XtraSize recenze – Druhé nejvýkonnější prášky na zvětšení penisu

XtraSize prášky na zvětšení penisuPosílení a zvětšení vašeho mužství nemusí vždy nutně znamenat zásah plastického chirurga. XtraSize je doplněk stravy, který vám pomůže k tomu, aby vaše mužství bylo ve velikosti, kterou požadujete a to zcela bez bolesti. Proto určitě nemeškejte a tento doplněk stravy vyzkoušejte.

Od této chvíle už nemusí být velikost vašeho penisu problém, lze poměrně snadno dosáhnout požadované velikosti. Jednoduše si koupíte tablety na zvětšení penisu XtraSize a budete jej pravidelně, každé ráno, před jídlem, užívat. Silnější erekci a lepší sexuální výkonnost můžete očekávat už po několika týdnech a to jsou jen první výsledky tohoto výrobku.

TIP: Dle našich testů, které provádíme od roku 2011, vzešel jako nejlepší produkt s názvem Vimax

Co očekávat od prášků na zvětšení penisu – XtraSize?

Doplněk stravy XtraSize při pravidelném a dlouhodobém užívání mění velikost vašeho penisu a to i o několik centimetrů. Uživatelé potvrzují, že po půlroce pravidelného užívání výrobku XtraSize došlo ke zvětšení penisu a to až o 2,5 centimetru.

Vedlejší účinky u výrobku XtraSize nehrozí. Tento doplněk stravy je vytvářen pouze na přírodní bázi, takže žádná chemie. Navíc, ingredience jsou dlouhodobě ověřené a také účinné. Vývoj výrobku XtraSize byl dlouhodobý a měli na něj vliv různí odborníci, výživový specialisté a tito odborníci tento produkt doporučují.

Řada mužů měla tu příležitost vyzkoušet si doplněk stravy XtraSize a účinky jsou báječné. Díky tomuto doplňku stravy se mužům rapidně změnil život a to nejen v oblasti sexuální, ale také v pracovní oblasti a v soukromé oblasti, vrátilo se jim zpět ztracené sebevědomí.
 Naše hodnocení metody: 4 Hvězdičky
 Cena: od 1 350 Kč

Kde zakoupit produkt Xtrasize

Jaká je skutečnost?

Doplněk stravy jsme otestovali a účinky, které produkt zanechává, jsou velmi pozitivní. Vaše mužství tak po krátkém čase stává větší, pevnější a objemnější.

Doba testování: 4 měsíce
Kolik lidí testovalo: 6
Dlouhodobé výsledky:
Zvětšení penisu: + 1,5 cm až 2,5 cm
Zvětšení objemu penisu + 0,5 cm až 1,4cm
Kdy začíná účinkovat na zvětšení: po týdnu a půl
Doba dodání: 3-5 dní

Jak prášky na zvětšení penisu XtraSize fungují?

Pro dobrou mužskou erekci jsou důležité erektilní tkáně, které sídlí podél celé vnitřní délky penisu – dvě erektilní tkáně corpora cavernosa a jedna erektilní tkáň corpus spongiosum. Samotná erekce tedy probíhá tak, že se corpora cavernosa nalévá krví, je tak jasné, že pokud jsou erektilní tkáně velké a zdravé, nalévá se do nich víc a víc krve. Samotná erekce je pak lepší a lepší.

Výrobek působí velmi dobře na erektilní tkáně, díky výrobku jsou erektilní tkáně v lepším stavu, větší a zdravější a muži tak mají mnohem lepší erekci. Tím, že tkáně v penisu zvětšují svůj objem, penis se celkově zvětšuje a roste.

Obáváte se, že konzumace doplňku stravy XtraSize je pro vás již napořád? Žádné obavy, výsledky výrobku XtraSize jsou trvalého charakteru. Ve chvíli, kdy u vás dojde ke zvýšení velikosti vašeho mužství, k dobré funkci a k obnově erektilních tkání, doplněk stravy již nadále užívat nemusíte. Zároveň se nemusíte bát, že by se váš penis zmenšil a erektilní tkáně se dostaly do původní podoby. Doplněk stravy XtraSize zajistí, že vaše sexuální výkonnost a větší penis se nezmění.

Výrobek však není určen jen pro ty, kteří mají s erekcí problémy, produkt XtraSize může užívat i zdravý muž, kterému tento výrobek zvětší jeho mužství, zajistí velmi dobrý chod erektilních tkání. To vše vám zaručuje ještě lepší sexuální prožitky, než jste zažili doposud.

TIP: Můžete využít TOP prášky na zvětšení penisu, který vyhrál v našem testování. Produkt Vimax, patří mezi světovou špičku svými výsledky a o jeho účinnosti jsme se nespočetně-krát setkali.

Výhody a nevýhody doplňku stravy Xtrasize

Výhody produktu Xtrasize Výhody doplňku stravy

+ doplněk stravy skutečně zabírá
+ doplněk stravy je vyroben pouze z kvalitních surovin
+ doktoři jej schvalují
+ doplněk stravy má dostatek doporučení a byl námi otestován s pozitivními výsledky
+ diskrétní balení

NEvýhody produktu Xtrasize Nevýhody doplňku stravy

– vysoká cena za poštovné
– cena doplňku stravy je dosti vysoká
– Prodejce tvrdí, že dosáhnete zvětšení až o 7,5 cm, což je nesmysl

Pakliže chcete, aby byl doplněk stravy co nejúčinnější, je dobré si pořídit 3 balení XtraSize a doplněk stravy zařadit do svého života na půlroku. Výrobce tohoto doplňku zaručuje velikost větší až o 7,5 cm.

Je potřeba vědět, že to se asi nikdy nesplní, ovšem reálný výsledek za šest měsíců užívání je 0,5 – 2 cm zvětšení velikosti, samozřejmě se zvětší také objem. Pro co nejlepší milování rozhodně vyzkoušejte výrobek XtraSize a dopřejte tak skvělý prožitek nejen sobě, ale také své drahé polovičce.

Zjistit aktuální cenu produktu Xtrasize

Dávkování a užívání Xtrasize

Pokud chcete dosáhnout kvalitních výsledků a zvětšení penisu stačí se držek pokynů výrobce a užívat jednu pilulku denně ráno a  to nalačno. Lze přesně určit jaká a kdy bude první účinnost, jelikož každý organismus je jiný. Dle našich testů se začínají první výsledky v podobě zvětšení údu projevovat nejdříve až po prvním týdnu. Nejen výrobce informuje, že je zapotřebí užívat produkt dlouhodobě, ale i my jsme se o tom přesvědčili.

Pro maximální možné výsledky doporučujeme prášky na zvětšení penisu užívat 3 měsíce a poté si dat na 2 měsíce alespoň pauzu nebo změnit produkt. Výsledky jsou dlouhodobé a i po několika měsících jsme nezaznamenali žádnou změnu k horšímu.

Jaká je cena Xtrasize a jaké balíčky jsou dostupné

Tablety na zvětšení penisu Xtrasize lze koupit ve větším množství výhodněji. Proč vůbec uvažovat nad více baleními? Nejde jen o cenu, ale o sílu výsledku. Dle našich testů a čtenářů, můžeme potvrdit, že k trvalým a nejkvalitnějším výsledkům, jsou zapotřebí 3-4 balení. Samozřejmě pomůže i jedno balení, avšak nemůžete očekávat zázraky. Čím déle produkt užíváte, tím více nabírá na síle.

XtraSize startovací balení:

 • 1 balení na 2 měsíce (60 kapslí)
 • cena balení je 1 650 Kč
 • cena na den 27 Kč

Xtrasize ekonomické balení

 • 2 balení na 4 měsíce (120 kapslí)
 • cena balení je 2 800 Kč
 • cena na den 23 Kč

Xtrasize doporučené balení

 • 3 balení na 6 měsíců (180 kapslí)
 • cena balení je 3 650 Kč
 • cena na den 20 Kč

Kde nakupovat balení výhodně?

Zkušenosti s Xtrasize

Igor P. (24 let) – U xtrasize mě velmi zaujala možnost zvětšení penisu až o 7,5 cm. Později jsem se však dozvěděl, že je to nesmysl. Přesto jsem měl prášky na zvětšení penisu dávno vyzkoušené a již jsem znal reálné výsledky. Za dva měsíce jsem získal navíc 1 cm s čímž jsem byl nějakou dobu velmi spokojený. S prvními výsledky jsem byl velmi příjemně překvapen a současně čekám po 3 měsíční pauze na Xtrasize, abych získal dalších pár centimetrů navíc..

Láďa O. (32 let) – Vyzkoušel jsem už mnoho nesmyslů, které nefungovaly, přesto jsem se dokopal ke koupi nějakého pofidérního produktu na zvětšení penisu. Xtrasize mi doma ležel 1 měsíc doma ve skříni, jelikož jsem od něj moc nečekal a proto jsem hned nezačal užívat. Jednou na mě po ránu vypadlo balení a jí si řekl, proč to tedy nezkusit. Po týdnu užívání jsem nezaznamenal žádné zvětšení, ale určité změny jsem zaznamenal. Erekce byla mnohem silnější i má sexuální výdrž se prodloužila.

Prášky bych asi po týdnu zahodil, protože jsem nedosáhl žádného zvětšení, ale přesvědčili mě vedlejší výhody k dalšímu užívání Xtrasize. Po dvou měsících byla erekce stejně silná a sexuální výkonny rovněž byly delší, ale co bylo hlavní, zaznamenal první zvětšení penisu o 0,4 cm. Ok, asi náhoda, v užívání jsem tedy pokračoval a následně to šlo nějak rychle. Vedlejší pozitivní výhody ani nejde popsat, chlap by to měl zažít, aby to pochopil. Především o další dva týdny jsem naměřil celkem zvětšení o 1,2 cm. I když jsem byl s výsledky neskutečně překvapen, dobral jsem balení a Xtrasize jsem si již nezakoupil. I před užíváním produktu jsem neměl žádné mrně, proto již jsem dále nepokračoval.

Složení prášků na zvětšení penisu

 • bylinný prášek z škornice šípolistá – extrakt z této rostliny je především užíván hlavně v Číně, jako silné afrodisiakum
 • Maca – známé kořeni rostlinky o kterém se mluví jako o peruánské viagře – zvyšuje pozitivní účinky hormonů, omlazuje organismus a bojuje proti únavě.
 • Saw palmeto – rostlina z regionů USA, zvyšuje libido neboli chuť na sex.
 • Polipodium vulgare – Osladič obecný, léčivá bylina s účinností na vylučování žluči, je prospěšná při léčbě zánětů průdušek (bronchitidy) a močového měchýře, usnadňuje vyprazdňování střev a odpuzuje parazity, obsahuje saponiny, třísloviny, hořčin, organické kyseliny a barviva – Funguje jako detoxikační látka
 • L-Arginin – podporuje prokrvení, co je nejdůležitější věc při zvětšení penisu a zlepšení erekce. Rovněž také podporuje plodnost
 • L-Lysin – jedna z nejdůležitějších aminokyselin našeho těla. Má vliv na erekci, na imunitní systém a tvorbu svalové hmoty.
 • Muira puama – amazonské afrodiziakum od indiánů z Brazílie, které bylo donedávna používané k překonání sexuální nechuti.
 • L-karnitin fumarát – známý také jako spalovač tuků, významně se podílí na metabolismu tuků a pomáhá předávat energii do mnoha tělesných orgánů – Pomáhá při léčbě zanesených cév a pomáhá ke správné průchodnosti krve a k rozšiřování cév
 • dýně a brusinky – dýňová semínka jsou dobře známé svou účinnosti při potenci u mužů i žen, brusinky jsou zase známé při léčbě a průchodnosti močových cest

Kde zakoupit produkt Xtrasize

Xtrasize a nejčastější dotazy – FAQ

Jak dlouho doporučujete užívat Xtrasize?
Pro kvalitní výsledky je optimální spotřebovat 3-4 balení. Čím déle jsou takovéto doplňky stravy užívání, stoupá s tím i síla účinnosti. Po jednom balení opravdu nečekejte žádné zázraky, což nám potvrdilo nemálo čtenářů. I u nás v redakci jsme se shodli, že nejlepší varianta jsou 4 balení, také vycházejí cenově výhodněji. Samozřejmě do rozhodování vás nemůže nikdo nutit, proto vždy zvažte svou investici.
Zaznamenali jste nějaké vedlejší účinky?
V redakci jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky, ani žádný čtenář si nám prozatím nestěžoval. Jelikož jde o produkt obsahující pouze přírodní látky, extrakty a minerály, nemusíte mít obavy z vedlejších účinků.
Jde o trvalé zvětšení penisu nebo jen dočasné?
Máme ověřené, že trvalých výsledků lze dosáhnout po 3-4 baleních. Každý z nás sice zaznamenal mírné zmenšení, ale v průměru šlo o 0,5 cm – 1 cm.
Xtrasize působí jen na zvětšení délky penisu?
Ne, má výrazný vliv i na objem penisu, který je u žen žádanější než délka.
Jsou dostupné i jiné alternativy?
Ano, za zmínku ale stojí pouze jedny prášky na zvětšení penisu – VIMAX, nebo extender Andropenis.

Nepřehlédněte:

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Xtrasize slibuje zvětšení délky penisu až o 7,5 cm, což je nepravdivá informace, avšak můžeme potvrdit, že jde o kvalitní a výkonný produkt.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Xtrasize
Price
CZK 1350
Product Availability
Available in Store Only

2 Komentáře

 • Po vašem doporučení Vimaxu a zdárném úspěchu jsem se rozhodl vyzkoušet další vámi doporučovaný produkt na zvětšení. Musím uznat, že mne zaskočila informace na stránkách prodejce, kde tvrdí zvětšení 8 cm, avšak jsem si ve vaší recenzi poté všiml, že to máte v negativech a nemáme této informaci věřit. Produkt sice vyšel o něco dráž, ale po 2 měsících je mé mužství o necelý 1 cm větší a širší tak o 0.3 cm. Jak jsem si sám potvrdil vaše recenze a doporučení dávají smysl, protože jsem na vlastní kuži poznal, že jde o funkční produkty. Ještě ale nevím, zda po vysazení produktů se vše nevrátí do normálu. Díky cením si vašich rad

 • Masakr a to si ze mě kámoši utahovali. Samozřejmě mi i nevěří, že to funguje. Nemám to jak dokázat, ale já vím 🙂 Určitě doporučuji. Když nezkusíš, nevíš.

Přidat komentář