Zajímavé články

6 rad od odborníků na zvětšení penisu

Zvětšení penisuV tomto článku si představíme jednoduché a velmi zajímavé strategie na zvětšení penisu. Všechny informace jsou z úst odborníků na problematiku větších penisu.

Naše doba přináší mnoho změn a nových věcí kolem nás. Všechno se porovnává, často i podle velikosti. Nebudeme chodit kolem horké kaše. I ženy porovnávají muže podle různých věcí, a velikost penisu je podobně srovávaná, jako muži srovnávají velikost prsou u žen.Co si budeme nalhávat, čím větší tím lepší, viďte pánové. Co já vím, tak na téma atraktivnosti velkého penisu bylo nesčetně mnoho studií, jedna z posledních je od Stuarta Brodyho.

Tvrdí, že na svém penisu pracoval celých 35 let. Zjistil pár zajímavostí, chcete-li tajemství, jak si zachovat velký a kvalitní penis. Jde o pár velmi jednoduchých metod jak si zachovat svůj penis zdravý, velký a plný síly. Snad vám to také pomůže, anebo vás to bude aspoň inspirovat něco nového vyzkoušet. 

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2019

Šest skutečností pro větší penis  

1. Používejte penis co nejčastěji.  Jde o velmi důležitou věc.  Existuje totiž určitá statistika, která vás asi vystraší. Podle studie doktora Pierra Ducanta se ve věku okolo padesáti let průměrný penis zmenší zhruba o 20%, což pro někoho z vás může být asi dost děsivá záležitost. Tak si myslím, že je třeba začít procvičovat váš sval co nejdříve a hlavně pravidelně.

Pokud nechcete, aby váš penis utrpěl újmou zmenšení, začněte mít pravidelně sex, a to aspoň 3x nebo raději 4x týdně. Jestli to není možné, tak masturbujte, to vám pomůže udržet kapiláry v obou komorách vašeho penisu pružné a samozřejmě plně aktivní. Délku to neprodlouží, ale bude v dobré kondici a hlavně, nebude se zmenšovat. Pokud si chcete udržet svůj penis v dobrém stavu, tak začněte hned.

2. Testosteron a jeho velké výhody. Je podložené, že někteří muži se už narodí s velkým penisem. Jde o dlouholetou studii, která prokázala, že někteří lidé jsou velcí, jiní malí, a tak stejně je to i s penisem. Ovšem musím vás vyvést s omylu, pokud si myslíte, že jde jen o genetiku. Ve skutečnosti jde také o hladinu testosteronu v těle, a to zejména v období vývoje plodu v těle matky.

Další vliv testosteronu na velikost penisu a ostatních pohlavních znaků (ochlupení atd.) se pak ukáže zejména v pubertě. Testosteron se v těle vyskytuje ve dvou formách- vázaný (ten je připojený na určité molekuly bílkovin v krvi) a volný. Biologicky aktivní, tedy působící na vývin penisu a dalších věcí (např. na tvorbu kvalitního spermatu), je pouze volná forma testosteronu. Ta tvoří ale pouze 2% z celkového množství. Klíčem k zvýšení hladiny testosteronu by tedy mělo být uvolnění aspoň nějakého množství toho vázaného, popřípadě stimulovat orgány vylučující tento hormon k vyšší tvorbě. K tomuto účelu je dobré vyzkoušet různé přírodní produkty je jich nepřeberné množství.

Pokud chcete jít cestou zvýšené produkce, pořiďte si jakýkoliv produkt obsahující kotvičník zemní – Tribulus terrestris. Můžu doporučit třeba přípravek Vimax, který kotvičník obsahuje.

Pokud chcete spíš uvolnit svůj přirozený testosteron, hledejte ve složení přípravků malajský ženšen -Eurycoma lomgifolia.
Pánové, pokud je tady možnost si toto dopřát tak proč nevyužit této přírodní cesty pro dosažení většího penisu. Ale pozor, raději si zjistěte o těchto přípravcích co nejvíc, protože jejich užívání zejména ve věku do 20 let by mohlo mít nežádoucí účinky.

Ideální je také nespoléhat se jen na preparáty, ale podpořit tvorbu testosteronu i nějakou fyzickou aktivitou. Třeba silový trénink vám může pomoci jak k lepší postavě, tak k vyššímu testosteronu. Stejně tak, jako správná životospráva a nepřehánět to s alkoholem.
 
3. Pumpy –  vražda penisu. Jde o dost drzý názor, a asi se mnou mnozí z vás nebudou souhlasit. Ale je prokázáno, že příliš časté používání pumpy vede k trvalému poškození údu. Není to legrace, opravdu se vám může stát, že váš penis bude vypadat, jakoby prošel mlýnkem na maso.

Neříkám, abyste hned vyhodili vakuovou pumpu, ale dopřávejte si jí ve zdravé míře. Můžete zjistit, že vás tato praktika baví i s vaší partnerkou. Pokud máte rozumnou partnerku. určitě po vás nebude chtít využití pumpy každý den. Myslím, že je vše na vašem uvážení. Já vám jen chci sdělit, že vakuová pumpa váš penis nezvětší, ale může ho posílit, co na druhou stranu taky není špatné.
Ale buďte k sobě opatrní, váš penis je jen jeden, a při špatném užívání pumpy si můžete dost ublížit.
 
4. Zkuste penis překvapit.  Jestli cvičíte, zvedáte činky a podobně, tak víte, že musíte cviky obměňovat. Je to kvůli tomu, aby vaše svaly nebyly zatěžovány jen jednostranně, což jim spíš může ublížit. Proto je dobré čas od času vaše svaly zmást a používat je jinak. To stejné platí i pro váš penis. Chcete-li, aby byl plný síly, tak ho překvapte.  Na tuto metodu jsem přišel sám. Jde o to, že čas od času si po sexuálních hrátkách dáme hned další kolo. Je jasné, že ze začátku je úd ochablý a úplně prázdný, ale s partnerkou si s ním hrajeme tak dlouho, že znovu je pevný a můžeme se oddávat další radosti ze sexu.
Ze své zkušenosti mohu vřele doporučit, opravdu vám garantuji, že budete mile překvapení.

5. S vitamínem E pro větší objem spermatu. Je to asi dost zajímavé, že dvě z mých rad jsou přírodní produkty. Po pravdě, vitamín E zvyšuje produkci spermii a to doslova jako blázen. Většinou se i doktoři ptají neplodných páru, jestli jejich jídelníček zahrnuje potraviny obsahující vitamín E.

Vitamín E si můžete koupit v lékárně či na internetu v tabletkách. krom toho je ale v celé řadě potravin;  stačí více konzumovat například oříšky, rajčata, kiwi, chřest nebo brokolici.

Tak to zkuste a budete mile překvapení, jak daleko budete ejakulovat. Doporučená dávka vitamínu E v tabletkách je 3x  denně po dobu jednoho týdne a budete k neudržení.

6. Žádné léky, pokud můžete, tak je zahoďte. Opravdu, necpěte do sebe žádnou chemii. Pokud vám ovšem není 75, fajn chápu, proč nevzít na pomoc modrého anděla. Rozhodně ale ne, když jste mladí a plní sil. Na trhu je plno přírodních produktu, tak je využijte a chemii hoďte za hlavu.
Léky vám mohou vypěstovat závislost, a také dost poškodit zdraví. Raději se pokud možno všech neduhů vyvarujte. Pokud chcete mít zdravý penis, tak na něho myslete. Dopřejte mu jen to nejlepší.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

2 komentáře

Přidat komentář