Zajímavé články

Větší penis přináší větší sebejistotu při sexu

Větší penis, větší sebejistotaUž jste se mohli na našich stránkách dočíst, že větší penis má přímý vliv na sebevědomí. Ale co takové sebevědomí při sexu, poslouží pouze větší penis? Muži často vyhledávají metody na zvětšení penisu, právě z důvodů postelových hrátek. Některé ženy vyžadují velký penis, kvůli své široké a dlouhé vagíny.

Ale co když muž nedisponuje velkým penisem, je to problém? Nezoufejte, velikost penisu není hlavním předpokladem k uspokojení ženy. Především jde o sebejistotu a o výdrž. Ženy totiž nemají rády, když sex trvá pár minut nebo penis není v plné zbroji.

Pokud chcete mít sebejistější sex, doporučujeme metody na větší penis, buď cviky na penis, které jsou efektivní, ale bohužel výsledky se dostavují za delší období. Pokud chcete zkvalitnit libido v brzké době, budete muset sáhnout po prášcích na zvětšení penisu a zlepšení erekce, jako je třeba Vimax. Nebo můžete využít náš tip na zvětšení penisu pomocí přírodních přípravků, tipy naleznete v bodě 5 níže.

Rychlejší metody na větší penis

Vimax – Neúspěšnější prášky na zlepšení erekce a na zvětšení penisu

Andropenis – Nejprodávanější Extender, který pracuje na metodě tahu

Tipy na zvětšení penisu

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky

2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

2 Komentáře

Přidat komentář