Nemoci Poruchy erekce Zajímavé články

Primulus recenze – Vynikající elixír zdraví a vitality pro muže

Primulus - Vitamíny pro muže

V dnešní recenzi, se konkrétně nebudeme zabývat zvětšením penisu, ale představíme si produkt Primulus, což je multi-vitamín pro muže. Pokud se cítíte unaveně, slabí, míváte časté změny nálad nebo se celkově cítíte tzv. „Pod psa“, potom pozorně čtěte tuto recenzi.

Pokud vás postihují výše zmíněné obtíže, potom zřejmě trpíte nedostatkem testosteronu, který má vliv na celkovou mužskou výkonnost. Protože nejvyšší hladina testosteronu je ve věku od 20 let do 25 let. Muži po třicítce mají nižší hladinu, která má vliv na celkovou výkonnost muže.

Jelikož testujeme od roku 2011 produkty na zvětšení penisu, nemohl nám uniknout ani tento vitamín pro muže. Primulus recenze vám objasní, jak to ve skutečnosti je a zda má cenu si zakoupit tento doplněk stravy.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2019

Primulus – Výsledky našeho testování

Abychom mohli být co nepřesnější v Primulus recenzi, sami si tři naši redaktoři tento doplněk stravy zakoupili a vyzkoušeli. Pokud začneme od začátku, v první řadě jsme si otestovali samotného prodejce a jeho pohotovost v komunikaci. Zeptali jsme se jej na několik dotazů k produktu, které nám byly vždy zodpovězeny, bez jakýchkoliv lží.

Poté jsme zkoumali jednotlivé informace na webových stránkách prodejce, kde jsme se také dost informací dozvěděli. Prodejce má velmi kvalitně zpracované informace a web vypadá velmi důvěryhodně, proto jsme neměli ani strach nakoupit.

Jakmile nám produkty dorazily, byli jsme jednak ohromeni rychlostí dodání, ale především elegantním balením. Balení je opravdu propracované a vzhled je tvořen v mužném stylu.

Výhody:

 • Navýšení energie přes den
 • Zvýšená chuť na sex
 • Výrazné zlepšení nálady
 • Vyšší výkonnost
 • Větší síla
 • Prevence před nemocemi
 • Ověřený prodejce
 • 100% přírodní produkt
 • Laboratorně testováno
 • Vyrobeno v ČR

Nevýhody:

 • Jeden z mála produktů, kterému nemáme co vytknout

Po dvou měsíčním užívání produktu Primulus, jsme zaznamenali velmi pozitivní výsledky. Jednak jsme se zbavili denní únavy, která trápí nejen muže, ale také jsme zaznamenali zlepšení celkové výkonnosti.

Jeden z redaktorů, velmi rád cvičí v posilovně a během doby užívání, zaznamenal velmi pozitivní výsledky v rámci tréninku. Díky navýšení hladiny testosteronu, byla síla o 40% vyšší a o neuvěřitelných 80% měl vyšší výdrž. Co se týče dalších výhod, které jsme zaznamenali, můžete vidět výše v shrnutí.

Web prodejce

Něco o testosteronu

Jedna se o steroidní hormon ze skupiny androgenů. Převážně se testosteron produkuje převážně ve varlatech, který má nemalý vliv na funkčnost pohlaví, ale i na celý organismus. Zhruba od 20 let do 25 let je nejvyšší hladina testosteronu, což mohla většina mužů i sama pocítit.

TIP: Podívejte se také na naše recenze k produktům na zvětšení penisu nebo na zlepšení erekce.

S přibývajícím věkem hladina testosteronu ubývá, což zapříčiňuje nemálo negativních vlivů na muže. Abychom byli co nejpřesnější, níže jsme vám v bodech vypsali nejčastější faktory, které jsou způsobeny právě nižší hladinou testosteronu.

 • Zpomalení metabolismu
 • Rychlejší nárůst tělesného tuku
 • Častá denní únava
 • Deprese
 • Náladovost
 • Ztráta síly a svalové hmoty
 • Změkčení kostí
 • Špatné ranní vstávání
 • Únava i po spánku
 • Slabší erekce
 • Nižší chuť na sex

Pokud vám jsou výše zmíněné příznaky povědomé, potom je načase svou hladinu testosteronu navýšit. Za nás určitě můžeme doporučit špičkový produkt Primulus, který dodává potřebné vitamíny všem mužům. Prozatím jsme nenarazili na žádný výkonnější multivitamin pro muže, než je Primulus.

Primulus - Nízká a optimální hladina testosteronu

Primulus složení

Složení je zcela bezpečné a jde o 100% přírodní produkt. Dle našich testů a zkušeností mužů, které jsme hledali na internetu, nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Samozřejmě dle našich dlouholetých zkušeností víme, že všechny doplňky stravy na každého účinkují jinak.

Pokud chcete bojovat s nízkou hladinou testosteronu a chce získat zpět vitalitu a sílu, pak určitě vyzkoušejte speciální multivitamin pro muže Primulus.

Složka Obsah v jedné tabletě % DDD * Denní dávka (2 tablety) % DDD *
Zinek 7,68 mg 76,8 15,4 mg 153,6
Hořčík 122,5 mg 32,7 245 mg 65,4
Selen 2,75 μg 5 5,5 μg 10
Vitamín D3 25 μg (1000 UI) 500 50 μg (2000 UI) 1000
Vitamín B6 1 mg 71,4 2 mg 142,8
Vitamín C 50 mg 62,5 100 mg 125
Biotin 30 μg 60 60 μg 120
Fenugreek 175,3 mg není stanovena 350,6 mg není stanovena
Tribulus Terrestris 150 mg není stanovena 300 mg není stanovena
Extrakt z černého pepře 5 mg není stanovena 10 mg není stanovena
* % DDD – % doporučené denní dávky

Primulus cena balení

Už víte, že chcete získat zpět své mládí? Zajímá vás cena balení Primulus? I když jde o tak kvalitní doplněk stravy určený pro muže, je jeho cena velmi příjemná. Pokud se cena rozvrhne do jednotlivých denních dávek, potom vychází denní dávka na 18 Kč. To není moc, za elixír mládí. Pirmulus balení obsahuje 60 tablet, při čemž se berou dvě každý den. Takovéto balení vyjde na jednu měsíční kůru.

Cena za jedno balení – 60 tablet: 549 Kč

Dle našich testů a zkušeností, jeden měsíc na celý proces je velmi málo. Osobně jsme pociťovali výrazné výsledky asi za měsíc a půl po užívání. Ale nebojte se, i po týdenním užívání jsme zaznamenali pozitivní výsledky.

Web prodejce

Primulus zkušenosti

Pokud jste se již osobně setkali s tímto multivitaminem pro muže, budeme nesmírně rádi, když zanecháte vlastní zkušenost s produktem Primulus. Jelikož náš web navštěvuje tisíce mužů, snažíme se jim nabízet, co nejpřesnější a nejreálnější výsledky a zkušenosti. Každý názor pomůže při rozhodování jiným mužů, proto předem děkujeme za váš čas.

Primulus – Informační video

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Vynikající produkt pro každého muže, který se necítí vitálně nebo chce navýšit hladinu testosteronu.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář