Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

10 mylných způsobů pro odhad velikosti penisu

10 mylných způsobů pro odhad velikosti penisu

Již mnoho let je známo, že svět je závislý na sexu. Bohužel je ještě hodně věcí okolo sexu, o kterých nejsme ochotni hovořit naplno a otevřeně. Stud nám nedovolí se na to přímo zeptat, tak většinou vycházíme z toho, co jsme se někde dočetli či někdo povídal.

A proto existuje plno omylů a bludů ohledně představ o lidské sexualitě. Není možné je zde vypsat všechny, tak si povíme aspoň něco o deseti mýtech ohledně délky penisu.

Podle čeho NEodhadovat velikost penisu

1)      Velikost nohy –  jedna z neznámějších metod, jak zjistit velikost penisu. Řekni, jak velkou botu nosíš, a já ti řeknu, jakou velikost má tvůj úd. Vedou se různé řeči a mýty, jak podle boty či nohy zjistit velikost. Po pravdě, jde o mýty a bludy, tak se zbytečně nezdržujte.

2)      Od palce k ukazováku – „L“ Je to velmi specifické měření. Popravdě, jen vám ukáže délku průměrného penisu. Přesto ale jde o jeden z nejznámějších způsobů. Ukazováček a palec udělají písmeno L a délka mezi nimi má se rovnat délce penisu.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

3)      Výška – podle genetických předpokladů by velcí lidé měli být adekvátně obdaření. Ale pokud to tak není, nezoufejte, nejedná se o pravidlo.

4)      Délka palce – někde jsem slyšel, že penis je stejně dlouhý, jako tři vaše palce. Nevím, proč zrovna třikrát, nějak jsme na tu trojku vysazení. Ovšem najdou se jedinci, kteří tomu věří. Bohužel, i tady jde jen o mýtus.

TIP: Zvyšte svůj testosteron osvědčeným multivitamínem pro muže – Primulus

5)      Rasa –  ta opravdu může hrát velkou roli. Ale pokud vím, tak většinou jde o předsudky. Toto a mnohem víc pramení hlavně z neznalosti té či oné rasy. Asiaté nemusí nutně mít malé penisy, Afričané nemusí nutně mít velké penisy a u bělochů nejsou nutně průměrné. Nemůžeme lidi posuzovat na základě velikosti penisu.

6)       Od zápěstí ke špičce prostředníku – toto je další mylný ukazatel měření penisu. Toto měřítko ale nelze brát vážně, protože někteří muži mají kratší prsty, ale penis může být o hodně delší, a samozřejmě také naopak.

7)       Hluboký hlas – přiznejte se dámy, kterou by z vás neučaroval hluboký temný hlas. Ale jde jen o další mýtus, muž s hlubokým hlasem si ještě nemusí omotávat hada kolem stehna. Asi jste zklamaní, ale bohužel jde zase jen o iluzi. Délku penisu s barvou hlasu nesouvisí.

Jak zvětšit objem penisu: 5 TIPŮ, které zaručeně zaberou

8)      Sexualita – říká se, že gayové mají delší penis než heterosexuálové. Proč si myslíte, že tomu tak je? Jeden výzkumník si myslí, že je to spojené s prenatálními hormony. Podle mého názoru jde zase jen o klam, protože jsem našel i výzkum spojený s dotazníkem, kde se nic z toho nepotvrdilo. Tyto studie můžou být nespolehlivé, třeba průměrná celková délka penisu se snížila na 13,73 cm od doby, kdy výzkumníci začali dělat měření na toto téma.

9)       Penis v klidovém stavu –  uznávám, že tady jde o velice zajímavou skutečnost. Délka v klidovém stavu je u každého jedince rozdílná a rozhodně nemusí mít penis omotaný kolem stehna, aby dokázal svou mužnost.  Pokud vím, tak penis, který je dost dlouhý v klidu, moc nenaroste, a naopak malý může zvětšit svou velikost při vzrušení i několikanásobně.

10)   Digit ratio neboli úměrnost prstů, jde o velmi zvláštní tvrzení korejských vědců. Ti tvrdí, že podle jejich průzkumu mají muži s delším ukazováčkem kratší penis. Bohužel průzkum byl jen na korejských mužích, tak nevím do jak velké míry brát toto tvrzení vážně.  Záleží jen na vás, jak se k tomuto poznatku postavíte. A jestli ho už náhodou nezkoušíte.

Pokud jste nějak nespokojení s velikostí vašeho údu, podívejte se na naše stránky, kde se dozvíte vše o zvětšení penisu. Mýty, které jsme si v tomto článku představili, Vás potom nemusí znepokojovat.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář