Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

10 mylných způsobů pro odhad velikosti penisu

10 mylných způsobů pro odhad velikosti penisu

Zvětšení penisuJiž mnoho let je známo, že svět je závislý na sexu. Bohužel je ještě hodně věcí okolo sexu, o kterých nejsme ochotni hovořit naplno a otevřeně. Stud nám nedovolí se na to přímo zeptat, tak většinou vycházíme z toho, co jsme se někde dočetli či někdo povídal.

A proto existuje plno omylů a bludů ohledně představ o lidské sexualitě. Není možné je zde vypsat všechny, tak si povíme aspoň něco o deseti mýtech ohledně délky penisu.

Podle čeho NEodhadovat velikost penisu

1)      Velikost nohy –  jedna z neznámějších metod, jak zjistit velikost penisu. Řekni, jak velkou botu nosíš, a já ti řeknu, jakou velikost má tvůj úd. Vedou se různé řeči a mýty, jak podle boty či nohy zjistit velikost. Po pravdě, jde o mýty a bludy, tak se zbytečně nezdržujte.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

2)      Od palce k ukazováku – „L“ Je to velmi specifické měření. Popravdě, jen vám ukáže délku průměrného penisu. Přesto ale jde o jeden z nejznámějších způsobů. Ukazováček a palec udělají písmeno L a délka mezi nimi má se rovnat délce penisu.

3)      Výška – podle genetických předpokladů by velcí lidé měli být adekvátně obdaření. Ale pokud to tak není, nezoufejte, nejedná se o pravidlo.

4)      Délka palce – někde jsem slyšel, že penis je stejně dlouhý, jako tři vaše palce. Nevím, proč zrovna třikrát, nějak jsme na tu trojku vysazení. Ovšem najdou se jedinci, kteří tomu věří. Bohužel, i tady jde jen o mýtus.

5)      Rasa –  ta opravdu může hrát velkou roli. Ale pokud vím, tak většinou jde o předsudky. Toto a mnohem víc pramení hlavně z neznalosti té či oné rasy. Asiaté nemusí nutně mít malé penisy, Afričané nemusí nutně mít velké penisy a u bělochů nejsou nutně průměrné. Nemůžeme lidi posuzovat na základě velikosti penisu.

6)       Od zápěstí ke špičce prostředníku – toto je další mylný ukazatel měření penisu. Toto měřítko ale nelze brát vážně, protože někteří muži mají kratší prsty, ale penis může být o hodně delší, a samozřejmě také naopak.

7)       Hluboký hlas – přiznejte se dámy, kterou by z vás neučaroval hluboký temný hlas. Ale jde jen o další mýtus, muž s hlubokým hlasem si ještě nemusí omotávat hada kolem stehna. Asi jste zklamaní, ale bohužel jde zase jen o iluzi. Délku penisu s barvou hlasu nesouvisí.

8)      Sexualita – říká se, že gayové mají delší penis než heterosexuálové. Proč si myslíte, že tomu tak je? Jeden výzkumník si myslí, že je to spojené s prenatálními hormony. Podle mého názoru jde zase jen o klam, protože jsem našel ivýzkum spojený s dotazníkem, kde se nic z toho nepotvrdilo. Tyto studie můžou být nespolehlivé, třeba průměrná celková délka penisu se snížila na 13,73 cm od doby, kdy výzkumníci začali dělat měření na toto téma.

9)       Penis v klidovém stavu –  uznávám, že tady jde o velice zajímavou skutečnost. Délka v klidovém stavu je u každého jedince rozdílná a rozhodně nemusí mít penis omotaný kolem stehna, aby dokázal svou mužnost.  Pokud vím, tak penis, který je dost dlouhý v klidu, moc nenaroste, a naopak malý může zvětšit svou velikost při vzrušení i několikanásobně.

10)   Digit ratio neboli úměrnost prstů, jde o velmi zvláštní tvrzení korejských vědců. Ti tvrdí, že podle jejich průzkumu mají muži s delším ukazováčkem kratší penis. Bohužel průzkum byl jen na korejských mužích, tak nevím do jak velké míry brát toto tvrzení vážně.  Záleží jen na vás, jak se k tomuto poznatku postavíte. A jestli ho už náhodou nezkoušíte.

Poku jste nějak nespokojení s velikostí vašeho údu, podívejte se na naše stránky, kde se dozvíte vše o zvětšení penisu. Mýty, které jsme si v tomto článku představili, Vás potom nemusí znepokojovat.

10 mylných způsobů pro odhad velikosti penisu
4.6 (91.11%) 9 Hodnotit

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.