Léky na erekci Poruchy erekce Zajímavé články

E-reX 24 – Recenze, zkušenosti, testování, diskuze

E-reX 24 - Recenze, zkuženosti, testování, diskuze

Rozebrali a otestovali jsme další produkt pro zlepšení erekce. V této recenzi si představíme méně známý doplněk stravy s názvem EreX 24. Produkt E-reX 24 od nás získal neutrální hodnocení, takže nejde o žádný propadák ani o žádnou pecku. Opět produkt má podobné složení jako většina doplňků stravy na zlepšení erekce a neukrývá v sobě žádnou výjimečnou složku.

EreX 24 se prodává v České republice od roku 2011, což naznačuje, že nejde o tak špatný produkt, aby firmu položil. Chtěli jsme dosáhnout, co nejlepšího testování tohoto produktu, proto jsme oslovili více jak 30 čtenářů, aby produkt vyzkoušeli, ale pouze se třemi se nám podařilo navázat bližší spolupráci. Jejichž názory si můžete přečíst na konci recenze, rovněž nám pomohli doplnit do recenze hodnotné informace, které sami vysledovali.

Co od produktu EreX 24 očekávat?

 • Pevná erekce
 • Zvýšená chuť a touha na sex
 • Zlepšuje předčasnou ejakulaci
 • Prodlužuje sexuální výkony a výdrž
 • Penis je více prokrvený

Naše hodnocení produktu: 3 hvězdičky

TIP: Vyzkoušejte i kvalitnější produkty na zlepšení erekce, které zvítězili v našem testování. Vyzkoušejte osvědčené produkty, jako jsou ErexanZEREX nebo VIMAX.

EreX 24 recenze a hodnocení

Splňuje produkt EreX 24, co prodejce slibuje? Z části ano. Protože jsme si v redakci chtěli dát pauzu se zkoušením produktu, požádali jsme již zmíněné tři čtenáře, aby nám pomohli otestovat produkt a vytvořit tak hodnotnou a prověřenou recenzi na produkt EreX 24. Všichni tři se shodli na tom, že zaznamenali zvýšenou chuť na sex a prokrvenější penis. Takovéto účinky se objevují ve většině produktů na zlepšení erekce.

Ani jeden z testujících čtenářů si nestěžoval na zdravotní komplikace nebo jiné výraznější účinky. I když jsou výkonnější produkty na zlepšení erekce jako je například ErexanZEREX nebo VIMAX, přesto se nám líbí přístup prodejce EreX 24, který nabízí pro své zákazníky příjemné benefice. (viz níže)

 • Kúra na přírodní bázi
 • Bezplatné nezávazné vyzkoušení
 • Spokojenost, nebo vrácení peněz
 • 15 denní kůra zdarma
 • Diskrétní zásilka

Doplněk stravy EreX 24 pochází z Ameriky, odkud pochází většina kvalitní produktů na zlepšení erekce a zvětšení penisu. Hold Amerika je s pokroky dále a jejich testovací centra jsou detailnější, proto jsou schopni vytvořit účinný produkt.

Výhody:

 • Lepší erekce
 • Přírodní produkt
 • Prodejce nabízí benefity
 • Možnost vyzkoušet 15-ti denní kůru zdarma
 • Možnost vrácení produktu

Nevýhody:

 • Výsledky dosahují průměru
 • Jsou výkonnější produkty: ErexanZEREX nebo VIMAX
 • Produkt nás neohromil ani moc nezklamal

EreX 24 složení

 • Yerba Maté – Jedná se o strom s věčně zelenými listy. Dnes se bohužel tento strom už moc nevyskytuje. Možná se většině lidem vybaví indiáni, kteří tyto listy žvýkali. Cílem složky spolu s dalšími třemi, je potlačit enzym zvaný fosfodiesteráza. Je to nanejvýš důležité pro mužskou zdatnost.
 • Kofein – Velice známá látka, která dokáže nabudit organismus a pomáhá k lepšímu oběhu krve.
 • Theobromin – Nachází se i zřídka v kakau. Způsobuje uvolnění hladkého svalstva a také rozšiřování cévních stěn.
 • Teofilin – Přirozeně se snaží tato látka odbourávat tukové buňky, podporuje dýchání a také kardiovaskulární systém.
 • Muira Puama – Jeho účinky byly v roce 1990 úspěšně předloženy ve Francii, kde tyto účinky látky testovali. Zapojilo se 260 mužů s problémy erektilní funkcí, přičemž pozitivní účinek se projevil ve velmi krátké době.

Dávkování

Vždy by se mělo dodržovat dávkování výrobce, aby nenastaly pozdější zdravotní komplikace. EreX 24 se užívá 1x denně, nejlépe nalačno se zapitím jedené tablety.

EreX 24 cena a možnosti balení

 

E-REX24

E-reX 24 - Recenze, zkuženosti, testování, diskuze

Prodejce nyní nabízí akci se zakoupením balení 30 tablet + 15 tablet zdarma.

30 tablet: 30 denní kůra +15 denní kůra

Cena: 890 Kč

Web prodejce


E-REX24 Forte

E-reX 24 - Recenze, zkuženosti, testování, diskuze

Prodejce nyní nabízí akci se zakoupením balení 60 tablet + 15 tablet zdarma.

60 tablet: 60 denní kůra + 15 denní kůra

Cena: 1 335 Kč

Web prodejce


E-REX24 Extra Forte

E-reX 24 - Recenze, zkuženosti, testování, diskuze

Prodejce nyní nabízí akci se zakoupením balení 90 tablet + 15 tablet zdarma.

90 tablet: 90 denní kůra + 15 denní kůra

Cena: 1780 Kč

Web prodejce


EreX 24 zkušenosti čtenářů

Tomáš J. (44 let)

Ano, souhlasím s recenzí, tady je.. Erex 24 mě nijak neohromil, protože už jsem vyzkoušel mnoho produktů na moje poruchy erekce. Nemohu říci, že je produkt k ničemu, pocítil jsem silnější erekci a byla i lepší chuť na sex. S takovými příznaky jsem se ale setkal u většiny produktů. Za mě bych dal tomuto produktu 2-3 hvězdičky.

Vladislav S. (59 let)

S tímto lékem na erekci jsem se setkal na internetu v nějaké diskuzním fóru. Bylo to mé první zboží na mé občasné poruchy erekce, který mě mile překvapil. Pocítil jsem silnější a pevnější erekci. Bohužel mě produkt nezbavil natrvalo problémů s erekcí, vyzkoušel jsem proto i jiné vámi doporučené produkty. Zabral mi až 3 produkt a to Vimax. Dnes už nepociťuji žádné problémy s erekcí a za vaše doporučení vám moc děkuji, proto jsem i ochoten napsat tuto referenci.

Karel M. (65 let)

Nejsem už bohužel nijak sexuálně výkonný, ale poznal jsem partnerku díky které jsem chtěl nějaké osobní problémy vylepšit. Nejvíce mne asi trápila dost častá problémová erekce, proto jsem začal pátrat na internetu, po nějaké rychlé a výkonné účinnosti. Narazil jsem na vaše stránky a kontaktoval s mými problémy. Vaše doporučení se skládalo s 4 produktů: Vimax, Erexan, cviky na penis a Erex 24. Zvolil jsem Erex 24 jehož účinky jsem pocítil zhruba do udávaných 60 minut. Erekce se dostavila ihned při vzrušení s partnerkou, což mě nejvíce potěšilo. Po dlouhodobější užíváním mne trápilo, že Erex 24 je pouze jednorázový produkt a já hledal spíše něco dlouhodobějšího. Opět jsem vás kontaktoval a dostal jsem doporučení, že si mám zakoupit Vimax a ebook s 30 cviky na zlepšení funkčnosti penisu. Nesmírně vám děkuji, protože asi za 3 měsíce užívání a praktikování cviků jsem se zbavil poruch erekce a mé mužství je pevné jako skála. Mockrát vám děkuji.

EreX 24 video spot

EreX 24 diskuze

Velice nás i naše čtenáře potěší, když přidáte vlastní názor nebo zkušenost do naší EreX 24 diskuze, abychom si navzájem vypomáhali a vyvarovali se produktům, které nejsou účinné a zdravotně nebezpečné. I Váš názor do diskuze může pomoci jinému muži při vybírání toho správného produktu na poruchy erekce.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
31star1star1stargraygray
Product Name
EreX 24
Price
CZK 890
Product Availability
Available in Store Only

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář