Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Tip 6 na zvětšení penisu – Extender neboli natahovače penisu

Tip 6 na zvětšení penisu – Extender neboli natahovače penisu

Každý muž chce mít dokonalou velikost penisu, nejen aby mohli uspokojit ženu, ale také kvůli sebevědomí. Proto často vyhledávají metody na zvětšení penisu. Dnes si řekneme o jedné metodě a tou je použití extenderu.

Extender neboli natahovač penisu je velice úspěšnou pomůckou v lékařství. Zejména se extendery využívají při srovnání zakřiveného penisu, ale také výrazně působí na zvětšení penisu. Mezi celosvětově nejpoužívanějším extenderem je Andropenis.

Natahovač penisu pro zvětšení penisu

Jedná se o klinicky osvědčený produkt pro zvětšení penisu. Erektivní tkáň v penisu (Copora Cavernosa) během erekce udržuje krev a zvětšovače penisu se s cílem zvětšit penis soustředí právě na tuto oblast. Pokud do této tkáně proudí větší množství krve, tak se zlepšuje erekce a zvětšuje se úd.

Výsledky u natahovače penisu se dostaví až za několik měsíců, ale při dlouhodobém užívání nejen získáte vysněné zvětšení penisu, ale také trvalé výsledky. Na našem trhu je nejkvalitnějším natahovačem za rozumnou cenu Andropenis.

Jak zvětšovače penisu používat?

Pokud vás tento produkt zaujal natolik, že si jej chcete zakoupit, musíte vědět jak ho správně využívat, aby nedošlo k poškození penisu. Pokud si zakoupíte extender Andropenis, tak v balení najdete uložen tento návod.

 • 1. Penis nesmí být ve ztopořeném stavu, max. na půl.
 • Andropenis2. Protáhněte penis přes kroužek do natahovače penisu – „ Obout se do sedla“.
 • 3. Řemínek přiměřeně utáhněte.
 • 4. Nastavte extender dle vaší libosti, aby došlo k pnutí.
 • 5. Přetáhněte zvětšovač na konec penisu. Jakmile budete mít vše hotovo, stačí jen nastavit tyčinky do tahací polohy a nosit extender cca 5 hod.

Několik důležitých bezpečnostních tipů k používání zvětšovačů penisu

Níže naleznete několik bezpečnostních tipů, které byste si měli zapamatovat, pokud používáte (či se chystáte používat) zvětšovač penisu. Aplikováním těchto tipů snížíte riziko možného zranění.

 1. Ujistěte se, že řemínek není úplně utažený.
 2. Ze začátku zařízení nenoste déle než čtyři hodiny.
 3. Nepoužívejte zvětšovač v době spánku.
 4. Nevyužívejte natahovač denně a dejte si některé dny volno. Používat stačí 2 dny v týdnu.
 5. Chcete podpořit působení extenderu a získat rychlejší výsledky? Pokud ano, využijte spolu s natahovačem penisu produkt Vimax, který slouží jako přírodní doplněk stravy na zvětšení penisu. Naši čtenáři si pochvalují, že oba výrobky dohromady přináší cca měsíčně 0,8 cm na délce.
 6. Noste volné oblečení.

Další tipy na zvětšení penisu

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky

2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

2 Komentáře

 • ahoj jasom zo slovenska ale pracujem v anglicku takze chcem zakupit tablety na zvecsenie penysu, otazka- dasa to poslat na anglicku adresu? zaplati kartou,visa, cakkam na odpoved a ponuku od vas dakujem

Přidat komentář