarovaná tak, aby napomáhala mužům trénovat oddálení ejakulace.

Umělá vagína STU od firmy Fleshlight je nejprodávanější pomůcka pro muže na celém světě, kde si ji oblíbili kvůli realistickému materiálu a prožitku, ale také díky svým schopnostem. Tyto speciální umělé vagíny dokáží výrazně zlepšit jak masturbaci, tak sexuální výkonnost.

Web prodejce

Cviky na penis

Cviky na penisOd roku se věnujeme intenzivně cvikům na penis, které sklízí ohromné výsledky. Jedná se také o všestrannou metodu, u nich lze dosáhnout zvětšení penisu, zlepšení funkcí a právě i vytrénování oddálení ejakulace.

Cviky na penis pomohli tisíce našim čtenářům, kteří si je oblíbily díky tomu, že jsou zdarma a díky své účinnosti. Pokud vás i trápí malý penis, nezoufejte naše cviky vám jistě pomohou i s tímto problémem.

Zažij taky revoluci v masturbaci s realistickou umělou pannou, která je tvárná, má špičkový materiál a nikdy neodmlouvá.

Výměna sexuálního partnera

Než se vůbec pustíte do studování dalších a dalších tipů, máte před sebou i jinou možnost. Jestliže jako žena nejste moc trpělivá, nebo se vám metoda oddálení vyvrcholení nezamlouvá, máte možnost změnit svého partnera. Tohle je dobré řešení, zejména pokud je váš vztah teprve na začátku, nebo  pokud hledáte jen někoho na nezávazný sex.

Obecně se dá říct, že ty ženy, které hledají už vážný vztah, jsou ve volbě partnera opatrné, a to i co se týče sexu. Jestliže by se nejednalo o záležitost na jednu noc, může se ženě takovéto „rychlé milování“ zprotivit a znechutit. Poté můžeme tyto muže označit jako „ohrožený druh“, samozřejmě s trochou nadsázky. Možný tlak žen občas způsobí to, že psychická stránka mužů nebude nijak dobrá. Takových žen však není mnoho, což je pro muže velké štěstí.

Zlomenina penisu: skutečně se něco takového může stát? Ano, jedná se o bolestivé poranění nejen při sexu

Pokud přeci jen takovou najdete, pomyslete si, že je to nejspíš žena povrchní, namyšlená a neumí udělat kompromis, člověka pochopit a podpořit jej. A můžete s klidným srdcem hodit očkem po jiné, která bude vnímavější a lepší.

Zesílený kondom oddalující vyvrcholení

To nejjednodušší je zároveň také to nejúčinnější, proto můžete začít touto metodou. Vše je však o pocitech muže. Ne každý muž je totiž ochotný nasadit si zesílený kondom. Kondom obecně je věc, kterou ne všichni muži vítají s nadšením. Pokud je možnost výběru, raději volí jinou metodu ochrany. Kondom může způsobovat nekomfortnost, nepohodlí, nemohou si tak užít sex naplno.

Existuje však rozdíl mezi mírou prožitku v sexu a oddálením vyvrcholení. Mezi muži se mohou objevit také ti, kteří kondom nechtějí kvůli menšímu prožitku či dokonce kvůli neschopnosti vyvrcholení. Jestliže koupíte zesílený kondom a narazíte na muže, který zaujal takovýto postoj ke kondomům, asi moc neuspějete. Zesílený kondom tak může být u některých mužů spíš překážka v sexu, u jiných ale může být tato metoda velmi účinná.

Proč je masáž penisu tak důležitá a jak ji správně provádět

Znecitlivující gel, krém na penis

Jednou z dalších možností oddálení vyvrcholení je tlumící gel, krém. Přípravek je možno zakoupit také jako sprej. Přípravek jednoduše aplikujte na svůj penis, jemně jej vetřete a vaše sexuální potěšení může začít. I zde se však mohou objevit problémy. Jestliže problémy s vyvrcholením má jen muž, může  přípravek fungovat spíš kontraproduktivně.

Tento tlumící gel má vliv nejen na muže, ale i na ženu, jestliže si muž nenasadí kondom. Pokud je muž ve skupince těch, kteří kondom nepoužívají, ale zároveň chce oddálit vyvrcholení, dočká se ho, ovšem funguje to i na ženu. Jestliže se spolu s partnerem snažíte o společné vyvrcholení, je docela pravděpodobné, že toho bohužel nedosáhnete.

POZOR: Mikropenis nemusí bránit plnohodnotnému životu

Stiskací metoda penisu

Pokud nechcete vyzkoušet zesílené kondomy, tlumící krémy, spreje a jiné věci, zkuste si pomoci svou vlastní rukou, tedy spíše rukou vaší partnerky. Jde o jednoduchou a docela známou techniku, která se zaměřuje na to, že tisknete v ruce mužův penis.

Ve chvíli, kdy muž cítí, že se blíží vyvrcholení, může svou partnerku  poprosit, aby mu silně stiskla  žalud a to za pomoci palce a ukazováčku, těmi obemkne mužův penis. Tuto metodu však může muž praktikovat i sám, jestliže nechce nijak narušit partnerčino soustředění na milování, lze to udělat i nepozorovaně.

Trénování oddalování vyvrcholení

Metoda stiskávání je také možnou prevencí, muž může sám trénovat, když se sám bude ukájet. Co je za tím, že stačí jen jeden silnější stisk a vyvrcholení se oddálí? Vaše močová trubice, která je umístěna na spodní straně mužství, na tento stisk reaguje.

Víte, že připínací penisy vám pomůžou rychle zvětšit penis a díky tomu si vyzkoušet, jaký je sex s pár centimetry navíc…

Díky tomuto stisku se z penisu na chvíli  odvede krev a to blížící se ejakulaci oddálí. Stisky penisu se klidně mohou opakovat. Mějte se však na pozoru, aby tisknutí nebylo příliš časté. Mohlo by to totiž vést k zamezení výstřiku a vyvrcholení zkrátka vůbec nepřijde.

Zkoušení různých milostných poloh

Další možností, jak oddálit vyvrcholení, je bez různých pomůcek. Jde také o možnost velmi jednoduchou, vyzkoušejte jinou milostnou polohu, než tu, kterou používáte často. Problém totiž může spočívat v tom, že jste si zvykli na určitou sexuální polohu, ta vám sice přináší potěšení a dosáhnete při ní orgasmu, ale možná až příliš rychle. Je velmi mnoho milostných poloh. Takže je velmi málo pravděpodobné, že byste zvolili polohu, která by vám nevyhovovala.

Objevování nových milostných poloh je velmi zábavné. Jestliže váš vztah obestírá stereotyp, nová vlna vzrušení a zábavy je rozhodně to pravé pro vás. Bonus navíc je to, že přijde vámi očekávané vyvrcholení.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář