Léky na erekci Poruchy erekce Zajímavé články

Proerecta Shot recenze: silná erekce už do 30 minut pomocí drinku

Erekce je složitý proces v mužském organismu. Stále častěji se ukazuje, že muže trápí problémy s erekcí. Je to dáno současným životním stylem a stresem, který nás neustále obklopuje na každém kroku.

Právě poruchy erekce způsobené psychickými obtížemi jsou zdaleka nejčastější. Dobře na ně působí doplňky stravy na podporu erekce, jako je například Proerecta Shot.

Co je Proerecta Shot?

Určitě značku Proerecta znáte. Na svém kontě už má několik produktů na zlepšení erekce. Možná budete znát například Proerectu Long nebo Proerectu Klasik. Oba přípravky si u mužů získaly důvěru, protože fungují – potvrzují to i recenze nejen našich čtenářů, ale také recenze dostupné na internetu.

Silné erekce tak dosáhnete snadno. Stačí protřepat a vypít. Následně si do 30 minut můžete užít vzrušující sex, při kterém vás erekce nezradí. Například u dvou našich čtenářů stačilo jen přibližně 10 minut.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Jak Proerecta Shot pomáhá při problémech s erekcí?

Proerecta SHOT - Drink pro rychlou podporu erekceProdukt na zlepšení erekce Proerecta Shot funguje tak, že se postará o dostatečné prokrvení penisu.

Poruchy erekce jsou často způsobeny tím, že se z různých důvodů do penisu nedostane tolik krve, kolik je na erekci potřeba – případně v topořivých tělískách nezůstane krev dostatečně dlouho. Proerecta Shot díky svému složení podporuje normální činnost cévního systému a díky tomu zlepšuje erekci.

  • Doplněk stravy bez předpisu, který koupíte na internetu nebo v lékárně
  • Rychlý účinek do 30 minut (často i dřív)
  • Stimuluje mužské libido a podporuje sexuální zdraví
  • Přírodní složení plné výtažků z bylin, aminokyselin nebo adaptogenů

Kde zakoupit produkt výhodně?

Zcela přírodní složení

Velkou výhodou doplňku stravy Proerecta Shot je čistě přírodní složení. Díky tomu je tento produkt na zlepšení erekce volně dostupný bez lékařského předpisu. Na přírodním složení si Proerecta zakládá také u svých dalších produktů.

Výhodou tak je, že se nemusíte bát vedlejších účinků a podobně. A co přesně můžeme za součásti složení očekávat?

  • Extrakt guarany funguje velmi dobře proti únavě, ale zároveň posiluje fyzickou i mentální výkonnost. Odbourá tak únavu, která má často za následek nízké libido.
  • Extrakt ženšenu je přírodní složkou, která podporuje sexuální zdraví a libido mužů. Už dlouho se používá v přírodním léčitelství.
  • Extrakt rozchodnice slouží ke stimulaci krevního oběhu. Podporuje fyzickou výkonnost. 
  • Extrakt z hroznových semen napomáhá k tomu, aby cévní soustava pracovala normálně. 

Určitě znáte Viagru a účinnou látku Sildenafil. Viagra funguje, znáte ale všechna její rizika? Není divu, že je pouze na předpis.

Dávkování a cena

Proerecta Shot se dávkuje velmi jednoduše. Alespoň 30 minut před sexem lahvičku protřepete a vypijete. Pak už se účinek sám dostaví. Cena doplňku stravy na podporu erekce Proerecta Shot je lehce vyšší, než u těchto produktů bývá.

Nejspíš je to dáno jeho hlavním benefitem, a to je rychlý nástup účinku. Nejprodávanější balení stojí 999 Kč (obsahuje 8 dávek), jedna dávka tak vyjde na 124 Kč. Například tablety na podporu erekce Proerecta Long stojí 699 Kč a vystačí na 1 měsíc užívání. Ovšem není u nich tak rychlý nástup účinku. 

Podívejte se na dalších 6 tipů, jak zlepšit vaši erekci. Odteď už nemusí být váš milostný život v troskách.

 

Stop nefunkčním práškům bez efektu a pořádné erekce

Stop nefunkčním práškům bez efektu

Proerecta Shot zkušenosti 

Manžel měl problémy s erekcí už kdysi. Tenkrát to samo odeznělo. Před měsícem se to ale opakovalo, tak jsem hledala na internetu, co by mohlo pomoct. Proerecta Shot se mi zalíbila, tak jsme ji vyzkoušeli. Výsledek stál opravdu za to.“ – Kamila, 45 let, Ostrava

Poslední dobou není moje erekce jako dřív. Mám hodně starostí v práci a neustále na to myslím. Hledal jsem nějaký nakopávač. U tohoto přípravku se mi líbilo, že ho nemusím užívat pořád, ale stačí jen před sexem. Po vyzkoušení jsem měl pevnou erekci už asi za 20 minut– Karel, 48 let, Uherské Hradiště

„Měl jsem zkušenost s Proerectou už dřív. Nechtěl jsem ale dlouhodobě užívat kapsle. Proerecta Shot je přesně to, co jsem potřeboval. Hlavně funguje stejně jako jiné přípravky na podporu erekce od Proerecty… Super.“ – Matěj, 53 let, Pardubice

Kde zakoupit produkt výhodně?

Pro koho je Proerecta Shot vhodná?

Produkt na zlepšení erekce Proerecta Shot je vhodná pro muže, kteří mají problémy s erekcí a chtějí se jich rychle zbavit. Účinek se po užití dostaví už do 30 minut, poté jste ihned připraveni k sexuálnímu výkonu.

Proerectu Shot nedoporučujeme mužům, kteří se chtějí svých problémů s erekcí zbavit i do budoucna. Právě v takovém případě je vhodnější Proerecta Long, která funguje dlouhodobě.

Proč je masáž penisu tak důležitá a jak ji správně provádět

Co vás o Proerecta Shot nejvíce zajímá?

Opravdu nastupuje účinek tak rychle?

Ano, potvrzují to naši čtenáři i nezávislé recenze. Silná erekce nastupuje už do 30 minut, často ale mnohem dřív. Například dva naši čtenáři potvrdili účinek Proerecty Shot už do 10 minut. 

Je Proerecta Shot bez předpisu?

Ano, Proerecta Shot je volně dostupný doplněk stravy na podporu erekce. Nepotřebujete žádný lékařský předpis ani cokoli jiného. Snadno si produkt koupíte například na internetu.  

Existují nějaké vedlejší účinky?

Díky tomu, že je Proerecta Shot čistě přírodní produkt, nemusíte se bát nežádoucích účinků. Vedlejší účinky tady nehrozí. Pokud máte ale více alergií, doporučujeme se podívat na složení, jestli nejste alergičtí na jednu z použitých látek složení. 

Opravdu to funguje?

Ano, Proerecta Shot opravdu funguje. Shodují se na tom naši čtenáři i muži v diskuzích na internetu. Má dobré složení, které samo o sobě podporuje činnost cévní soustavy a podporuje erekci, stejně jako mužskou vitalitu a libido. 

Je vhodné navštívit lékaře?

Jestliže jsou vaše problémy s erekcí dlouhodobé nebo se často opakují, je lepší lékaře navštívit. Někdy nemusí být problém v psychice, ale třeba ve vašem zdraví. Proto doporučujeme lékaře navštívit. 

Proerecta Shot: pomoc do 30 minut

Produkty skupiny Proerecta jsou na trhu už dlouho a dobře fungují. Výjimkou není ani nová Proerecta Shot, se kterou budete mít silnou a dlouhotrvající erekci už do 30 minut od užití. Není se tak čemu divit, že právě Proerecta Shot se stala rychle nejprodávanějším přípravkem z rodiny Proerecta. 

Summary
Aggregate Rating
5 based on 1 votes

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář