Zajímavé články

Druhy penisů: který penis si ženy nejvíce oblíbily? Kam se řadíš ty?

4 Druhy penisů: který penis si ženy nejvíce oblíbily?

Muži mají rozdílné penisy. Někteří mají penis větší, jiní zase menší. Samozřejmě se liší také v šířce. Rozdíly jsou mezi muži celkově, ale také mezi muži ve stejném věku, mezi muži stejné národnosti.

Některé národnosti mají penis od přírody větší. Kolik ale existuje skutečně velikostí penisů? Právě na tuhle otázku, a také na otázku „které typy a tvary mužských penisů má žena nejraději?“ jsme hledali odpověď. A našli. Čtěte dál a vše se dozvíte.

Věděli jste, že na velikost penisu má vliv také kvalita erekce? Podívejte se, jak dosáhnout kvalitní a pevné erekce.

Celkově rozdělujeme 4 typy penisů

Mužské penisy sice jsou rozdílné, ale na druhou stranu se také v mnoha rysech shodují. Jako nejlepší se zdá rozdělení mužských penisů na 4 druhy penisu. Ukážeme vám, které to jsou. Nelze ale říct, že jeden z nich je nejlepší, zatímco jiné ne.

Ženy jsou velmi rozdílné, proto každá z nich má individuální potřeby a vnímají penisy rozdílně. Zatímco některé ženy preferují velké penisy, jiné si raději potrpí na ty malé – i když se to zdá jako nesmysl, je to pravda.

Testosteron má vliv na velikost penisu. Jeho úbytek může být problém, protože klesá i sexuální libido. Prohlédněte si 12 příznaků úbytku testosteronu.

Velký penis

Jak už napovídá sám název, tento penis je zkrátka velký, a to ve všech ohledech, v délce i šířce. Za opravdu velký penis se považuje takový typ penisu, který je větší než 17 cm. Ptáte se, proč právě 17 cm?

Vyplývá to ze studií, muži, kteří mají penis zhruba 14–17 cm, ho mohou považovat za nadprůměrný. Přestože u většiny žen budou muži s takto velkým penisem bodovat, najdou se i ženy, pro které bude průnik tak velkého penisu do pochvy příliš bolestivý.

Penis ohnutý nahoru jako banán

Spojení penisu s banánem neberte až tak doslova. Většina penisů tak moc zahnutá není, ale určité vychýlení nahoru mají. Zvláště pokud je penis i velký, tak právě muži s tímto tvarem penisu mohou dokonale uspokojit ženu. Při sexu totiž takto zahnutý penis intenzivně dráždí bod G, takže můžete ženu přivést k dokonalému vnitřnímu vaginálnímu orgasmu. Muži s tímto tvarem penisu jsou výborní milenci.

Nejsi spokojený s velikostí svého penisu? Chceš pár centimetrů navíc nebo jej rozšířit? Podívejte se na náš online srovnávač produktů a metod, právě na zvětšení penisu. Ne si projdi náš návod pro začátečníky.

Penis ohnutý směrem dolů

Bohužel tvar penisu, který je zakřivený dolů, není tak výhodný, jako ohnutý nahoru. Většina žen takové zahnutí nepreferuje, protože sex je nepříjemný až bolestivý. Můžete to ale kompenzovat různými polohami.

Například poloha zezadu je pro muže s tímto druhem penisu naprosto ideální. Navíc v takové poloze ženu uspokojíte lépe než jiní muži. A vůbec – nezoufejte, protože zase naopak existují i ženy, kteří přímo takové muže vyhledávají.

Malý penis

Malý penis je takový penis, který je menší než 13 cm. Muži, kteří mají takto malý penis, většinou hledají různé cesty, jak na zvětšení penisu. Nezřídka kdy trpí u různými komplexy, jak ukazují sexuologické studie.

Na druhou stranu ale jsou ženy, kterým vyhovuje spíše menší penis než větší, není jich úplně málo. Zkrátka si sex s menším penisem užijí více. Nakonec, když zvolíte správné polohy, můžete s malým penisem doslova vykouzlit ženě orgasmus.

Víte, jak dokonale vzrušit ženu? S těmito unikátními triky vzrušíte i tu nejméně přístupnou ženu.

Pár zajímavostí o penisu

Pár zajímavostí o penisu, které určitě nevíte

Penis je zajímavá část těla. Říká se, že právě erekce je jeden z nejsložitějších procesů v lidském těle. Okolo mužského penisu je také mnoho zajímavostí, které vás překvapí.

Nejspíš jste netušili například fakt, že kouření zmenšuje penis a navíc má negativní vliv na vaši erekci. Je to lékařsky podložená studie, která přináší právě takové závěry. Čtěte další zajímavosti o penisu a sexu.

Jedním z druhů penisů je také takzvaný mikropenis. Jedná se o anomálii, kterou trpí asi jen 2 % mužské populace.

  1. Jak už jsme nastínili, kouření zmenšuje penis. Lékařské studie ukazují, že přibližně o 1 cm, to se může zdát jako zanedbatelné, ale není to pravda. Navíc má kouření vliv také na kvalitu vaší erekce, pokud kouříte, je daleko horší, protože se penis špatně prokrvuje. Dokonce může docházet k ochabnutí během styku.
  2. Implantace předkožky po obřízce. Ano, zatímco dřív byla obřízka nevratná, dnes umí lékaři předkožku účinně voperovat zpět na penis. Předkožka je po takové implantaci zcela funkční.
  3. Ženský orgasmus je až 5krát delší než mužský. Zatímco mužský orgasmus trvá přibližně jen 6 vteřin, ten ženský až 35 vteřin.
  4. Muži dosahují orgasmu rychleji. Častý problém milostných vztahů je ten, že muž dojde orgasmu rychleji než žena a ta skončí bez orgasmu. Bohužel, tak to příroda zařídila. Zatímco muži dosáhnou průměrně orgasmu za necelé 3 minuty, ženám to trvá více než 5 minut. Proto byste se měli snažit ovládnout a oddálit svou ejakulaci.
  5. Víte, proč jsme nezmínili mezi druhy penisu také rovný penis? Rovný penis totiž neexistuje. Každý penis je alespoň nepatrně vychýlen někam do strany.

Jak penis vnímají ženy?

Jak penis vnímají ženy?

Ženy samozřejmě mají různé názory na velikost penisu, stejně tak i tvary a druhy penisu. Penis, který často uspokojí jednu ženu, nemusí nutně uspokojit jinou ženu. Potřeby žen jsou velmi individuální a vždy tak záleží na konkrétní z nich.

Přinášíme vám ale přehled toho, jak ženy o mužském penisu přemýšlejí, co jim převážně vyhovuje. Máte tak jedinečný náhled do světa žen a jejich vnímání penisu.

Znáte Viagru? A víte, co je účinná látka Sildenafil, která je ve Viagře obsažena? Má totiž značná rizika, o kterých byste měli vědět.

  • Ženy se shodly, že důležitější než tvar penisu, jeho velikost a další věci, je především charakter muže, stejně jako jeho vzhled. Penis je jen bonus. Špatný sex je ale pro více než 35 % z nich důvodem k rozchodu.
  • Ženy jsou s velikostí penisu svého partnera spokojeny. Uvedlo to více než 84 % z nich.
  • Ze studie také vyplývá, že nejdůležitější je pro ženy na penise jeho šířka, a to více než délka. Penis však nesmí být až příliš krátký.
  • Zkušenější ženy v sexu si více zakládají na velikosti i šířce penisu. Méně zkušené a nezkušené ženy velikost penisu příliš neřeší.

Jsou muži se svým penisem spokojeni?

Ze statistik jednoznačně vyplývá, že muži jsou s velikostí svého penisu spokojeni jen napůl. Spokojeno je přibližně jen 55 % mužů. Více jak 72 % mužů hodnotí svůj penis jako spíše průměrný. Jestliže i vy jste nespokojení se svou velikostí penisu, můžete s tím něco udělat s těmito tipy, či s produktem Vimax nebo díky naší sbírce metody a technik.

Přitom na druhou stranu ze statistik také vyplývá, že zcela normální penis má více než 83 % mužů, takže nespokojenost je spíše neopodstatněná. Na druhou stranu, o několik centimetrů větší penis samozřejmě nemůže uškodit – za předpokladu, že už teď ho nemáte nadprůměrný.

Jaké to je mít největší penis na světě. Je to spíše výhra nebo naopak? To zjistíte v našem dalším článku, kde jsme srovnali pro a proti velkého penisu.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář