Cviky na zvětšení penisu Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Způsoby, jak zahřát penis před cviky

Zvětšit penis si můžete i pomocí různých zahřívacích technik, takzvaného Jelqingu. Ve všech případech musíte penis nejméně 5 minut důkladně zahřívat. Teplo musí proniknout skrz celý úd. Váš penis bude po zahřátí uvolněný, teplý a jemný na dotek. Můžete při zahřívání zabalit také varlata, to už záleží jen na vás.

Chceme upozornit, abyste nedoceňovali proces zahřívání před cviky na penis. Sice jde o metodu zcela bezpečnou, ale nevýhoda spočívá případných trhlinkách, pokud se penis dobře nezahřeje neboli nerozcvičí. Níže si můžete všimnou cviků na penis, kterých se to týká.

Typy technik zahřívání

  • Utěrka či ručník – namočený v teplé vodě vyždímat a držet ho kolem penisu, dokud nevychladne. Potom vše opakovat. Pokračujte tak dlouho, dokud váš penis nebude dostatečně teply, jemný a uvolněný.
  •  Rýže – naplňte ponožku suchou rýží, zavažte konce, dejte do mikrovlnné trouby asi na 2 minuty. Uvedený čas se odvíjí od množství rýže. Rýže udrží dlouho teplo, zvlhne a je v ponožce dobře ovladatelná na omotání kolem penisu. Tento postup je dobré opakovat, dokud penis nebude teplý.
  •  Voda – napusťte si do hrnku teplou vodu, vložte penis do hrnku a zahřívejte. Dobře uzavřete prostor svým tělem nebo ručníkem.
  • Aladinova láhev – vezměte si láhev s větším otvorem, než má váš penis v průměru. Nebo si láhev upravte dle vaší potřeby. Dejte pozor, ať se případně neporaníte o ostré hrany upravené láhve. Do láhve dejte horkou vodu tak, aby se penis mohl vložit a nenamočil se do horké vody. Hrozí totiž opaření, buďte při této metodě opatrní. Potom vaším tělem nebo ručníkem uzavřete prostor tak, aby se váš úd začal zahřívat. Penis by měl být v páře, ne ve vodě.
Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.