Cviky na zvětšení penisu Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Způsoby, jak zahřát penis před cviky

Zvětšit penis si můžete i pomocí různých zahřívacích technik, takzvaného Jelqingu. Ve všech případech musíte penis nejméně 5 minut důkladně zahřívat. Teplo musí proniknout skrz celý úd. Váš penis bude po zahřátí uvolněný, teplý a jemný na dotek. Můžete při zahřívání zabalit také varlata, to už záleží jen na vás.

Hledáš rychlou, ale účinnou metodu na zvětšení mužství bez rizika? Pak se podívej na naše zkušenosti s produkty jako je Vimax, Xtrasize nebo Andropenis.

Chceme upozornit, abyste nedoceňovali proces zahřívání před cviky na penis. Sice jde o metodu zcela bezpečnou, ale nevýhoda spočívá případných trhlinkách, pokud se penis dobře nezahřeje neboli nerozcvičí. Níže si můžete všimnou cviků na penis, kterých se to týká.

Chceš svou masturbaci posunout na vyšší úroveň? Pokud ano, určitě se podívej na naše recenze k oblíbeným masturbačním produktů, jako jsou umělé vagíny, realistické umělé panny nebo vakuové pumpy.

Typy technik zahřívání

  • Utěrka či ručník – namočený v teplé vodě vyždímat a držet ho kolem penisu, dokud nevychladne. Potom vše opakovat. Pokračujte tak dlouho, dokud váš penis nebude dostatečně teply, jemný a uvolněný.
  •  Rýže – naplňte ponožku suchou rýží, zavažte konce, dejte do mikrovlnné trouby asi na 2 minuty. Uvedený čas se odvíjí od množství rýže. Rýže udrží dlouho teplo, zvlhne a je v ponožce dobře ovladatelná na omotání kolem penisu. Tento postup je dobré opakovat, dokud penis nebude teplý.

Tip: Znáš všechny masturbační techniky? Je masturbace zdravá nebo bych s ní měl být opatrný? Vše se dozvíš ve speciálním článku.

  •  Voda – napusťte si do hrnku teplou vodu, vložte penis do hrnku a zahřívejte. Dobře uzavřete prostor svým tělem nebo ručníkem.
  • Aladinova láhev – vezměte si láhev s větším otvorem, než má váš penis v průměru. Nebo si láhev upravte dle vaší potřeby. Dejte pozor, ať se případně neporaníte o ostré hrany upravené láhve. Do láhve dejte horkou vodu tak, aby se penis mohl vložit a nenamočil se do horké vody. Hrozí totiž opaření, buďte při této metodě opatrní. Potom vaším tělem nebo ručníkem uzavřete prostor tak, aby se váš úd začal zahřívat. Penis by měl být v páře, ne ve vodě.
Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář