Léky na erekci Poruchy erekce Zajímavé články

Proerecta recenze – Český, výkonný produkt na zlepšení erekce

Proerecta recenze - Český, výkonný produkt na zlepšení erekce

Muži v České republice nejsou s velikostí a pevností svého penisu příliš spokojeni. Podle nedávných průzkumů se ukazuje, že po větším penisu touží mít až 74 % mužů a 84% mužů po 40 trápí problémy s erekcí. Muži totiž berou svůj penis podobně jako ženy svá ňadra – jako symbol, v případě mužů symbol mužnosti. Některé studie dokonce tvrdí, že velikost penisu má vliv na sebevědomí muže, což je nepochybné.

Věděli jste, že v případě malého penisu můžete i přesto dokonale uspokojit partnerku? Vyzkoušejte tyto sexuální polohy a překvapte svou partnerku skvělým sexem.

Zvětšit penis je složitější než například zvětšení prsou. Zatímco v případě žen stačí plastická operace a rázem má žena větší, i když v některých případech naopak i menší, prsa. Muži to mají se zvětšením penisu složitější, chirurgický zákrok je sice také možný, ale umí prodloužit penis jen v délce, a to ještě jen o 2 až 3 cm. Jedinou možností, jak penis celkově zvětšit, je umožnit topořivým tělískům pojmout více krve, a přesně na tomto principu funguje také Proerecta.

Zakoupit produkt u prodejce

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Tento produkt není přímo zaměřený na zvětšení penisu, ale spíše na zlepšení erekce v případě poruch u mužů. Avšak dle našich testů mezi redaktory, jsme zjistili, že Proerecta nepřímo-úměrně působí na zvětšení údu.

Proerecta - Výkonný produkt na zlepšení erekce

Výhody Výhody Proerecta doplňku stravy vás ohromí

Hlavní funkčnost Proerecta přípravku je zaměřena na podporu erekce, ale právě díky tomu dochází také ke zvětšení penisu. Proerecta totiž posiluje erekci tak, že zvětšuje průchodnost cév a příznivě stimuluje hladké svalstvo, díky tomu jsou topořivá tělíska v penisu schopny pojmout více krve, která navíc do tělísek putuje mnohem rychleji – celkově se pak zvětší ve svém objemu i délce a spolu s nimi samozřejmě i penis, protože uvnitř je tvořen právě jen těmito třemi tělísky.

 • podporuje tvorbu testosteronu a tím zvyšuje chuť na sex
 • prodlužuje pohlavní styk a oddaluje ejakulaci
 • má dobrý vliv na tvorbu spermií
 • zvětšuje penis v jeho objemu i délce
 • celkově působí kladně na penis a podporuje jeho funkce
 • posiluje a prodlužuje erekci
 • produkt je založen na čistě přírodním bylinném složení
 • nepotřebujete lékařský předpis, přípravek je volně prodejný
 • splňuje přísné normy, jedná se o kvalitu z České republiky
 • pokud budete nespokojeni, výrobce garantuje vrácení peněz

NEvýhody Nevýhody a negativní zkušenosti

 • Krátkodobá účinnost, ale velmi efektivní ve všech ohledech
 • nepůsobí dlouhodobě na zvětšení penisu, jako některé jiné přípravky
Získejte na produkt 10% SLEVU.
Získejte 10% SLEVU po vložení tohoto slevového kódu: “PROERECTA10“, do objednávkového formuláře.

Proerecta Long - Pro dlouhodobou podporu erekce

Proerecta Long

Tento doplněk stravy je určený pro dlouhodobé užívání, které vede rovněž k dlouhodobým výsledkům či k těm trvalým.

Zjistit aktuální cenu

Proerecta na erekci a výkonnost

Proerecta Klasik

Špičkový produkt na podporu erekce s účinností do 30 minut. Jedná se o nejprodávanější produkt z řad od Proerecty.

Zjistit aktuální cenu

Proerecta SHOT - Drink pro rychlou podporu erekce

Proerecta SHOT

Jediný nápojový drink na podporu erekce k dostání v ČR. Nástup účinnosti je nejpozději do 30 minut. Skvělá chuť.

Zjistit aktuální cenu

Přírodní složení z bylinek a jejich extraktů

Proerecta přípravek na podporu erekce si zakládá své složení na tom, že v něm jsou pouze ověřené 100% přírodní složky, nikoli žádné šarlatánství nebo lidové léčitelství. Výrobce Proerecty jednoduše vzal odzkoušené produkty, u kterých je účinek doložený lékařskými studiemi – a funguje to skvěle. Vyrábí se tak v České republice přípravek, který snadno konkuruje například tak oblíbenému Erexunu či Vimaxu.

L – arginin a L – citrulin: tyto látky rozšiřují cévy a penis zásobují mnohem více okysličenou krví. Erekce je následně pevnější, díky lepšímu prokrvení.

Tribulus Terrestris: hlavní funkci extraktu z kotvičníku zemního je rozšíření cév, díky čemu dochází k rychlejšímu proudění krve přímo do penisu, roztahuje tak topořivá tělíska, která pojmou více krve a zvětšuje tím objem i délku penisu.

Citrulin: extrakt z ovoce, aminokyselina, která podporuje pronikání okysličené krve do topořivých tělísek v penisu. Celkově také podporuje vitalitu mužského těla.

Zajímá vás, jaké další bylinky zvětšují penis? Přidávejte tyto bylinky do jídla, mají nejen skvělou chuť, ale také výborný vliv na váš penis, včetně jeho velikosti.

Hroznová jádra prospívají k lepší plodnosti, stará se o správnou činnost srdce a cév a navíc mají antioxidační účinky, které prospívají i imunitě.

Extrakt ženšenu: využívá se pro jeho velmi silný vliv na libido, které posiluje a podporuje tak mužskou sexualitu. Zároveň posiluje organismus, který je díky němu psychicky odolnější vůči stresu a podobně.

Vitamín E: další složka, která podporuje rychlejší průtok krve. Vitamín E totiž krev ředí a díky tomu rychleji cirkuluje v těle.

Proerecta - Složení produktu na zlepšení erekce

Balení, dávkování a cena Proerecta

Proerecta - Složení Výkonného produktu na zlepšení erekce

Proerecta doplněk stravy na zlepšení erekce můžete koupit v několika různých balíčcích, které jsou složeny z jednotlivých balení přípravku. Jedno balení v sobě obsahuje 12 tablet, koupit si ho můžete samostatně nebo v balíčku, kde jsou tyto balení 4.

V případě, že si koupíte jen jedno balení, zaplatíte za tabletku 45 Kč, pokud si koupíte výhodnější balíček po 4 balení, je cena za jednu tabletu pouze 33 Kč. Doporučená denní dávka je 1 tableta během 24 hodin, tak dlouho po užití tableta účinkuje. V některých případech, pokud necítíte změnu, můžete užít maximálně 2 tablety.

Získejte na produkt 10% SLEVU.
Získejte 10% SLEVU po vložení tohoto slevového kódu: “PROERECTA10“, do objednávkového formuláře.

Zakoupit produkt u prodejce

Proerecta zkušenosti čtenářů

„Nemyslím si, že mám malý penis, ale není na škodu ho zvětšit. Upřímně jsem přípravku moc nevěřil, ale po užití tablety úplně cítím, jak se můj penis plní při vzrušení krví a napíná, je fakt větší než normálně.“ – Matěj, 42 let, Přerov

„Nějaké přípravky  jsem zkusil, byly to gely a nepomáhaly. V případě Proerecta mám pocit, že je můj penis o něco větší a mnohem pevnější. Vždy před sexuálními hrátkami s manželkou, si obvykle jednu tabletku dám a výsledky, “Super!“ – Evžen, 55 let, Hradec Králové

„Manželka s velikostí mého penisu nebyla moc nadšená, navíc jsem měl i problémy s erekcí. Na oboje tento český přípravek Proerecta zafungoval skvěle, manželka se jen diví a nevěří vlastním očím.“ – Oldřich, 49 let, Liberec

Proerecta nejčastější dotazy a odpovědi – FAQ

Jak to, že není Proerecta na předpis?
Protože, neobsahuje žádné syntetické nebo chemické látky. Proerecta je vyrobena z extraktů bylin a minerálů. Podobné produkty jsou řazeny mezi doplňky stravy, proto je možné kupovat bez lékařského předpisu.
Mohu užívat tabletky s alkoholem?
Rozhodně ne. Žádné léky ani doplňky stravy rozhodně nedoporučujeme brát spolu s alkoholem, což potvrzují i výrobci a prodejci produktů na zlepšení erekce.
Jak dlouho trvá účinek?
Dle výrobce přichází účinky do 1 hodiny, my však pociťovali účinky do 30 minut vyjímečně do 45 minut. Účinnost by měla trvat cca 24 hodin, avšak největšího výkonu dosahuje do 5 hodin.
Jak se Proerecta užívá?
Úžívá se 1 tableta a to 1 hodinu před sexuálním výkonem. Pokud budete pociťovat slabší účinky, můžete si vzít 1 navíc. Dle našich testů, vždy postačovala 1 tabletka.
Jak dlouho trvá účinek?
Dle prodejce 24 hodin, což je z části pravda, ale nejvyšší účinnost působí skutečně 5 hodin.
Na jak dlouho je jedno balení?
V balení Proerecta se nachází 12 tablet. Pokud tedy budete užívat 1 tabletku před sexem, vyjde vám 1 balení na 12 souloží, což je v průměru na 1-3 měsíce.
Pro koho Proerecta není?
Rozhodně doplňky stravy na erekci by neměli užívat muži, se zvýšením krevním tlakem, mužům po infarktu, mrtvici či jiným srdečním onemocněním.

Proerecta naše  závěrečné hodnocení

Potěšilo nás, že se v České republice vyrábí tak účinný přípravek jako je Proerecta. Za dlouhou dobu jsme v redakci neměli tak výborný produkt, jako je právě Proerecta. Její studiemi ověřené složení dělá skutečně divy.

Velmi často nám v poslední době do redakce míří kladné ohlasy na Proerectu, což jen podporuje naše hodnocení, že se jedná o slibný doplněk stravy, který mužům zaručí nejen silnou erekci, ale také mírně působí zvětšení penisu. My se nebojíme Proerectu srovnávat s takovými produkty, jako je AmarexErexan nebo Vimax, opravdu si to jako TOP produkt zaslouží.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Proerecta je výkonný doplněk stravy na podporu erekce, který je vyroben v ČR z přírodního složení
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Proerecta
Price
CZK 599
Product Availability
Available in Store Only

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář