Zajímavé články

Infografika – Jaká je průměrná délka penisu v ČR a ve světě

Průměrná délka penisu v ČR a ve světěZajímá vás jaká je průměrná délka penisu v ČR a jak jsme na tom oproti ostatním státům? Jste na správném místě, kde jsou jednotlivé velikostí penisu rozděleny v naší grafice podle států po celém světe. Protože délka penisu zajímá čím dál více mužů, protože ženy jsou někdy až moc náročné, chceme jim pomoc zvednou sebevědomí, díky této mapě. Možná zjistíte, že vaše délka penisu je ve světovém průměru a vám se zvedne vnitřní sebevědomí.

Věnujeme se zvětšování penisu již od roku 2011 a setkali jsme se i s tvrdými chlapi, kteří se nám přiznali, že jejichž průměrná velikost penisu je pro ně nedostačující a nevěří si při námluvách u žen. Mnohdy to jsou jen nějaké si psychické bloky, vůči velikosti penisu.

Proto není špatné zjistit, zda je vaše velikost penisu v nějakém pozitivním průměru. Podívejte se například, jaká je průměrná velikost penisu v Číně a to se rozmnožují, neuvěřitelnou rychlostí. Je tedy velikost penisu tak důležitá?

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2019

Státy jejichž průměrná délka penisu je nejmenší

Hned na začátek si na ukázku, představíme země, kde jejich délka penisu patři mezi ty nejméně vyvinuté. Průměrná délka penisu v ČR je od 14 cm do 18 cm. Nejmenší velikost penisu postihují nejvíce státy jako je Čína, Japonsko, Rusko, Kanada, Korea..

Státy jejichž průměrná velikost penisu je největší

Dále bude samozřejmě pokračovat státy, kde jejich průměrná velikost penisu patří mezi ty největší. Mezi státy jejichž délka penisu je největší, patří zejména Afrika, Brazilie, Mexiko, Turecko, Chorvatsko a další…

Infografika – Průměrná délka penisu ve světe

Podle barev jednotlivých zemí na níže uvedeném obrázku si můžete udělat představu o průměrných délkách penisu v celosvětovém měřítku. Studie průměrné délky penisu je z roku 2009. Mezi muže s největšími penisy podle studií se řadí Afričané, Venezuelané, Kolumbii a v muži některých zemích Jižní Ameriky. Průměrná délka penisu ČR je 15 cm.

Světová mapa průměrů velikostí penisu

Je vaše průměrná délka penisu dostačující?

Pokud není pro vás délka penisu nadále dostačující a chtěli byste dosáhnout zvětšení penisu, potom neváhejte a projděte si naše webové stránky www.zvetsit-penis.cz, kde naleznete nespočet návodů a metod, které vedou ke zvětšení penisu. Protože se tímto tématem zabýváme od roku 2011, máme co nabídnout. Otestovali jsme více jak 30 metod a 50 doplňků stravy, jejich účinky mají nebo v některých případech nemají vliv na zvětšení penisu.

Na základě našich dlouholetých zkušeností s tímto tématem, jsme vytvořily univerzální návod v podobě E-book: Jak zvětšit penis 2.0ve kterém se dozvíte o našem KNOW-HOW. Samozřejmě můžete využít i naše rady dostupné na našich stránkách zcela ZDARMA. Níže máte na výběr z obsahu, který vás může zajímat.

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář