Cviky na zvětšení penisu Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

4-Tip na zvětšení penisuMetoda na zvětšení penisu Wally Wally Up – je zcela přirozená cesta a každý tuto metodu může využít a to téměř kdekoliv.

Sedněte si na okraj židle (tak, aby penis visel dolů). Penis začněte masírovat do té doby, než dosáhnete plné erekce. Poté na penis položte ručník, jak je uvedeno na obrázku. Pokud chcete přidat zátěž, můžete si ručník namočit do vody. Cvik Wally Wally Up provádějte po pěti sekundách zhruba 20x za sebou.

 

Speciální Edice - 30 cviků na penis

 

Instruktážní obrázek – Wally Wally Up

Metoda Wally Wally Up

 

Další tipy na zvětšení penisu

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky

2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.