Prodlužovač penisu – Pomůže se zvětšením penisu méně známý penis extender?

AndropenisJe dokázáno, že prodlužovače penisu nebo také penis extender jsou opravdu efektivní metodou jak dosáhnout většího penisu, pokud procesu prodlužování věnujete dostatek času, který je specifikován výrobcem. Prodlužovače penisu neslouží pouze ke zvětšení penisu, ale také napomáhá při srovnání u zakřiveného penisu.

Jeho výsledky jsou garantovány podrobnými studiemi, které se zabývají účinky těchto výrobků. Nejúčinnější extensory jsou klasifikovány jako “lékařské zařízení typu 1” a vlastní certifikát CE, takže mohou být se všemi zárukami prodávány na území Evropské unie.

Na trhu existuje řada penis extenderů, které jsou však neúčinné a mnohdy spějí k trvalému poškození penisu. Proto je třeba dbát při výběru prodlužovače penisu na to, aby společnost měla certifikáty i výrobků a popřípadě se dají najít zkušenosti zákazníků, které můžete také shlédnout na našich stránkách, kde přispěli naši čtenáři.

Doporučení: Pokud chcete vyzkoušet penis extender na zvětšení penisu, pak doporučujeme se podívat na Andropenis. Tato pomůcka je využívaná v lékařství díky své všestranné účinnosti.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Jak funguje prodlužovač penisu

Penis Extender je založen na lékařském principu tahání, který na penis působí tak, že natahuje vazy, topořivé tělesa a ostatní tkáně. Princip tahu se běžně využívá pro vyvolaný růst tkání v chirurgii, kde se kůže natahuje na zraněná místa. Používá se mnohdy v ortopedii, pro vyrovnávání nesouměrných kostí. Ve starých kulturách se princip tahu užívá zejména v Africe i dávní Egypťané tento princip využívali v dávných dobách.

Prodlužovač penisu se skládá z kroužku, tyčinek a plastu. Uživatel si sám prodlužovač penisu nasazuje a sundává, při čemž nebrání v žádném pohybu. Natahovač penisu lze nastavit dle vaší libosti.

Výhody Výhody:

 • Penis extender je ověřená metoda na zvětšení údu
 • 95% úspěšnost
 • Působí na zvětšení penisu, jak do délky tak i do šířky
 • Velmi kladně působí na zakřivení penisu

NEvýhody Nevýhody:

Jak se používá prodlužovač penisu?

Přístroj se nandává na penis v ochablém stavu denně po dobu 4 až 9 hodin s přestávkami. Je dokázáno, že při postupování podle pravidel by se měl zvětšit penis o 0,5 cm za měsíc. Výrobcem je doporučeno užívat prodlužovač penisu po dobu mezi  4 a 6 měsíci podle toho, jakých výsledků si přeje dosáhnout. Dosáhnete trvalých výsledků.

TIP: Pokud hledáte rychlejší a účinnější možnost zvětšení penisu do délky i objemu, potom doporučujeme vyzkoušet námi ověřený doplněk stravy Vimax Pills. Tento produkt se drží v našem srovnávači na prvním místě, více než 3 roky.

 

Jaké jsou výsledky prodlužovače penisu

 • Trvalého zvětšení penisu o 1,2 až 2,5 cm v erekci po 5 měsících
 • Trvalého zvětšení penisu o 0,5 až 1,5 cm v ochablém stavu za 5 měsících
 • Zvětšení penisu po obvodu o 0,5 až 1,5 cm
 • 70% šance na vyvlečení zakřivení penisu
 • Zvýšení sebevědomí
 • Zvýší sexuální výdrž
 • Doposud nezaznamenány žádné vedlejší účinky (Andropenis)

Andropenis - Prodlužovač penisu | Penis Extender

Penis Extender – Doporučení na závěr

Nejkvalitnější prodlužovačem penisu na Českém trhu je Andropenis, který se může pochlubit certifikáty, doporučením lékaři a samozřejmě s 99% spokojenými pacienty. Přečtěte si více o tomto produktu. Jde o speciální zařízení, které musí být správně sestrojené, aby nedocházelo ke zdravotním problémům a byla zachována účinnost.

Na trhu jsme se setkali s levnými napodobeninami, které i dokonce vyzkoušeli někteří naší čtenáři a museli po necelém měsíci navštívit lékaře se zdravotními problémy.

Andropenis – Penis Extender

Dotazy

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně prodlužovače penisu, shlédněte nejprve stránku ČASTÉ DOTAZY a pokud nenaleznete svou odpověď, neváhejte a kontaktujte nás.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star