Léky na erekci Poruchy erekce Zajímavé články

Proerecta Long recenze: tvrdá erekce s dlouhotrvajícím účinkem

Proerecta Long recenze: tvrdá erekce s dlouhotrvajícím účinkem

Pokud i vy patříte mezi muže, kteří mají problémy s erekcí, nezoufejte. Naštěstí existují prášky na erekci bez předpisu, které většinou pomohou, pokud vyberete ty správné. Problémy s erekcí se nevyhnou žádnému muži a začínají přibližně po 50 letech – někdy to ale může být dřív, jinde později.

Takové to přípravky na podporu erekce nemusíte užívat pouze v případě špatné erekce: Mnohdy se je kupují i mladí muži, kteří chtějí své výkony posunout na vyšší úroveň. Jedním z prášků na erekci je také nová Proerecta Long.

Zakoupit u oficiálního prodejce

Problémy s erekcí? Proerecta Long vám pomůže

Nový doplněk stravy pro muže, který slouží ke zlepšení erekce, vychází z poměrně známé varianty, která na trhu byla už dřív.  A možná ji znáte. Proerecta je na trhu už pár let a recenze ji hodnotí jako jedny z nejlepších prášků na erekci bez předpisu, které se podávají pár minut před výkonem.

Dosud však měla nevýhodu, že jste si museli vzít tabletku těsně před sexem, jak již bylo zmíněno. Díky Proerecta Long je tomu konec, teď přichází dlouhodobý účinek. Protože jde o levný a výkonný produkt, dostáváme od našich čtenářů informace s velmi dobrýma výsledky.

Účinnost Proerecta Long spočívá v rozšiřování topořivých těles a cév, díky tomu dochází k většímu prodění krve do penisu, což výrazně přispívá k pevnější a delší erekci.

Problémy s erekcí neberte na lehkou váhu. Ukážeme vám jedinečné tipy, jak dosáhnout pevné erekce jednou provždy.

Výhody Proerecta Long

Zřejmě největší výhodou tohoto produktu na podporu erekce je, že byl vyvinut ve spolupráci s předními odborníky a slouží k dlouhotrvajícím účinkům. Prášky na erekci Proerecta Long má pouze přírodní složení vhodné pouze pro muže.

Jelikož se jedná o zcela přírodní produkt, proto není zapotřebí lékařský předpis. Rozhodně nesmíme opomenout, že Proerecta se drží se svými produkty na těch nejvyšších příčkách a plno pozitivních zkušeností jsou i dohledatelné na internetu.

  • Dlouhodobě zlepšuje sexualitu a povzbuzuje libido
  • Napomáhá přirozené hladině testosteronu
  • Účinek Proerecta Long je dlouhodobý
  • Zlepšuje mikrocirkulaci krve v penisu
  • Jedná se o prášky na erekci bez předpisu
  • Zcela přírodní složení bez chemie

Prášky na erekci Proerecta Long a jeho výhody

Prášky na erekci s přírodním složením

Jak již bylo zmíněno, tento přípravek na erekci je k dostání bez lékařského předpisu, protože obsahuje pouze přírodní složení.

Pokud by produkt obsahoval nějakou chemii nebo nepovolené látky, nebyl by takovýto přípravek na erekci k dostání bez lékařského předpisu. Internet je plný podvodníků, proto vždy Proerecta Long nakupujte přes oficiálního prodejce.

Extrakt kořene Maca

Kořen Maca je součástí většiny prášků na erekci, a to především díky svým prověřeným účinkům. Podporuje plodnost a sexuální libido.

Extrakt hroznových semen

Tento extrakt se především dříve moc nevyužíval. Dnes je situace jiná. Odborníci zjistili, že napomáhá lepší cirkulaci krve, a to nejen v penise.

Hořčík

Základní stavební kámen procesů v lidském těle. Má nezastupitelný vliv na naši nervovou soustavu. Zároveň dodává tělu energii a snižuje únavu.

Zinek

Zlepšuje plodnost a udržuje hladinu testosteronu v normálu – ta s vyšším věkem přirozeně klesá. Zlepšuje také kvalitu nehtů a vlasů.

Citrulin

Podporuje fyzický výkon, tedy zlepší díky tomu i váš sexuální výkon v posteli.

Směs vitamínů

Směs potřebných a prospěšných vitamínů, která podporuje biochemické procesy v našem organismu. Především jde o vitamíny skupiny B (B3, B6) a následně vitamín C, D3 a E.

Zjistit aktuální cenu produktu

Proerecta Long: balení a cena

Čím větší balení si zakoupíte, tím výhodnější získáte cenu. Vzhledem k tomu, že Proerectu Long byste měli užívat minimálně měsíc pro opravdu dlouhotrvající účinnost (ideálně však až 3 měsíce), je vhodné si koupit hned 3 balení za lepší cenu, než je pak dokupovat.

SLEVA 11% Z CELKOVÉHO NÁKUPU: Nenechte si ujít jedinečnou slevu na produkty od Proerecta. Stačí do objednávkového formuláře vložit tento slevový kód “sleva11”

Proerecta Long je na jiným principu než Proerecta klasick, kde jsou znatelné výsledky do pár minut, ale také s omezenou účinností. U prášků na erekci, kde chcete dlouhotrvající účinky je zapotřebí jakýkoliv přípravek užívat minimálně jeden měsíc.

Ceny balení se během psaní této recenze pohybovaly takto:

Proerecta Long - 1 balení

1 balení Proerecta Long

1 balení: 60 tobolek (30 dní)
Ušetříte: 0 Kč
Cena: 699 Kč
Cena za den: 23 Kč

Zjistit aktuální cenu

Proerecta Long - balení 2+1 zdarma

Balení 2+1 zdarma

3 balení: 180 tobolek (90 dní)
Ušetříte: 498 Kč
Cena: 1 599 Kč
Cena za den: 18 Kč

Zjistit aktuální cenu

Proerecta Long - 4 balení

4 Balení Proerecta Long

4 balení: 240 tobolek (120 dní)
Ušetříte: 797 Kč
Cena: 1 999 Kč
Cena za den: 16 Kč

Zjistit aktuální cenu

Někdy není jediným problémem erekce. Máte pocit, že váš penis je příliš malý? Doporučujeme vyzkoušet prášky na zvětšení penisu, které pravidelně testujeme už od roku 2011.

Jak se správně přípravek na erekci užívá?

Doporučuje se užívat pouze 2 tablety denně, a to ideálně různě během dne. Jednu tabletu si tak můžete vzít hned ráno a druhou odpoledne, třeba okolo 3. hodiny. Díky tomu bude účinek rovnoměrně rozložen během dne.

Důležité je prášky na erekci bez předpisu Proerecta Long zapít dostatečným množstvím vody. Výrobce doporučuje užívat Proerectu Long nejméně měsíc. Vhodnější je ale vyzkoušet až 3 měsíce, účinky se někdy mohou dostavit později.

Prášky na erekci Proerecta Long - Zkušenosti

Má Proerecta Long nějaké vedlejší účinky?

Velkou výhodou přírodního složení Proerecta Long je především to, že nemá zaznamenané vedlejší účinky. Zcela přírodní složení je šetrnější k vašemu tělu a vedlejších účinků se bát nemusíte.

Pokud už ale užíváte nějaké prášky, je dobré se předem poradit s lékařem, zda je možné Proerectu Long užívat také. Při našem 3 měsíčním testování se třemi redaktory, jsme za celou dobu nezaznamenali jakékoliv vedlejší účinky.

Proerecta Long zkušenosti

Během psaní této Proerecta Long recenze jsme oslovili některé muže, kteří Proerectu Long už vyzkoušeli a sami nám doporučovali, ať prášky na erekci odzkoušíme a zrecenzujeme. Můžete se tak podívat na jejich reakce a hodnocení. Udělejte si vlastní názor, zda prášky pomohou ke zlepšení erekce.

„Chvíli jsem váhal, jestli Proerectu Long vyzkoušet. Nakonec jsem do toho šel, protože jsem narazil na spoustu kladných recenzí a potřeboval jsem nějak rychle problémy s erekcí vyřešit. Proerecta Long zabrala asi za 2 týdny. Cca po 2 měsících byly změny opravdu výrazné a já se cítil jako by mi bylo 20 let. Erekce je teď znatelně lepší a silnější i déle vydržím. Protože bych doporučil tento produkt i svým přátelům, musel jsem vás kontaktovat, ať jej sami otestujete. Byla by škoda nemít recenzi na takovýto skvělý přípravek na erekci.“ – Kryštof, 51 let, Brno

„Manžel měl problémy s erekcí poslední rok. Nejdříve jsem měla podezření, zda nemá někde milenku. Už to trvalo dlouho a sex jsme skoro neměli. Jednou jsem bouchla a naštěstí jsem se dozvěděla, že má manžel problémy s erekcí a styděl se mi to přiznat. Proto jsem pátrala, jak mu pomoci. Nakonec jsem díky reklamě na internetu Proerectu Long zakoupila a dala mu ji. Samozřejmě, měl kecy, že to nepotřebuje, ale nakonec jsem ho přesvědčila. Už po prvním měsíci jsme mohli mít lepší sex, který jsem si konečně užila. Je to asi 4 měsíce, co manžel prášky na erekci užívá a účinnost si nemůžeme vynachválit.“ – Apolena, 43 let, Hukvaldy

„Hned po 2 měsících jsem viděl první změny. Erekce byla pevná a trvala po celou dobu sexu. Partnerka si teď sex nemůže vynachválit a já Proerectu Long doporučuju. Navíc moje výkonnost je mnohem delší, což je další bonus.“ – Vlastimil, 55 let, Most

Zakoupit produkt u oficiálního prodejce

Pro koho je Proerecta Long určena?

Tyto volně dostupné prášky na erekci bez předpisu jsou ideálním řešením pro všechny, kteří trpí problémy s erekcí. Především je doporučujeme, pokud jsou problémy s erekcí psychického charakteru, případně způsobené stářím. Jestliže máte problémy s erekcí a léčíte se u odborníka, doporučujeme předem jejich užívání konzultovat s lékařem.

Znáte Viagru neboli látku Sildenafil? Možná je lepší se jí vyhnout, protože znamená příliš vysoké riziko.

Časté dotazy k Proerecta Long

Opravdu Proerecta Long pomůže při problémech s erekcí?

Ano, Proerectu Long jsme otestovali a její účinky můžeme potvrdit podobně, jako jiní muži ve svých recenzích na internetu. Jedná se o dobrý způsob, jak zlepšit erekci.

Co když bude mít vedlejší účinky?

Šance vedlejších účinků je díky zcela přírodnímu složení opravdu malá až nulová. Pokud by se ale vedlejší účinky objevily, postupujte podle informací na obale nebo příbalovém letáku – ten si přečtěte předem.

Kdy uvidím první výsledky?

Výrobce uvádí, že první výsledky byste měli zaznamenat už během prvního měsíce. Nicméně se ukazuje, že u některých mužů je možné, že se účinky dostaví až později. Zpravidla to ale netrvá déle než 3 měsíce.

Opravdu je Proerecta Long bez předpisu?

Ano, přírodní složení dovoluje Proerectu Long prodávat bez předpisu. Snadno ji tak koupíte například na internetu od oficiálního prodej.

Je možné Proerectu kombinovat s jinými prášky na erekci?

Spíše ne. Určitě doporučujeme se předem informovat o užívání s lékařem, pokud už užíváte prášky na erekci, případně se nějak léčíte s poruchami erekce. Důvěřujte v tomto odborníkům.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář