Nemoci Poruchy erekce Zajímavé články

Primulus recenze – Vynikající doplněk testosteronu a multivitamíny pro muže

Primulus - Vitamíny pro muže

V dnešní recenzi, se konkrétně nebudeme zabývat zvětšením penisu, ale představíme si produkt Primulus, což je multi-vitamín pro muže. Pokud se cítíte unaveně, slabí, míváte časté změny nálad nebo se celkově cítíte tzv. „Pod psa“, potom pozorně čtěte tuto recenzi.

Pokud vás postihují výše zmíněné obtíže, potom zřejmě trpíte nedostatkem testosteronu, který má vliv na celkovou mužskou výkonnost. Protože nejvyšší hladina testosteronu je ve věku od 20 let do 25 let. Muži po třicítce mají nižší hladinu, která má vliv na celkovou výkonnost muže.

Jelikož testujeme od roku 2011 produkty na zvětšení penisu, nemohl nám uniknout ani tyto vitamíny pro muže. Primulus recenze vám objasní, jak to ve skutečnosti je a zda má cenu si zakoupit tento doplněk stravy, který by měl zvýšit hladinu testosteronu.

Primulus recenze – Výsledky našeho testování vitamínu pro muže

Abychom mohli být co nepřesnější v Primulus recenzi, sami si tři naši redaktoři tento doplněk stravy zakoupili a vyzkoušeli. Pokud začneme od začátku, v první řadě jsme si otestovali samotného prodejce a jeho pohotovost v komunikaci. Zeptali jsme se jej na několik dotazů k produktu, které nám byly vždy zodpovězeny, bez jakýchkoliv lží.

Poté jsme zkoumali jednotlivé informace na webových stránkách prodejce, kde jsme se také dost informací dozvěděli. Prodejce má velmi kvalitně zpracované informace a web vypadá velmi důvěryhodně, proto jsme neměli ani strach nakoupit.

Jakmile nám produkty dorazily, byli jsme jednak ohromeni rychlostí dodání, ale především elegantním balením. Balení je opravdu propracované a vzhled je tvořen v mužném stylu.

Výhody:

 • Snižuje únavu přes den
 • Zvýšená chuť na sex
 • Výrazné zlepšení nálady
 • Vyšší výkonnost
 • Větší síla
 • Větší svalový objem
 • Prevence před nemocemi
 • Ověřený prodejce
 • 100% přírodní produkt
 • Laboratorně testováno
 • Vyrobeno v ČR

Nevýhody:

 • Jeden z mála produktů, kterému nemáme co vytknout

Po dvou měsíčním užívání produktu Primulus, jsme zaznamenali velmi pozitivní výsledky. Jednak jsme se zbavili denní únavy, která trápí nejen muže, ale také jsme zaznamenali zlepšení celkové výkonnosti.

Jeden z redaktorů, velmi rád cvičí v posilovně a během doby užívání, zaznamenal velmi pozitivní výsledky v rámci tréninku. Díky navýšení hladiny testosteronu, byla síla o 40% vyšší a o neuvěřitelných 80% měl vyšší výdrž. Co se týče dalších výhod, které jsme zaznamenali, můžete vidět výše v shrnutí.

Kde zakoupit produkt

Něco o testosteronu

Jedna se o steroidní hormon ze skupiny androgenů. Převážně se testosteron produkuje převážně ve varlatech, který má nemalý vliv na funkčnost pohlaví, ale i na celý organismus. Zhruba od 20 let do 25 let je nejvyšší hladina testosteronu, což mohla většina mužů i sama pocítit.

TIP: Podívejte se také na naše recenze k produktům na zvětšení penisu nebo na zlepšení erekce.

S přibývajícím věkem hladina testosteronu ubývá, což zapříčiňuje nemálo negativních vlivů na muže. Abychom byli co nejpřesnější, níže jsme vám v bodech vypsali nejčastější faktory, které jsou způsobeny právě nižší hladinou testosteronu.

 • Zpomalení metabolismu
 • Rychlejší nárůst tělesného tuku
 • Častá denní únava
 • Deprese
 • Náladovost
 • Ztráta síly a svalové hmoty
 • Změkčení kostí
 • Špatné ranní vstávání
 • Únava i po spánku
 • Slabší erekce
 • Nižší chuť na sex

Pokud vám jsou výše zmíněné příznaky povědomé, potom je načase svou hladinu testosteronu navýšit. Za nás určitě můžeme doporučit špičkový produkt Primulus, který dodává potřebné vitamíny pro muže. Prozatím jsme nenarazili na žádný výkonnější multivitamin pro muže, než je Primulus.

Primulus - Nízká a optimální hladina testosteronu

Primulus složení je 100% přírodní

Složení je zcela bezpečné a jde o 100% přírodní produkt. Dle našich testů a zkušeností mužů, které jsme hledali na internetu, nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Samozřejmě dle našich dlouholetých zkušeností víme, že všechny doplňky stravy na každého účinkují jinak.

Pokud chcete bojovat s nízkou hladinou testosteronu a chce získat zpět vitalitu a sílu, pak určitě vyzkoušejte speciální multivitamin pro muže Primulus.

Složka Obsah v jedné tabletě % DDD * Denní dávka (2 tablety) % DDD *
Zinek 7,68 mg 76,8 15,4 mg 153,6
Hořčík 122,5 mg 32,7 245 mg 65,4
Selen 2,75 μg 5 5,5 μg 10
Vitamín D3 25 μg (1000 UI) 500 50 μg (2000 UI) 1000
Vitamín B6 1 mg 71,4 2 mg 142,8
Vitamín C 50 mg 62,5 100 mg 125
Biotin 30 μg 60 60 μg 120
Fenugreek 175,3 mg není stanovena 350,6 mg není stanovena
Tribulus Terrestris 150 mg není stanovena 300 mg není stanovena
Extrakt z černého pepře 5 mg není stanovena 10 mg není stanovena
* % DDD – % doporučené denní dávky

Primulus cena balení

Už víte, že chcete získat zpět své mládí? Zajímá vás cena balení Primulus? I když jde o tak kvalitní doplněk stravy určený pro muže, je jeho cena velmi příjemná. Pokud se cena rozvrhne do jednotlivých denních dávek, potom vychází denní dávka na 18 Kč. To není moc, za elixír mládí. Pirmulus balení obsahuje 60 tablet, při čemž se berou dvě každý den. Takovéto balení vyjde na jednu měsíční kůru.

Cena za jedno balení – 60 tablet: 569 Kč

Dle našich testů a zkušeností, jeden měsíc na celý proces je velmi málo. Osobně jsme pociťovali výrazné výsledky asi za měsíc a půl po užívání. Ale nebojte se, i po týdenním užívání jsme zaznamenali pozitivní výsledky.

Přejít do eshopu prodejce Primulusu

Úžíváni a dávkování Primulusu

Užívání a dávkování Primulusu není žádná věda. Stačí užívat 2 tablety denně. 1 tabletu vždy ráno a druhou večer, hodinu před spaním. Pokud chcete dosáhnout, co nejrychlejší účinnosti, nezapomínejte polykat tablety pravidelně a nezvyšujte si doporučené dávkování, bude to zbytečné. Tělo si vezme vždy pouze dávku, kterou vyžaduje a vše nadbytečné vyloučí.

DOPORUČENÍ: Jde skutečně o osvědčený doplněk stravy pro muže a čím déle jej budete užívat, tím jsou účinky silnější. Ušetřete tím, že si rovnou koupíte více balení. Nejde o reklamní trik, jde nám o to, aby naši čtenáři ušetřili i peníze.

Komu je určený Primulus?

Osobně bychom jej doporučili všem mužům. Je vhodný pro sportovce, pro muže ve zralém věku, ale i pro mladé lidi. Díky upravené zelenině a ovoci, nedostáváme dostatek vitamínu, proto jsou v 95% vhodné doplňovat vitamíny a minerály i jinou formou. Níže můžete vidět zkušenosti s Primulusem od mužů, různé věkové kategorie.

Primulus vitamíny pro muže - Důkaz místo slibů

Primulus osobní zkušenost Petra (45 let) a Adama (25 let)

Pokud jste se již osobně setkali s tímto multivitaminem pro muže, budeme nesmírně rádi, když zanecháte vlastní zkušenost s produktem Primulus níže v komentářích.

Jelikož náš web navštěvuje tisíce mužů, snažíme se jim nabízet, co nejpřesnější a nejreálnější výsledky a zkušenosti. Každý názor pomůže při rozhodování jiným mužů, proto předem děkujeme za váš čas.

Petr (45 let) – Primulus jsem dostal k otestování, jako další naši redaktoři a pár vybraných čtenářů, protože jsme chtěli vytvořit, co nejkvalitnější recenzi, pro naše čtenáře. Už nejsem žádný mladík, proto na mě začínalo doléhat stáří. I když si myslím, že jsem poměrně aktivní, už to prostě nebylo ono. Po nějaké době se mi dostal do rukou Primulus, který mě měl “omládnout”. 

Výsledky se dostavili cca po 2 týdnech, kdy jsem pociťoval více energie přes den i nálada byla lepší. Po spotřebování jednoho balení, jsem byl rozhodně přesvědčen, že si elixír zdraví zakoupím ve více baleních. Cítil jsem se skutečně vitálněji a časem jsem zaznamenal, i zvýšení výkonnosti i rychleji se mi regenerovalo tělo, například po hokeji či tenisu. Myslím si, že cena VS výkon je více než přijatelná. Za sebe určitě Primulus doporučuji všem mužům, i těm mladším.

Adam (25 let) – Rád si občas přečtu zajímavosti o mužství, protože mi mnohdy pomohly vyřešit mé některé problémy a starosti. Byl jsem vybrán k otestování produktu Primulus. Současně hraji na profesionální úrovni florbal a rekreačně dělám spoustu jiných sportů. Mnohdy se cítím, unavený, protože se nestíhám dostatečně regenerovat. Nejsem na nelegální produkty, proto jsem byl velmi rád, že mi byl nabídnut přírodní produkt. 

Už po týdnu jsem zaznamenal lepší regeneraci i menší únavu. Pecka, mohu být tak lépe a rychleji připravený na závody. Nemám rád chemky, proto jsem byl nesmírně spokojený, že jsem narazil čistě náhodou na přírodní produkt, který mi rozhodně pomohl nabrat větší sílu, energii, zlepšit psychiku, ale hlavně jsem rychleji a efektivněji regeneroval. Účinnost se stupňovala, což mohu potvrdit po dobrání 2 balení.

Chci taky vyzkoušet Primulusu

Primulus a nejčastější dotazy – FAQ

Na základě dotazů našich čtenářů, jsme připravili níže nejčastější dotazy k Primulusu a následné odpovědi. Pokud jste však nenašili odpověď, kterou jsme neobjasnili, budeme rádi, kdy nám jej napíšete do komentářů.

Pomáhá Primulus na erekci?
Nějaké výrazné účinky na erekci Primulus moc nemá, je spíše zaměřen na zvýšení sexuální energie, apetitu, vitalitu, únavu. Pokud hledáte produkt konkrétně na zlepšení erekce, zvolte raději jiný produkt. S výběrem vám může pomoci náš srovnávač.
Za jak dlouho jsme zaznamenali účinnost?
U každého z testujících se dostavily účinky individuálně. Někdo už po týdnu, další po třech týdnech a někdo až po měsíci. S dlouhodobým užívání roste síla účinností, což mohli potvrdit všichni z testujících mužů. Rovněž nám to potvrdilo mnoho čtenářů, kteří byli s výsledky velmi spokojeni.
Mohu se obávat nějakých vedlejších účinků?
Produkt je 100% přírodní a skládá se pouze z vitamínů, minerálů a extraktů 2 bylin. Rozjodně se nemusíte obávat nějakých vedlejších účinků, ani my žádné nezaznamenali.
Mohu překračovat doporučené dávkování?
Rozhodně to nedoporučujeme. Pokud se předávkujete jakýmikoliv vitamíny, nastanou jakési alergické příznaky a jiné potíže. Doporučené dávkování Primulusu je 1 tabletka ráno a 1 tabletka večer.
Sníží se mi testosteron, pokud vysadím Primulus?
K nějakému poklesu určitě dojde, ale k výraznému nikoliv. Primulus je navržen tak, aby podpořil přirozenou tvorbu hormonů.

Primulus – Informační video

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Vynikající produkt pro každého muže, který se necítí vitálně nebo chce navýšit hladinu testosteronu.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Primulus
Price
CZK 569
Product Availability
Available in Store Only

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář