Cviky na zvětšení penisu Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

2 -Tip na zvětšení penisu – Jelqing cviky na penis

Extra Tip na zvětšení penisu - Jelqing cviky na penis

Jedná se o zcela přírodní cestu ke zvětšení penisu –  cvičební techniku Jelqing. Cvik začínáte tak, že uchopíte penis za žalud palcem a ukazováčkem. Přesně tak, jak můžete vidět na obrázku, jde o gesto OK. Následně uchopený penis začnete natahovat před sebe a do stran.

Strany střídejte zhruba po 15 sekundách a po sérii si dejte chvilku pauzu. Penis si především neutrhněte, tahejte, dokud vás penis začne bolet.

Jelqing cviky na penis – krok za krokem

Před každým cvičením vždy penis zahřejte buď horkou vodou, nebo horkým ručníkem. Úchop při Jelqing cviků - Gesto OkPředejdete, tak případným komplikacím a sraženinám.

  1. Nejdříve penis zahřejete (horká vana, horký ručník..)
  2. Naneste na penis lubrikační gel nebo dětský olejíček.
  3. Nedosahujte erekce, myslete na něco asexuálního.
  4. Složte prsty do gesta OK a sevřete penis těsně pod žaludem.
  5. Jakmile uchopíte penis tak, aby Vám nevyklouzl, táhněte jej kupředu, po dobu 15 sekund a opakujte 5x.
  6. Dejte si chvíli pauzu, opět chytneme penis do ruky s gestem OK a tahejte 15 sekund na levou stravu a poté opět na pravou, takhle vystřídejte strany 5x.

Jak na zvětšení penisu s Jelqing cviky?

Ano! Tento způsob se používá po mnoho generací a pracuje na principu extenderu – natahovač penisu. Tento způsob také využívají některé kmeny v Africe k natahování uší, tzv. „Žirafí cvik“. Poté tato metody byla vyzkoušena a využita k zvětšení penisu. Mezi nejznámější extendery patří Andropenis.

Na co si při jelqing cviků dávat pozor?

Veškerá technika jelqing cviků je popsána v obrázcích a také se můžete inspirovat z videa.

Má účinnost Jelqing na zvětšení penisu?

Ano, cvikem na penis Jelqing, můžete dosáhnout zvětšení penisu. Máme s touto metodou pozitivní zkušenosti, ale avšak není to metoda díky které dosáhnete velkého zvětšení penisu.

Jedná se o doplňkové cviky na penis, jehož účinnost má vliv na prodloužení. Cviky na objem penisu a na tvar, se nachází v našem speciálním e-booku: Jak zvětšit penis 2.0 nebo ve Speciální edici s 30 cviky na penis.

Původ Jelqing cviků

Nikdo přesně neví odkud pochází tato metoda, ale její původy zasahují do starověku mezi Arabské země. Avšak není prokazatelné, odkud přesné pochází tento druh cviků. Vyznačuje se především tím, že technika vypadá jako proces dojení.

Studie z roku 2011 zjistila, že určité metody a produkty, poskytují srovnatelné výsledky s chirurgickým zákrokem a rovněž doporučují takové metody, než plastickou operaci.

Jak jelqing podporuje růst penisu?

Takzvaným procesem dojením nebili stahováním penisu od kořene k žaludu, je možné protahovat topořivá tělíska, které mají vliv na celkové mužství. (Erekce, délka, i šířka). Tímto způsobem je možné dosáhnout k protažení těchto topořivých tělísek a následně s odstupem času, je možné dosahovat zvětšení penisu. Jelqing cviky na penis mají především vliv na délku, ale také mírně i na zvětšení objemu penisu.

Trápí tě nedostatečná erekce a výkonnost? Potom nepřehlédni účinné produkty, jako je Proerecta, Amarex, Vimax či Erexan.

Nikdy nepodceňujte proces zahřívání, abyste mohli předejít budoucím komplikacím. Cviky na penis mají u nás čtenáři nejraději, protože jde o metodu na zvětšení penisu zcela zdarma. Bohužel nevýhoda spočívá v dlouhodobém procesu, protože s cviky penisu přicházejí výsledky nejdříve až za 4 týdny a není tak výrazné, jako například u prášků na zvětšení penisu. Navíc musíte této metodě obětovat nemálo času

Jelqing cviky – video návod pro začátečníky

Další tipy na zvětšení penisu

1 – Tip na zvětšení penisu – Kegelovy cviky
2 – Tip na zvětšení penisu – Jelqing
3 – Tip na zvětšení penisu – Horká sprcha
4 – Tip na zvětšení penisu – Wally Wally Up
5 – Tip na zvětšení penisu – Bylinky
6 – Tip na zvětšení penisu – Extender
Speciální edice 30 cviků na penis

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář