Cviky na zvětšení penisu Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Způsoby, jak zahřát penis před cviky

Zvětšit penis si můžete i pomocí různých zahřívacích technik, takzvaného Jelqingu. Ve všech případech musíte penis nejméně 5 minut důkladně zahřívat. Teplo musí proniknout skrz celý úd. Váš penis bude po zahřátí uvolněný, teplý a jemný na dotek. Můžete při zahřívání zabalit také varlata, to už záleží jen na vás.

Chceme upozornit, abyste nedoceňovali proces zahřívání před cviky na penis. Sice jde o metodu zcela bezpečnou, ale nevýhoda spočívá případných trhlinkách, pokud se penis dobře nezahřeje neboli nerozcvičí. Níže si můžete všimnou cviků na penis, kterých se to týká.

Typy technik zahřívání

  • Utěrka či ručník – namočený v teplé vodě vyždímat a držet ho kolem penisu, dokud nevychladne. Potom vše opakovat. Pokračujte tak dlouho, dokud váš penis nebude dostatečně teply, jemný a uvolněný.
  •  Rýže – naplňte ponožku suchou rýží, zavažte konce, dejte do mikrovlnné trouby asi na 2 minuty. Uvedený čas se odvíjí od množství rýže. Rýže udrží dlouho teplo, zvlhne a je v ponožce dobře ovladatelná na omotání kolem penisu. Tento postup je dobré opakovat, dokud penis nebude teplý.
  •  Voda – napusťte si do hrnku teplou vodu, vložte penis do hrnku a zahřívejte. Dobře uzavřete prostor svým tělem nebo ručníkem.
  • Aladinova láhev – vezměte si láhev s větším otvorem, než má váš penis v průměru. Nebo si láhev upravte dle vaší potřeby. Dejte pozor, ať se případně neporaníte o ostré hrany upravené láhve. Do láhve dejte horkou vodu tak, aby se penis mohl vložit a nenamočil se do horké vody. Hrozí totiž opaření, buďte při této metodě opatrní. Potom vaším tělem nebo ručníkem uzavřete prostor tak, aby se váš úd začal zahřívat. Penis by měl být v páře, ne ve vodě.
Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2019

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář