Zajímavé články

Tajemství odhaleno: 9 tipů, jak sexuálně uspokojit ženu

Tajemství odhaleno: 9 tipů, jak sexuálně uspokojit ženu

Milování by mělo být zážitkem pro oba partnery. Při sexu proto myslete i na vaši partnerku a dopřejte jí stejně slastný pocit orgasmu, jako prožíváte vy. Ano, bude to chtít více času než jste zvyklí, ale věřte, že výsledek bude stát za to. Ženský orgasmus je totiž daleko silnější a delší, než ten mužský.

Pokud se o něj zasloužíte, budete svědkem něčeho, co jste dosud viděli pouze v erotických videích. Chcete zažít bouřlivou erotickou jízdu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat? Postarejte se o její klín tak, že její sténání bude slyšet až k sousedům. Poradíme vám zaručené tipy, jak nejlépe uspokojit ženu.

Jak přivést ženu k orgasmu? 9 tipů, které fungují

Kvalitní a spokojený sexuální život přispívá ke zdravému organismu a dobré psychické kondici. Sex umí zahnat deprese a uvolnit tělo. Proto se po něm můžete cítit doslova jako znovuzrozený. Chtíč musí být oboustranný a každý muž by měl vědět, jak přivést ženu k orgasmu. Jinak budou milostné hrátky stát za nic.

Chcete, aby se sama dožadovala sexu? Staňte se milencem, kterého nikdy neodmítne. Ukážeme vám 9 tipů, jak nejlépe uspokojit ženu.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Nažhavte ji ještě než dojede domů

Každá žena si chce připadat sexy a chtěná. Dejte jí to najevo. Připravte si půdu pod nohama a rozpalte vaši polovičku ještě dřív, než překročí práh domu. Napište jí vášnivou SMS nebo e-mail. Erotická SMS ji vzruší a přitáhne její pozornost. Po zbytek pracovní doby nebude myslet na nic jiného než na vás.

Pro odvážné doporučujeme k textu přidat i nějakou lechtivou fotku. Uvidíte, že vaše partnerka bude doma dřív než obvykle.

Zlobí vás vaše erekce? S poruchami erekce se minimálně jednou za život setká každý dospělý muž. Seznámíme vás s jednoduchými tipy, jak dosáhnout pevné erekce.

 

Správná atmosféra dokáže zázraky

Mnoho žen má plno starostí, a proto jim trvá delší čas, než se uvolní. Jak to vyřešit? Pomozte jí zapomenout na všední problémy pomocí stylové atmosféry. Dejte si záležet a vytvořte příjemné prostředí, které jí pomůže vypnout. Fantazii se meze nekladou.

Můžete uvařit večeři při svíčkách, dopřát si společnou koupel s vonnými oleji, nebo přeměňte vaši ložnici na masážní salón a udělejte ji krátkou masáž. Tyto zdánlivé maličkosti jsou vstupenkou k tomu, jak uspokojit ženu a to nejen v posteli.

Uspokojte svojí druhou polovičku tím nejlepším možným způsobem

Uspokojte svojí druhou polovičku tím nejlepším možným způsobem

Nešetřete polibky a doteky

Naše drahé polovičky jsou citlivé na doteky, proto jimi nešetřete. Jemně se jí dotýkejte a hlaďte ji po celém těle a to klidně i několik desítek minut před samotným stykem. To platí zároveň o líbání a polibcích. Zasypte vaši partnerku polibky a nevynechejte žádnou skulinu. Budete žasnout, jak takové obyčejné gesto, jako je hlazení po zádech a líbání dokáže ženu roztoužit. 

Jako z filmu

Ztratil váš milostný vztah šťávu? Nevěšte hlavu a oživte ho novými rolemi. A to nejen smyšleně, ale i fyzicky. Erotické obchody nabízí nespočetné množství různých kostýmů a oděvních doplňků. Domluvte se s partnerkou, jaký zážitek by chtěla zažít.

Přestrojte se za sexy policistu a vžijte se naplno do své role. Scénář je ve vašich rukách. Odvažte se a zahrajte svoji roli jak nejlépe umíte. Budete hodný, nebo zlý policajt? 

Chcete, aby váš penis byl v kondici? Zkuste cviky na penis. Budete mile překvapeni jakých výsledků můžete pravidelným praktikováním dosáhnout.

 

Překvapte ji

Dlouhodobé vztahy mají často problém s tím, že jejich milostný život ztratí jiskru a začne být stereotypní. Důležité je vztah opečovávat a nenechat vytratit vášeň z postele. Jak podpořit chtíč u ženy? Stačí ji občas překvapit.

Pokud se spolu pravidelně milujete v ložnici, zkuste ji svést v kuchyni a pomilujte se na kuchyňské lince. Nebo ji kupte květinu, případně jiný dárek, a to jen tak, bez důvodu. Ženy mají rády, když jsou ve středu pozornosti a obdarovávané.

Nestyďte se a mluvte

Dámy velmi rády komunikují a mluví. To nám mužům může často lézt na nervy. Ale existuje místo, kde byste měli odhodit stud a mluvit spolu. Myslíme tím samozřejmě vaši společnou postel. Ne všem je komfortní mluvit o milostném životě, ale s kým jiným se podělit o touhy a přání, než s vaší partnerkou?

Není nic horšího, než nenaplněné touhy a fantazie. Konverzace odhalí přání obou a vy budete daleko lépe vědět jak sexuálně uspokojit vaši ženu, nebo partnerku.

Věděli jste, že existuje země, která označuje penis jako znak moudrosti? Bhútánské království je netradiční svět, kde se místo HDP používá hrubé domácí štěstí.

 

Udělejte si rekapitulaci o ženském těle

Lámete si hlavu jak přivést ženu k orgasmu? Zopakujte si základy z biologie. Díky internetu máte všechny informace dostupné díky pár kliknutí myší. Udělejte si detailní rekapitulaci ženského těla a zaměřte se na její klín. Opravdu víte, kde se nachází G bod a klitoris?

Tohle jsou totiž ty nejcitlivější místa jejího těla. Pokud chcete skutečně odhalit tajemství, jak sexuálně uspokojit ženu, musíte přesně vědět kde jsou. Dalším krokem je naučit se s nimi správně zacházet. Ze začátku zkuste jemné hlazení a postupně zrychlujte. Její sténání vám napoví, co se jí líbí a co ne.

Dopřej ženám pořádný orgasmus

Dopřej ženám pořádný orgasmus

Sexy pomocníci

Přestaňte žárlit a pozvěte si do postele pomocníka. Odvažte se a zkuste trojku. Nemyslíme však s dalším fyzickým partnerem, ale zkušeným vibračním pomocníkem z erotického obchodu. Sexy e-shopy doslova přetékají nabídkou různých erotických hraček, které uspokojí i náročnější milovníky.

Při výběru myslete na to, k čemu hračku chcete používat. Dáte přednost klasickému vibračnímu kroužku, nebo novinkám jako je například vibrační vajíčko nebo womanizer? Dejte přednost kvalitním materiálům a ověřeným značkám. Erotická hračka je skvělým pomocníkem, jak přivést ženu k orgasmu velmi rychle.

Dejte si záležet i na konci

Po sexu, tedy přesně po ejakulaci, se vždycky odtáhnete, nebo dokonce jdete pryč? Pokud ano, ihned s tím přestaňte. Po ejakulaci si přitáhněte polovičku k sobě a chvilku spolu ležte a vstřebávejte zážitky ze sexu.

Můžete jí říct pár milých slov nebo můžete mlčet. Je to divné, ale ženy tohle mají opravdu rády a daleko víc se budou na další číslo těšit. Dobrý sex musí mít, tak jako slohová práce, svůj začátek, stať a závěr. 

Pozornost je skvělým nástrojem, jak uspokojit ženu

Ženy jsou muži vnímány jako komplikovaná a složitá stvoření. Pravdou je, že každá je jedinečná a líbí se jí něco jiného. Proto musíte sbírat informace a získávat zkušenosti, které vám odhalí, co polovičce dělá dobře a jaké doteky ji dokážou zaručeně nažhavit.

Někdy to trvá pár týdnů, jindy několik let, než se naučíte, jak přivést ženu k orgasmu. Nikdy však neuděláte chybu tím, když se o ni budete zajímat a budete se k ní chovat jako gentleman. Budete překvapeni, jak i obyčejná gesta můžou být klíčem k tomu, jak uspokojit ženu. 

Pohlavní choroba je nepříjemné onemocnění, které může zkomplikovat život. Napovíme vám, jak se pohlavním nemocem vyhnout a co dělat, když už nějakou máte.

O autorovi

Bara Publisher

Přidat komentář