Cviky na zvětšení penisu Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

4-Tip na zvětšení penisuMetoda na zvětšení penisu Wally Wally Up – je zcela přirozená cesta a každý tuto metodu může využít a to téměř kdekoliv.

Sedněte si na okraj židle (tak, aby penis visel dolů). Penis začněte masírovat do té doby, než dosáhnete plné erekce. Poté na penis položte ručník, jak je uvedeno na obrázku. Pokud chcete přidat zátěž, můžete si ručník namočit do vody. Cvik Wally Wally Up provádějte po pěti sekundách zhruba 20x za sebou.

 

 

Instruktážní obrázek – Wally Wally Up

Metoda Wally Wally Up

 

Další tipy na zvětšení penisu

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky

2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář