Kontakt

Patrik Zapletal
IČO –
00706019
Výškovická 444/147
Ostrava, 700 30
E-mail: info@zvetsit-penis.cz

Naleznete nás také na:
Youtube kanál
Facebook
Google+

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte a kontaktujte nás, maximálně do 24 hodin Vám odpoví jeden z redaktorů.

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

 

O nás

Připravili jsme pro vás stránku, kde se dozvíte více informací o nás a o našem projektu.

Více o nás

Časté dotazy

Připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete nejčastější dotazy na které se ptáte.

Nejčastější dotazy

 

Petr Krásný (Redaktor, tester)

Petr Krásný - Redaktor, tester - Zvetsit-penis.cz

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela rozličně, proto výsledky nelze vždy přesně určit.

Facebook
Instagram
Email: petrem.krasnym@gmail.com

Jiří Šindler (Tester)

MužNejsem žádný spisovatel jako je Petr, ale nejraději něco zkoumám a analyzuji. Jsem hlavní testovací panák, který si nechá vše líbit. Teď vážně, z části je to pravda, ale vždy si k sobě přivolám pomocník z řad čtenářů, abych jednotlivé produkty a metody otestoval na několika rozličných lidech.

S tímto mi pomáhá také Petr, aby na základě zkušeností dokázal napsat kvalitní recenzi či návod. Moje velká záliba spočívá ve zdraví a sportu. K tomuto tématu jsem se dostal čistě se zvědavosti a nějak mě tato tématika zaujala. Rád pomáhám lidem a zde mám velkou příležitost.

Facebook
Email: jirik.sindlers@gmail.com

 

Patrik Zapletal (Administrátor, Marketing)

Patrik Zapletal - Marketing - Zvetsit-penis.czMým hlavním oborem je marketing, tvorba projektů a vedení týmů. Aby nevznikal chaos, vše fungovalo jak má a někdo se vůbec dozvěděl o projektech, musím vše koordinovat. Vedu mnoho úspěšných portálů, jsem jejich zakladatelem a starám se o marketing.

Spojil jsem dva kamarády, kteří měli skvělý nápad a zkušenosti, bohužel jej sami nedokázali dlouho zrealizovat. Produkty nijak oficiálně netestuji, ale samozřejmě jsem některé vyzkoušel, abych nevedl něco, čemu vůbec nerozumím.

Dlouho jsem byl skeptický k tomu tématu, i když moji přátelé tvrdili opak, ale po vlastní zkušenosti, jsem jim začal důvěřovat. Nebýt dvou bláznů (Jiří Šindler a Petr Krásný) nebyly by odhaleny skutečnosti k tak kontroverznímu tématu, jako je zvětšení penisu.

Facebook
Email: info@zvetsit-penis.cz