Léky na erekci Poruchy erekce

ZEREX – Diskuze, Recenze, Cena a zkušenosti s produktem

Zerex diskuze, recenze, cena

Nedávno jsme nově spustili další sekci, která je zaměřená na poruchy erekce, přinášíme ojedinělou recenzi na produkt Zerex. Jedná se o doplněk stravy, který patří mezi novinku na trhu, a jeho účinky mají vliv právě na již zmíněné poruchy erekce.

Většina mužů se necítí moc dobře a nechtějí mluvit o problémech, které jsou úzce spojené s mužským pohlavím. Rovněž je samozřejmostí, že muži s těmito problémy, nechtějí chodit ani k lékařům a čím dál častěji sahají po doplňcích stravy. Ty jsou dostupné bez lékařského předpisu oproti viagře, jeden z takovýchto doplňků je také Zerex.

Pokud vás trápí poruchy erekce a chcete se jich zbavit nebo negativní účinky vylepšit, pak pozorně čtěte níže uvedenou recenzi na výživový doplněk stravy ZEREX.

Opět se jedná o produkt, který otestovali i redaktoři nejčtenějších webových stránek o mužství, proto získáte také kvalitní a podložené informace produktu ZEREX

Co od produktu ZEREX očekávat:

 • Tvrdá erekce do 60 minut
 • Větší objem penisu
 • Delší výdrž při sexu
 • Větší chuť na sex
 • Účinky působí skutečně maximálně 24 hodin
 • Kvalitní náhrada za viagru bez předpisu
 • Žádné zaznamenané negativní účinky

Naše hodnocení produktu ZEREX: 4 Hvězdičky

TIP: Jelikož testujeme všechny produkty, o kterých píšeme na našich stránkách www.zvetsit-penis.cz, máme ověřené, že vůči cenně a výsledkům se nám jeví produkt VIMAX zatím jako jeden z nejlepších produktů na mužství a za ním se stále drží doplněk stravy Xtrasize.

ZEREX Recenze – Lék na poruchy erekce

Jak jsme již popisovali, ZEREX je doplněk stravy na zlepšení erekce, který lze zakoupit bez lékařského předpisu. Možná se divíte proč tomu tak je, ale ve dvou větách vám vše vysvětlíme. Jedná se o zcela přírodní produkt, proto ZEREX získal také certifikát od ministerstva zdravotnictví. Díky němu mohou svůj výrobek nabízet k prodeji bez lékařského předpisu.

Výhody:

 • Účinný produkt na zlepšení erekce a sexuálního chtíče
 • Při nespokojenosti vám vrátí peníze
 • Žádné zaznamenané negativní účinky, bez dráždivosti žaludku
 • Účinnost ZEREXU se projeví do 60 min
 • Zasílají produkty také do zahraničí
 • Máte možnost otestovat produkt ZEREX, pokud si zakoupíte 1 tabletu v ceně: 6 €

Nevýhody:

 • Nejde o komplexní produkt jako u Vimax, produkt nabízí 3 varianty balení s jinými účinky: klasik, extralong, ultragold
 • Docela vysoká cena ve srovnání s konkurencí. Za 1 balení/ 12 kapslí zaplatíte 720 Kč

Naše celkové hodnocení doplňku stravy ZEREX, si zasloužilo 3 hvězdičky z 10 otestovaných produktů na zlepšení celkové funkce penisu.

Doporučujeme vyzkoušet produkt sami na sobě, jelikož každý dosahuje podobných nebo lepších výsledků, každé tělo se chová jinak a to nám dali za pravdu také naši někteří dotázaní čtenáři a tři redaktoři, kteří vyzkoušeli produkt sami na sobě. Dva ze tří, doporučují produkt vyzkoušet.

ZEREX složení produktu

 • Silybum marianum – Jedná se o léčivou rostlinu, která je využívána pro různé medicínské účely, zejména se využívá při impotencí. Prokrvuje pánevní část a tím zabezpečuje vůbec vznik kvalitní erekce a schopnost mít pohlavní styk.
 • Maca – Z této rostliny je použit zejména kořen, který umí dodat větší energii při sexu. Řeší problémy impotence, erekce, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.
 • Tribulus terrestris  – Přírodní stimulant, který pomáhá ke zlepšení mužnosti a síly, jelikož přímo ovlivňuje testosteron. Pomůže vám dosáhnout lepších výkonů i vícekrát za den.
 • L-Citrulline – Jedná se o zdroj L-argininu, přičemž ve spojení těchto dvou složek dochází k tvorbě oxidu dusnatého, jehož účinky napomáhají většímu prokrvení penisu. Dosáhnete tedy rychlejší a kvalitnější erekce.
 • L-Arginin – Aminokyselina, která má výrazný vliv na slabou erekci. V malém množství se nachází v přírodních bílkovinách. Tato aminokyselina napomáhá rozšiřovat cévy a topořivá tělíska, což má za následek zvýšení přísunu krve do penisu. Tím dosáhnete delší, hrubší a tvrdší erekce.
 • L-Lyzin  Rovněž se podílí s dalšími aminokyselinami na schopnosti lépe prokrvit penis a také zajišťuje dlouhou výdrž při sexuálním styku.
 • Vitaminy Dalším hodnotným složením v doplňku stravy ZEREX, jsou vitamíny, kterých je v produktu opravdu dost.

Vitamín E – nejdůležitější ze všech vitamínů v souvislosti ze sexuální aktivitou, přičemž také přispívá ke zlepšení průtoku krve.

Mangán – podílí se na tvorbě dopaminu, jehož účinky mají dopad na erotogenní nervy na přenášení sexuálních vzruchů.

Vitamín B6 – Vyvolává a zintenzivní chuť na sex.

B karoten – v těle člověka se mění na vitamin A, který neutralizuje vznik estrogenu a tím pádem nedochází k nechuti na sex.

Vápník – Zabraňuje křečím, zpevňuje kosti a mnoho dalšího. Vápník je nezbytný pro zdravý život.

Zinek – Velice známý vitamín pro podporu spánku, odpočinku sexuálních výkonů a výdrže.

ZEREX cena a druhy balení

Zerex je rozdělen do 3+1 balíčků, které jsou od sebe odlišné vůči účinnost nebo si můžete pořídit komplexní balíček, který obsahuje všechny 3 druhy produktu ZEREX. Pro představu si níže produkt popíšeme a ukážeme si jejich cenu.


 

ZEREX Klasik – Silná a kvalitní erekce

Zerex klasik - Recenze, hodnocení, cena

Jedná se o jednorázový produkt ZEREX, který se užívá pouze před sexuálním výkonem. Účinky dostaví maximálně do 60 minut od vnitřního užití. Obsahuje (L-Citrulline, L-Arginin, L-Lyzin) v kombinaci s teobromin a extraktem tradičních bylin (MACA, Tribulusterrestris)

Cena produktu:

1 balení – 720 Kč

3 balení – 2 160 Kč (Poštovné ZDARMA)

5 balení + 1 zdarma – 3 600 Kč (Poštovné ZDARMA)

Web prodejce


 

ZEREX Extralong – Delší a kvalitnější pohlavní styk

Zerex klasik - Recenze, hodnocení, cena

Produkt doporučujeme zejména lidem s předčasnou ejakulací nebo mužům, kteří chtějí dosáhnout delší a kvalitnější soulože. Zerex Extralong prokazatelně prodlužuje délku pohlavního styku až o 30 minut. Obsahuje aminokyseliny v kombinaci s extraktem tradičních bylin: Maca a Tribulus Terrestris, Silybum marianum.

Cena produktu:

1 balení – 850 Kč,

3 balení – 2 550 Kč (Poštovné ZDARMA)

5 balení + 1 zdarma – 4250 Kč (Poštovné ZDARMA)

Web prodejce


 

ZEREX Ultragold – Lepší erekce a imunita pro muže po čtyřicítce

Zerex Ultragold - Recenze, cena

Produkt je zejména vhodný pro muže po čtyřicítce, kteří pociťují sexuální únavu a problémy s erekcí. Nejedná se o jednorázové balení, ale ZEREX Ultragold se užívá večer před spaním alespoň po dobu tří měsíců, abyste dosáhli dlouhodobých nebo trvalých výsledků.

Obsahuje extrakt tradičních bylin v kombinaci s důležitými aminokyselinami, vitamíny a minerály. Dále tradiční bylinné složky jako: Maca a Tribulus Terrestris, obsahuje také Zinek, Vitamíny B2, B6, B12 a jiné zdraví prospěšné látky.

Cena produktu:

1 balení – 1 600 Kč

3 balení – 4 800 Kč (Poštovné ZDARMA)

5 balení + 1 zdarma 6 400 Kč (Poštovné ZDARMA)

Web prodejce


 

ZEREX zkušenosti mužů a našich redaktorů

Níže si můžete přečíst zkušenosti mužů, kteří vyzkoušeli doplněk stravy ZEREX a nabízejí vlastní pohled a zkušenosti. Budeme rádi, když se i vy zapojíte do hodnocení, které můžete učinit přes komentář, pod touto recenzí.

Redaktor – Stanislav S. (41 let):

Vyzkoušel jsem produkt ZEREX, jehož účinky mne překvapily. Přibližně do 30 minut po zapití jedné tablety jsem začal pociťovat výraznější chuť na sex. Jakmile jsem povolal manželku do ložnice, cítil jsem velké změny „tam dole“. Mé mužství mělo sílu a vytrvalost jako kdybych se vrátil o dvacet let zpátky. Za sebe mohu jen doporučit, pokud vaše mužství už nepracuje tak jako před lety.

Redaktor – Pavel S. (34 let):

Protože nemám ani jsem neměl žádné problémy s erekcí v době testu, nezaznamenal jsem výrazné změny. Penis byl rozhodně plnější a tvrdší (všimla si toho i partnerka), ale vzhledem k ceně jsem trošku skeptický k tomuto produktu.

Grafik – Dominik V. (31 let):

Vyzkoušel jsem ZEREX Extralong, protože jsem chtěl zdelšit pohlavní styk a povedlo se. Pokud, bych to zprůměroval dosahoval jsem sexuální výkonnosti o 30 až 45 min déle než obvykle. Líbila se mi i pevná erekce, ale více si cením výkonnosti.

Oslovený čtenář – Tomáš D. (37 let):

Rád vám napíši hodnocení na zerex. S produktem jsem spokojen, výsledky se docela shodují se sliby na stránkách. Sám za sebe raději doporučím produkt Vimax. Jeho cena je příjemnější ve spojení s množstvím tablet v balení. Ale i tak doporučuji vyzkoušet produkt zerex. Erekce byla pevná, dlouho trvající a pociťoval jsem zvýšenou chuť na sex. Náběh po užití byl cca do 45 minut a účinnost asi 12 – 18 hodin (tohle jsem moc nevysledoval)

Oslovený čtenář – Adam K. (49 let)

Určitě mohu napsat krátkou recenzi, ale fotografii určitě nezašlu doufám, že se nezlobíte. Zerex jsem užíval po dobu 3 měsíců a pocítil jsem za tu dobu mnoho pozitivních změn. Asi 3 roky jsem se trápil s občasnými poruchami erekce, které mě jako muže docela deprimovaly. Pro mne je to hodně choulostivé téma a k lékaři jsem nechtěl raději jít a sáhl jsem hned na první produkt, který mi doporučil přítel. Je to asi 1 rok po poslední kůře a zatím nepocituji žádné změny k horšímu. Ano erekce už není tak pevná jako by mi bylo 18, ale žádnou disfunkci jsem už nepocítil.

ZEREX video

ZEREX diskuze

Budeme rádi, pokud vám ZEREX diskuze pomůže odpovědět na všechny vaše dotazy. Budeme rovněž moc rádi, pokud napíšete vaší zkušenost s doplňkem stravy ZEREX, můžete také vaším názorem pomoci při rozhodování dalším mužům. Pod tímto textem můžete psát vaše názory a zkušenosti do komentářů.

Web prodejce

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář