Zajímavé články

Co byste měli zvážit před zvětšením penisu

Záleží opravdu na velikosti mužského údu, může být příliš velký penis na škodu?

Bohužel je pravdou, že velký penis může být při sexu opravdu problém. Je prokázáno, že příliš velký penis mnoha ženám vadí, některé uvádějí, že odmítají sex s partnerem, který má příliš velký penis. Nadměrný penis tak může způsobit podobný problém, jako menší úd. Je mnoho studií a poznatku na toto téma. A lidé se tím budou pořád zabývat, protože jde o velmi choulostivou věc a pro některé muže velmi skličující téma.

Pokud váš penis dosahuje zlatého průměru, což je zhruba 8 až 10 cm v klidu, tak si myslím, že můžete být spokojení. Vaše partnerky si nemusí na nic stěžovat. Pokud je váš penis delší, jde jen o přístup, který s vaší partnerkou zvolíte v posteli. Zvětšení penisu podstupuji většinou muži s průměrnou velikosti okolo 3 až 7 cm v klidu.

Je pravdou, že příliš velký penis nemusí znamenat dokonalé uspokojení po sexuální stránce. Muži tvrdí, že mají s velkým penisem spíš problémy, že moc výhod v tom nevidí. Tudíž je otázkou, kdy je dobré si nechat zvětšit penis a kdy ne.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Dovoluji si vám říci, že nejlepší je poradit se s partnerkou. Jestli jí vyhovuje vaše délka penisu, nebo ne. A teprve potom uvažovat o tom, zda jít třeba pod nůž, nebo si koupit různé přípravky na zvětšení penisu, kterých je na trhu spousta.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář