Zajímavé články

Proč nedoporučujeme chirurgické zvětšení penisu

Chirurgické zvětšení penisuNa hlavní stránce jste se mohli dozvědět, že nedoporučujeme chirurgické zvětšení penisu. Zde Vám ukážeme video chirurgické operace při zákroku, který vede ke zvětšení penisu. Běžně se stává, že muži si nechávají zvětšovat penis právě touto metodou, která je riskantní, a mnohdy výsledky nejsou trvalé.

Chirurgické zvětšení penisu spočívá v naříznutí fixace penisu, stydké kost, která vede k prodloužení penisu o několik centimetrů; celý průběh operace, můžete shlédnout níže a posoudit sami. Pokud máte zkušenosti s touto metodou, budeme rádi, když přispějete svým názorem do komentářů.


Speciální Edice - 30 cviků na penis

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.