Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

6-Tip na zvětšení penisuKaždý muž chce mít dokonalou velikost penisu, nejen aby mohli uspokojit ženu, ale také kvůli sebevědomí. Proto často vyhledávají metody na zvětšení penisu. Dnes si řekneme o jedné metodě a tou je použití extenderu. Extender neboli natahovač penisu je velice úspěšnou pomůckou v lékařství. Zejména se extendery využívají při srovnání zakřiveného penisu, ale také výrazně působí na zvětšení penisu.

 

 

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Natahovač penisu pro zvětšení penisu

Jedná se o klinicky osvědčený produkt pro zvětšení penisu. Erektivní tkáň v penisu (Copora Cavernosa) během erekce udržuje krev a zvětšovače penisu se s cílem zvětšit penis soustředí právě na tuto oblast. Pokud do této tkáně proudí větší množství krve, tak se zlepšuje erekce a zvětšuje se úd. Výsledky u natahovače penisu se dostaví až za několik měsíců, ale při dlouhodobém užívání nejen získáte vysněné zvětšení penisu, ale také trvalé výsledky. Na našem trhu je nejkvalitnějším natahovačem za rozumnou cenu Andropenis.

Jak zvětšovače penisu používát?

Pokud Vás tento produkt zaujal natolik, že si jej chcete zakoupit, musíte vědět jak ho správně využívat, aby nedošlo k poškození penisu. Pokud si zakoupíte extender Andropenis, tak v balení najdete uložen tento návod.

1. Penis nesmí být ve ztopořeném stavu, max. na půl.

Andropenis2. Protáhněte penis přes kroužek do natahovače penisu – „ Obout se do sedla“.

3. Řemínek přiměřeně utáhněte.

4. Nastavte extender dle vaší libosti, aby došlo k pnutí.

5. Přetáhněte zvětšovač na konec penisu. Jakmile budete mít vše hotovo, stačí jen nastavit tyčinky do tahací polohy a nosit extender cca 5 hod.

Několik důležitých bezpečnostních tipů k používání zvětšovačů penisu

Níže naleznete několik bezpečnostních tipů, které byste si měli zapamatovat, pokud používáte (či se chystáte používat) zvětšovač penisu. Aplikováním těchto tipů snížíte riziko možného zranění.

  1. Ujistěte se, že řemínek není úplně utažený.
  2. Ze začátku zařízení nenoste déle než čtyři hodiny.
  3. Nepoužívejte zvětšovač v době spánku.
  4. Nevyužívejte natahovač denně a dejte si některé dny volno. Používat stačí 2 dny v týdnu.
  5. Chcete podpořit působení extenderu a získat rychlejší výsledky? Pokud ano, využijte spolu s natahovačem penisu produkt Vimax, který slouží jako přírodní doplněk stravy na zvětšení penisu. Naši čtenáři si pochvalují, že oba výrobky dohromady přináší cca měsíčně 0,8 cm na délce.
  6. Noste volné oblečení.

Další tipy na zvětšení penisu

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky

2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing

3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha

4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up

5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky

6 – Tip na zvětšení penisu – Extender

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

2 komentáře

  • ahoj jasom zo slovenska ale pracujem v anglicku takze chcem zakupit tablety na zvecsenie penysu, otazka- dasa to poslat na anglicku adresu? zaplati kartou,visa, cakkam na odpoved a ponuku od vas dakujem

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.