Zajímavé články

Větší penis přináší větší sebejistotu při sexu

Větší penis, větší sebejistotaUž jste se mohli na našich stránkách dočíst, že větší penis má přímý vliv na sebevědomí. Ale co takové sebevědomí při sexu, poslouží pouze větší penis? Muži často vyhledávají metody na zvětšení penisu, právě z důvodů postelových hrátek. Některé ženy vyžadují velký penis, kvůli své široké a dlouhé vagíny.

Ale co když muž nedisponuje velkým penisem, je to problém? Nezoufejte, velikost penisu není hlavním předpokladem k uspokojení ženy. Především jde o sebejistotu a o výdrž. Ženy totiž nemají rády, když sex trvá pár minut nebo penis není v plné zbroji.

Pokud chcete mít sebejistější sex, doporučujeme metody na větší penis, buď cviky na penis, které jsou efektivní, ale bohužel výsledky se dostavují za delší období. Pokud chcete zkvalitnit libido v brzké době, budete muset sáhnout po prášcích na zvětšení penisu a zlepšení erekce, jako je třeba Vimax. Nebo můžete využít náš tip na zvětšení penisu pomocí přírodních přípravků, tipy naleznete v bodě 5 níže.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Rychlejší metody na větší penis

Vimax – Neúspěšnější prášky na zlepšení erekce a na zvětšení penisu

Andropenis – Nejprodávanější Extender, který pracuje na metodě tahu

Tipy na zvětšení penisu

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky

2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

2 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.