Časté dotazy

Jsou metody na zvětšení penisu, které fungují?

Zvětšení penisu pomocí chirurgické operace a prodlužovače penisu jsou vědecky ověřené účinné metody. Přesto prodlužovač penisu a prášky na zvětšení penisu jsou jediné ověřené metody bez nežádoucích vedlejších účinků. Jsou to dosud nejznámější metody na zvětšení penisu, které opravdu účinkují.

Na této stránce jsou zveřejněny metody založené na procvičování svalstva penisu za účelem jeho zvětšení. Jsou účinné?

Penis není složen ze svalů a procvičování svalů v okolí penisu nemá vliv na jeho prodloužení. Ale naše lekce na procvičování penisu jsou vědecky ověřeny, ale jejich účinek je velice zdlouhavý.

Je prodlužovač penisu jediná účinná metoda na zvětšení údu?

Ne není. Na internetu naleznete mnoho metod jak zvětšit penis, nebo to spíše tvrdí, ale zaručené a vyzkoušené metody na zvětšení penisu naleznete u nás. Další prostředek na zvětšení údu je ve formě tablet, které také dokážou penis zvětšit. U nás také naleznete tablety na zvětšení penisu, které jsou doporučovány doktory a muži, kteří tyto tablety vyzkoušely.

Jsou účinné tablety na zvětšení penisu?

Ano, tablety na zvětšení penisu jsou účinné, ale pouze ověřené s lékařskými certifikáty. Na internetu naleznete mnoho společností co Vám nabízejí nejúčinnější tablety na zvětšení penisu, ale žádné certifikáty nemají, tím pádem muži mívají mnohé problémy s penisem a můžou být i trvalé

Přístroje založené na vytahování penisu jsou si velice podobné, jsou všechny stejně účinné?

Řada z nich jsou neúčinné napodobeniny. Ostatní kopie prodlužovače penisu mají jinou tažnou sílu, trošku jiný mechanizmus, chybí jim kvalitní návod a také lékařská podpora s certifikátem. Proto tyto kopie nejsou účinné. Seriózní vědecké studie týkající se zvětšení penisu jsou platné vždy jen pro testované přístroje. Každé zařízení působí na penis specifickým tahem, lékaři tuto metodu studují, aby mohli vypočíst sílu tahu tak, aby léčba měla opravdový výsledek – úspěšné zvětšení penisu. Vytažení musí být zvětšováno každý týden tak, aby bylo dosaženo mezibuněčného růstu penisu. Například lékařská společnost ANDROMEDICAL vlastní první a jediné studie vývoje zvětšení v závislosti na počáteční velikosti pacientova penisu.

Musí se prodlužovač penisu měnit velikost, aby bylo účinné?

Protože pacienti získají v průměru 0,5 cm každý měsíc, proto se musí zvětšovat natahovač na přístroji, který lze jednoduše upravit dle vaší libosti.

Je účinná vakuová pumpa?

Vakuové pumpy produkuji, přes pumpičku silné sání penisu a vyvolávají rychlé, silné rozšíření cév, které potom vede k erekci a malému zvětšení penisu. Toto zvětšení penisu není trvalé, proto dosažené zvětšení není skutečné ani dlouhodobé. Kromě toho používání vakuové pumpy má nežádoucí vedlejší účinky, protože nával krve může potrhat cévy, vytvořit podlitiny, deformovat penis a způsobit další komplikace, jako například impotenci a tyto následky mohou být trvalé ve většině případů.

Je zvětšení penisu, při použití prodlužovače penisu a tablet trvalé?

S produkty, které jsme vyzkoušeli a jsou na ně testy, tak jsou účinky trvalé, bez vedlejších účinků.

Má chirurgické zvětšení penisu vedlejší účinky?

Chirurgické zvětšení penisu má mnoho nežádoucích účinků. Někdy se stává, že veškeré získané centimetry, ztratíte při zhojení jizvy během několika hodin po operaci. Zvětšení penisu není v tomto případě zaručeno. Tato operace vyžaduje zkušeného chirurga, protože operovaná oblast se skládá z množství nervů a cév a je to velice citlivé místo. Pokud to není řádně uděláno, vedlejšími účinky mohou být impotence, obtížná erekce nebo jiné vážné problémy. Chirurgické zvětšení penisu není běžná věc při zvětšení údu. Někdy je stažení jizvy po operaci tak velké, že může dojít ke zmenšení původní velikosti penisu a nezískáte zvětšení penisu, ale naopak zmenšení u některý mužů, to může vyvolat jisté psychické obtíže.

Je pravda, že používáním tablet a prodlužovače penisu se zlepší erekce?

Přístroj a tablety působí na zvětšení délky a tloušťky penisu. Tvoří se nové cévy, což zlepšuje zásobení krví a erekce.

Nenašel jsem odpověď na svou otázku

Pokud jste nenalezli odpověď na svou otázku, která Vás trápí tak nás neváhejte kontaktovat.