Předčasná ejakulace | Předčasný výron semene – video, léčba

Předčasná ejakulace neboli předčasný výron semeneSousloví předčasná ejakulace znamená, že muž ejakuluje velice brzo bez jakékoliv kontroly. Tato sexuální dysfunkce není tak neznámá mezi muži, zhruba 25-30% mužské populace má tento problém.

Mnoho lidí se domnívá, že s předčasnou ejakulaci trpí zejména strašní muži a že mladých mužů se to objevuje zřídka, ale právě je to naopak, kde mladí muži mívají častý problém s předčasnou ejakulací, která jim také brání při navazování vztahů.

Protože předčasný výron semene je jedním z problémů, který trápí mnoho mužů, proto Vám zde popíšeme časté dotazy nebo případná řešení, co s tímto menším problémem dělat.

Je předčasná ejakulace běžná?

Předčasná ejakulace není vůbec výjimečná, protože postihuje zhruba 25-30% mužské populace, jde tedy o dost časté téma. Dá se možná tvrdit, že jde o jednu z nejčastějších sexuálních poruch.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Každý si proto musí uvědomit, že předčasná ejakulace může postihnout kohokoliv a kdykoliv, ale není to trvalá sexuální dysfunkce. 

Ovlivní předčasný výron semene můj vztah?

Bylo potvrzeno, že předčasný výron semene, může ovlivnit sexuální život a radost ze sexu. Pokud muž nedokáže zadržet ejakulaci určitý čas, pravděpodobně neuspokojí svoji partnerku podle jejích představ, která může při častějších opakování, ovlivnit vážně vztah. Předčasný výron semene bývá častým důvodem ze ztráty motivace k sexu a může způsobit i psychologickou impotenci, což znemožní udržet si uspokojující sexuální vztahy.

Proto odpověď zní. Ano, předčasná ejakulace může ovlivnit vztahy, ale je možné se ji zbavit.

TIP: Pokud vás již trápí předčasný výron semene a chtěli byste začít s něčím co nejrychleji, potom vyzkoušejte cviky na penis. Další účinné možnosti se naskýtají v podobě tablet Erexan nebo Vimax, či erotická pomůcka pro muže umělá vagína STU.

Co si o tom řekne moje partnerka?

Vaše partnerka by to měla pochopit, pokud má vážný zájem o Vás, tento sexuální problém bývá dočasný pokud muž chce změnit svojí dysfunkci. Většinou tento problém mívají mladí lidé, kteří začínají v sexuálním životě.

Proto nezoufejte, my Vám pomůžeme vyřešit tento menší sexuální problém. Určitě se ale najdou i partnerky, které s tímto problémem nebudou mít pochopení, avšak to může být jenom jejich první reakci. Většinou se tyto ženy časem nad sebou zamyslí a pochopí tento problém s předčasným výronem semene.

Čím je předčasná ejakulace způsobena?

Během dospívání obvykle muži navazují první sexuální vztahy. Během dospělosti muži získávají více zkušeností prostřednictvím sexuálních vztahů a tak dosahují tak také větší kontroly nad svým vyvrcholením.

Sebeovládání je především výsledkem zkušeností, avšak z mnoha důvodů může nastat situace, kdy muž ztratí kontrolu a dojde k předčasné ejakulaci: nejistota, nervozita, pocity viny nebo strach z odmítnutí mohou být klíčovými faktory. Předčasná ejakulace je jen velmi zřídka způsobena zdravotními problémy nebo onemocněním. 

Jde předčasná ejakulace léčit a popřípadě čím?

Samozřejmě, v dnešní době je mnoho doplňků stravy a metod, který mi jde předčasná ejakulace zabránit. Na těchto stránkách naleznete cvičební metody, doplňky stravy, umělá vagína STU, kterými dosáhnete lepších výsledků.

Našim čtenářům a týmu magazínu – www.zvetsit-penis.cz se osvědčil doplněk stravy, pro oddálení ejakulace. Tablety na zvětšení penisu se jmenují Vimax Pills , které jsou ověřeny jak lékaři tak mnoha spokojenými muži.

Produktu Vimax má všechny Certifikáty, na které si na našich stránkách potrpíme a mají jako jediní testovací středisko, které má jen úspěšné výsledky bez jakýchkoliv zaznamenaných vedlejších účinků.(23.01.2018 – Prozatím jsem v redakci ani se čtenáři nenarazili na negativní účinky)

Vimax - Prášky na zvětšení penisu

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star