Zajímavé články

Proč nedoporučujeme chirurgické zvětšení penisu

Chirurgické zvětšení penisuNa hlavní stránce jste se mohli dozvědět, že nedoporučujeme chirurgické zvětšení penisu. Zde Vám ukážeme video chirurgické operace při zákroku, který vede ke zvětšení penisu. Běžně se stává, že muži si nechávají zvětšovat penis právě touto metodou, která je riskantní, a mnohdy výsledky nejsou trvalé.

Chirurgické zvětšení penisu spočívá v naříznutí fixace penisu, stydké kost, která vede k prodloužení penisu o několik centimetrů; celý průběh operace, můžete shlédnout níže a posoudit sami. Pokud máte zkušenosti s touto metodou, budeme rádi, když přispějete svým názorem do komentářů.


O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář