Zajímavé články

Je vhodný Metacrill na zvětšení objemu penisu? Vyvarujte se tomuto zákroku

metacrill na zvětšení penisu

Jednou z novinek posledních let ve sféře zvětšování mužských pohlavních údů je aplikace látky s tajemným názvem metacrill. S metacrillem se v poslední době roztrhl pytel a kliniky plastické chirurgie se doslova předhánějí v cenově výhodných nabídkách.

Je ale aplikace cizorodé chemické látky do tak choulostivého místa, jako je penis, opravdu bezpečná? A je možné zaručit dlouhodobý výsledek, nebo je nutné rok co rok docházet na další a další plastické operace?

Hodnocení metody: Hodnocení: 1 hvězda z 5

Může vás zajímat:

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Chirurgické zvětšení penisu nahrazuje pomalu Metacrill

Snahy o zvětšení penisu chirurgickým zákrokem jsou staré teprve několik desítek let, ale i během této krátké doby prošly metody na zvětšení mužství obrovskou proměnou. Od počátečních neúspěchů v 60. letech se moderní plastická chirurgie dostala k využívání různých výplňových látek. Dnes se využívají výplně, vedle známého silikonu pro ženská prsa, také např. pro zahlazování vrásek. V ortopedické chirurgii pak nalézají různé látky na plastické bázi využití především ve formě kloubních náhrad.

Trápí tě poruchy erekce? Jedinečné tipy, jak dosáhnout pevné erekce

Jedním z posledních trendů v plastické chirurgii pohlavních orgánů je aplikace metacrillu, látky objevené na počátku 20. století v Německu. U žen se používá především k výplni stydkých pysků, u mužů je aplikován nejčastěji do penisu. Kliniky plastických chirurgií se v posledních letech plní muži, kteří za zvětšení své chlouby neváhají platit závratné sumy.

Bohužel tuto metodu na zvětšení objemu penisu vůbec nedoporučujeme, jelikož dochází k častým komplikací a ke ztrátě správné funkčnosti penisu. Sami si připomeňte známé spackané plastické operace, které už nešli navrátit a daná osoba musela s netvořením dále žít až do konce života.

Doporučujeme: Buď se vykašlete na jakékoliv zvětšení penisu pomocí chirurgického zákroku, kde se případné problémy mohou výrazně projevit na funkčnosti penisu, které nelze už nikdy navrátit nebo raději využijte metodu na zvětšení mužství, které jsou ověřené námi, dosáhnete výsledků bez chirurgického zákroku, metody jsou pouze přírodní, bez zdravotních komplikací a především díky nich, jsme pomohli už více jak 30 000 mužům s jejich nedostačující délkou a šířkou.

Jak funguje metacrill na zvětšení penisu?

Co je metacrill a jak funguje?

Metacrill je polymerní látka, kterou lidské tělo snáší mimořádně dobře. Ostatně právě proto se při estetických zákrocích využívá. Metacrill (v chemickém odvětví známý spíše jako polymethylmethakrylát – nebo také „plexisklo“) není toxický, navíc se v těle drží na stejném místě a neodbourává se. Tím se liší od tuku, který se ke zvětšování intimních partií donedávna využíval také, narozdíl od metacrillu ale docházelo k jeho postupnému vstřebávání.

V případě výplně penisu se metacrill aplikuje speciální kanylou do těla pohlavního orgánu. Výsledkem je mohutnější penis. V prodlužování údu jsou výsledky méně nápadné, i zde však k určitému zvětšení dochází, ale také k častým komplikacím pokud plastická operace nevyjde podle plánu.

TIP: Vyzkoušejte raději bezpečnější a  levnější metodu na zvětšení a rozšíření penisu, jako je například Vimax, XtraSize nebo Andropenis. Se všemi těmito produkty máme osobní zkušenosti a s výsledky jsme byli spokojeni. Více se dozvíte v jednotlivých recenzích.

Aplikace metacrillu je zpravidla koncipována ve formě tří až čtyř sezení, vždy s odstupem několika týdnů a provádí se v lokální, nebo celkové anestezii. Chirurgický zákrok je náročný nejen časově, ale i finančně. Na prodloužení údu o jeden centimetr se spotřebuje až 15 mililitrů metacrillu, přitom cena za jeden mililitr se pohybuje okolo 2 000 Kč, nutné je také započítat cenu samotného zákroku.

Ta se nezřídka pohybuje v řádu desítek tisíc za hodinu. Většinou takováto operace stojí cca 38 000 Kč a není zaručeně, že bude zachována funkčnost penisu nebo nedojde k jiným komplikacím, které jsou snadno dostupné na internetu.

V mnoha případech se stalo, že došlo k prasknutí vyplňovaného tělíska v podobě penisu, prsou či jiného ústrojí.

Metacrill výsledky a zkušenosti

Zdroj: www.phalloboards.websitetoolbox.com

Kde seženu metacrill na zvětšení penisu?

Metacrill je možné sehnat i různými pokoutnými způsoby – jeho aplikaci doma „na koleni“ chirurgové však zásadně nedoporučují! Jsou zaznamenané případy, kdy při svévolné aplikaci různých látek do penisu došlo k přesunutí aplikované látky do oblasti šourku, popř. došlo v oblasti penisu k těžké zánětlivé reakci. Ta je častá u aplikace parafínu.

Tato látka byla jeden čas oblíbenou výplní, avšak i při aplikaci lékařským odborníkem (nejčastěji v Thajsku, odkud byla tato metoda převzata) docházelo k závažným komplikací, které v několika případech skončily nevratným poškozením penisu.

TOP metody na zvětšení mužství:

Zvětšení mužského pohlaví lze aplikovat i jinou cestou

Toužíte-li tedy po mohutnějším mužství a zaujala vás právě metoda výplně metacrillem, neváhejte se obrátit na renomované chirurgické kliniky. Buďte však připraveni na dlouhou rekonvalescenci a především na vysoký účet. Vždy ale platí, že hodnota zdraví je nevyčíslitelná.

Zkoušet domácí aplikace jakýchkoliv látek do penisu je obrovský hazard se zdravím, na kterém ztratíte v konečném důsledku více, než kdybyste se svěřili do rukou zkušených profesionálů. Doporučujeme se vyhnout této formě zvětšení a raději se poohlédnou po jiných možnost, které nabízíme na našich stránkách.

Metacril při zvětšení penisu – Odstrašující video

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář