Rozhovory Zajímavé články

Rozhovor o metodách na zvětšení údu – Milan Bláha +4,3 cm

Rozhovor o metodách na zvětšení penisu - Milan bláha

Jsme velice rádi, že se někteří naši čtenáři moc nestydí a pomáhají nám rozvíjet magazín www.zvetsit-penis.cz, kde se úzce zabýváme zvětšením penisu. Pomohli jsme přes 20 000 mužům s jejich velikostí, poruchami nebo s předčasnou ejakulaci a každý den od vás dostáváme hodnotné dotazy.

Právě proto jsme kontaktovali aktivní, vybrané čtenáře a požádali je o rozhovor. Jsme velice rádi, jakých výsledků jsme za ty roky dosáhli. Dnes vám přinášíme rozhovor se čtenářem Milanem Bláhou (33 let: zvětšení : + 4,3 cm), který praktikuje naše ověřené metody na zvětšení údu již dva roky.

Rozhovor pro vás udělal zakladatel magazínu Patrik Zapletal přes program SKYPE (nebyly prováděny žádné úpravy rozhovoru, pouze byli přidány odkazy o zmiňovaných metodách).

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

 

Ahoj Milane, moc děkuji, že jsi souhlasil s rozhovorem. Pro začátek se tě zeptám, proč jsi souhlasil s veřejným rozhovorem?

Ahoj Patriku,

I já jsem velice rád za rozhovor. Před dvěma lety jsi mi pomohl s mým malým problémem. Sám víš, že díky tobě a magazínu jsem dosáhl zvětšení o 4,3 cm za necelý rok. Proto jsem se ti chtěl i já nějak revanšovat.

Děkuji, jsem za tvé výsledky rád. Zajímá mě, proč ses začal zajímat o zvětšení penisu?

Popravdě sám nevím. Jednou jsem něco hledal na internetu a narazil na vaše stránky. Nějak jsem tomu tématu nevěnoval pozornost. Stránku jsem měl stále otevřenou v prohlížeči. Bohužel v té době jsem měl doma problémy s bývalou přítelkyní a nakonec jsme se rozešli. Měl jsem tak více času pro sebe, samozřejmě jsem začal hledat novou dokonalou ženu 😀

Jednoho dne jsem se vrátil ke stránce a začal přemýšlet, co kdybych měl o něco delší mé mužství. Spíše šlo zvětšení sebevědomí, se svou velikosti jsem byl spokojen ( 13,5 cm když stál )

Nedalo mi to a hned jsem vyzkoušel cviky na penis na základě tvého doporučení. Za měsíc jsem dosáhl zvětšení o cca 0,5 cm, nevěřil jsem vlastním očím. Neváhal jsem a hned jsem ti napsal, jestli nejde proces nějak urychlit. Na základě tvé odpovědi jsem si pořídil prášky Vimax pills. I po zakoupení prášků jsem aplikoval cviky a po půl roce jsem naměřil o 3,5 cm více. (Dodnes nezapomenu na větu, kterou mi řeklo mnoho žen – „Ten je tvrdý, bolí to“.  Nikdy předtím jsem to neslýchával) Po čtyřměsíční kůře s prášky jsem nadále cvičil asi 3 měsíce. Dosáhl jsem tak konečného zvětšení o 4,3 cm.

Super. Je to asi rok, co jsi mi psal o tvých výsledcích. Chci se zeptat, zda i po roce jsou výsledky trvalé?

Počkej kouknu 😀 Průser, naměřil jsem 4,2 cm. Říkal jsi, že jsou výsledky trvalé?!! Ne, dělám si srandu, 0,1 cm za rok je nic.

Ano, to se může stát. Každý je jiný, máme čtenáře, který dosáhl zvětšení za půl roku jen o 1 cm a máme přímo kolegu, který dosáhl zvětšení o 8 cm stejnými metodami. Záleží na mnoha faktorech. Nepřibral jsi?

Zajímavé, jak to víš? Zhruba 5 kg.

Tady bude asi ten problém. Každých 10 kg ubírá na velikosti penisu cca 0,5 až 1 cm. Měl jsi během procesu nebo po něm nějaké zdravotní komplikace, popřípadě zhoršení funkcí u penisu?

Ne, vůbec. Právě naopak. Penis je silnější a rozhodně více vydržím v posteli.

Všiml jsem si, že sis zakoupil náš E-book – Jak zvětšit penis 2.0, řekneš mi na něj svůj názor? Dodatečně děkujeme za zakoupení a důvěru.

Ano, zakoupil. Vidím, že víš všechno. Knihu jsem si především zakoupil proto, abych se tobě mohl revanšovat. Odkaz na knihu mi přišel hned po publikování, proto jsem si na vás hned vzpomněl a měl jsem zrovna dobrý den. Chtěl jsem vám oplatit tvůj strávený čas se mnou. Především jsi za to nic nechtěl, proto tohle gesto.

Asi jsem odbočil. Nečekal jsem, že by mohla vyjít kniha na tohle téma, proto jsem ani nečekal, že by tam bylo něco hodnotného a navíc. Právě naopak, kniha je neuvěřitelná na to, že jde o tak choulostivé téma. Především se mi zalíbily vaše cviky na penis, kde je to krásně popsáno se super doprovodnými obrázky. Já se musel vše komplikovaně učit, jelikož jste tolik informací neměli v té době. Těm, kteří chtějí dosáhnout zvětšení penisu, bych rozhodně knihu doporučil.

Ani nevíš, jak moc jsi mě potěšil. Tohle jsem nečekal. Vždy mě moc potěší, když nám nějaký muž napíše a je nadšený. Ano, kniha je udělaná především pro začátečníky. Na závěr bych se tě zeptal, co bys za sebe doporučil čtenářům na zvětšení penisu?

Tak za sebe bych asi doporučil metody, které jsem vyzkoušel já. Jsou to tedy cviky na penis a Vimax. Teď bych doporučil všem začínajícím váš e-book, kde najdou metody jak placené, tak i neplacené.

Moc děkuji za tvůj čas a názor. Měj se.

Vůbec není zač, snad jsem pomohl. I já děkuji za pomoc v začátcích. Ahoj.

Může Vás zajímat:

 

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

1 Komentář

Přidat komentář