Poruchy erekce Zajímavé články

Milostný život v troskách? 6 tipů na zlepšení erekce, které musíte vyzkoušet

6 tipů na zlepšení erekce, které musíte vyzkoušet

Dnešní moderní doba je plná stresu a tlaku na výkon. Váš šéf chce po vás stále víc a víc. Vaše práce vám zabírá celý den, takže nemáte vůbec čas pro sebe.

Když už vám vyjde chvilka volna a chtěli byste se uvolnit v posteli s partnerkou, nejste schopen žádného výkonu, protože vaše erekce nechce spolupracovat. Co s tím? Nebo chcete jenom být výkonnější v posteli? Poradíme vám 6 jednoduchých tipů na zlepšení erekce.

1. Zapracujte na psychickém zdraví a zlepšení erekce se dostaví

Váš penis začne stávkovat sotva co vkročíte do ložnice, takže z promilované noci zase sejde. Vaše partnerka je zklamaná a vy cítíte silný pocit selhání. Prostě se nedokážete na sex soustředit a v hlavě vám místo erotických představ létají myšlenky na práci.

Jak v takovém případě podpořit a zlepšit erekci? Zkuste se před příchodem domů oprostit od pracovních povinností. Buďte pozitivní a nemyslete hned na to, že zase selžete. Vhodná je i krátká meditace, která vám pomůže zklidnit se a zastavit.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

2. Zlepšete váš jídelníček

Jídlo je zdrojem živin pro váš organismus. I přesto, že rychlé občerstvení může uspokojit vaše chuťové buňky, často je nutričně nevyvážené. To znamená, že poměr makroživin není v rovnováze. Nejen pro zlepšení erekce, ale také pro vaše celkové zdraví, byste se měli zaměřit na to co jíte.

Vyvážený a pestrý jídelníček dodá vašemu tělu správné množství základních živin, vitamínů a minerálů. Ty zajistí správné fungování organismu a podpoří vaše libido. Jaké udělat změny v jídelníčku, aby vaše milování mělo zase šťávu?

 • Omezte konzumaci ve fast foodech a v rychlém občerstvení.
 • Přestaňte pít sladké limonády a jiné doslazované nápoje.
 • Cukrovinky a slané pochoutky jezte jen výjimečně.
 • Více si vařte doma z čerstvých potravin a dejte sbohem hotovkám a polotovarům.
 • Začněte jíst více zeleniny, ovoce, ryb a mořských plodů.
 • Nakupujte jen kvalitní potraviny, které jsou vypěstované ve vašem okolí.
 • Dodržujte pravidelný pitný režim.
 • Dejte vašemu jídelníčku řád a nepřejídejte se.

3. Přivolejte si na pomoc sílu přírody

Klasické léky na podporu erekce obsahují velké množství chemických látek a k tomu můžou způsobit vedlejší účinky. Jak zlepšit erekci přírodní cestou? Pokud vám nebyla lékařem diagnostikována žádná varianta erektilní dysfunkce a vaše erekce není v kondici třeba z psychických důvodů, tak vhodnou alternativou ke klasickým lékům na podporu erekce jsou doplňky stravy.

Jejich výhodou je fakt, že obsahují vyvážené složení, které bylo speciálně sestavené a vytvořené pro podporu erekce. Doplňky stravy často obsahují jen čisté výtažky z bylin a další prospěšné látky jako jsou vitamíny a minerály. Které doplňky stravy jsou mezi muži nejoblíbenější?

Proerecta Klasik

Proerecta na erekci a výkonnostPrášky na erekci Proerecta Klasik je doplněk stravy určený pro plnoleté muže a patří mezi ty nejvýkonnější. V jeho složení najdete výtažky z bylinek pro zlepšení erekce jako je rozchodnice růžová, která přispívá k celkové vitalitě organismu, nebo ženšenu pravého, který podporuje správnou činnost krevního oběhu a imunity.

Proerecta Klasik se používá v případě aktuální potřeby podpory erekce a není vhodná na dlouhodobější užívání, v takových případech poslouží lépe Proerecta Long, Vimax nebo Amarex.

Proč vyzkoušet Proerectu Klasik?

 • pozitivně ovlivňuje erekci a funkci mužských pohlavních orgánů,
 • přispívá k lepšímu fyzickému výkonu,
 • podpoří lepší zvládání stresových situací,
 • sníží únavu a dodá energii,
 • přirozeně podpoří sexuální zdraví.

Proerecta Long

Proerecta Long - Pro dlouhodobou podporu erekcePřípravek na erekci Proerecta long je určený pro zralé muže, kterým už dávno není 20, ale přitom je chuť na sex ještě neopustila. Věřte, že kvalitní a dlouhý sex si můžete užít i po 50.

Vyvážené složení Proerecty Long, které obsahuje například zinek, macu, nebo vitamín D, podpoří váš výkon a navrátí jiskru do vaší ložnice. Proerecta Long je určena pro dlouhodobou podporu erekce, takže ji můžete užívat klidně každý den.

Proč vyzkoušet Proerectu Long?

 • zlepší libido a podpoří erekci,
 • přispívá k normální hladině testosteronu,
 • podporuje sexuální zdraví,
 • napomáhá ke snížení únavy,
 • pozitivně ovlivňuje imunitu a celkovou vitalitu organismu.

Proerecta SHOT

Nápoj ne erekci Proerecta SHOT obsahuje efektivní spojení bylinných extraktů a aminokyselin, které vám pomůže splnit si s partnerkou vaše sexuální touhy. Jeho předností je to, že se do organismu vstřebá až 2krát rychleji než klasické tobolky. Proerectu SHOT užívejte 30 minut před sexem.

Proč vyzkoušet Proerectu SHOOT?

 • okamžitá podpora erekce,
 • energy drink pro vaši chloubu,
 • podpoří pevnou a dlouhou erekci,
 • přirozeně podpoří vaše libido,
 • pozitivně ovlivní sexuální zdraví.

Amarex

Amarex na podporu erekce -30 kapslíDoplněk stravy na erekci Amarex vás překvapí jedinečným a extra silným složením. Jde o velmi oblíbený produkt na erekci! Amarex je vyrobený z certifikovaných extraktů.

V jeho složení najdete kotvičník zemní, vitamín C a také prospěšné aminokyseliny. Amarex vám pomůže znovu objevit radost ze sexu, a navíc podpoří sexuální výkon, na který budete opravdu pyšný.

Proč vyzkoušet Amarex?

 • napomáhá k lepšímu prožitku během milování,
 • podpoří rychlý nástup pevné a silné erekce,
 • zvýší váš sexuální výkon,
 • přispívá k silnému chtíči a libidu.

Zerex Klasik

ZEREX Extralong – Delší a kvalitnější pohlavní stykDalší prášky na erekci, které můžeme doporučit je Zerex Klasik, který vám pomůže získat ztracené sexuální sebevědomí.

Už v jedné pilulce najdete vysokou koncentraci bylinných výtažků a aminokyselin na zlepšení erekce. Vaše milostné hrátky budou vášnivé a daleko více si je užijete. Doplněk stravy Zerex Klasik užívejte zhruba 60 minut před začátkem sexu.

Proč vyzkoušet Zerex?

 • doslova přírodní afrodiziakum,
 • přispívá k pevné a dlouhotrvající erekci,
 • napomáhá ke zvýšení chuti na sex,
 • zlepší libido a pozitivně ovlivňuje sexuální vitalitu.

4. Zařaďte do vašeho dne více pohybu

Pracujete celý den u počítače a všude jezdíte jen autem? Pokud ano tak věřte, že takový styl života se může negativně odrazit na vašem výkonu v posteli. Proto zařaďte do vašeho denního režimu více pohybových aktivit.

Pro podporu erekce nemusíte chodit každý den do posilovny a dřít se tam několik hodin. Bohatě stačí pravidelná 30minutová procházka denně. Pohyb podpoří cirkulaci krve v celém těle a zajistí lepší prokrvení vašeho mužství, které je klíčové právě pro erekci.

Poruchy erekce díky alkoholu a cigaretám

5. Dejte sbohem nešvarům jako je kouření a pití alkoholu

Toužíte po zlepšení erekce? Vynechte alkohol i cigarety. Pokud chcete podpořit vaši erekci, raději byste se měli těchto zlozvyků zbavit. Alkoholické nápoje organismus zbytečně zatěžují. Pro jeho zpracování musí tělo vynaložit veškeré své síly. Po výživové stránce tělu alkohol nic nepřináší, a navíc obsahuje vysoký podíl kalorií.

Proto pravidelné pití alkoholu může způsobit vážné zdravotní komplikace, kdy problémy s erekcí jsou jen pomyslnou špičkou ledovce. To stejné platí i o kouření. U něho je problém v tom, že pravidelní kuřáci mají většinou zhoršený krevní oběh, který může vyústit až v závažnou erektilní dysfunkci.

TIP: Trápí vás menší rozměry vaší chlouby? Zkuste speciální sexuální polohy, které dokonale uspokojí každou ženu.

6. Vyzkoušejte cviky na penis

Mezi dalším oblíbeným tipem, jak zlepšit erekci, jsou speciální cviky na penis. Hned na začátku vás ale musíme upozornit, že se nejedná o stejný proces, jako třeba v posilovně. Penis totiž není sval, a proto nemůžete čekat podobné výsledky. Účelem praktikování cviků na penis pro zlepšení erekce je to, aby se topořivá tělesa dostala do kondice.

Procvičování podpoří lepší cirkulaci krve v penisu a tím i jeho normální fungování. Výsledkem bude pevná a tvrdá erekce. Cviky na penis je vhodné praktikovat každý den a sestava vám zabere zhruba 20 až 30 minut. Jak probíhá samotné cvičení a jaké jsou základní cviky na penis?

 • začínáte zahřívací částí, kdy penis připravíte na samotné cvičení,
 • následují cviky na prodloužení penisu,
 • potom přejdete na cviky na zvětšení objemu penisu,
 • nakonec si dopřejete krátký odpočinek a relaxaci.

Nejčastější dotazy k erekci

Podpora erekce aneb co vás nejvíce zajímá?

1. Chtěl bych vyzkoušet doplňky stravy jako je Proerecta nebo Amarex. Kde si je můžu koupit?

Doplňky stravy na podporu erekce doporučujeme kupovat on-line na specializovaných e-shopech. Odkazy na oficiální prodejce naleznete vždy v naší recenzi. Pilulky vám doručí přepravce v diskrétním balíčku přímo k vám domů. Při jejich nákupu si ale dejte pozor na to, odkud doplňky stravy objednáváte. Vždy nakupujte pouze u prověřených a kvalitních prodejců.

2. Jsou doplňky stravy na erekci vhodné pro všechny?

Doplňků stravy, které mají za cíl zlepšit erekci, jsou snášeny většinou bez problémů. Nicméně tyto specifické doplňky stravy nejsou vhodné pro neplnoleté muže, osoby s kardiovaskulárním onemocněním a vysokým tlakem.

Dále se nedoporučuje přírodní doplňky stravy na podporu erekce užívat mužům po mrtvici a infarktu. Těhotné a kojící ženy by se měli těmto doplňkům také vyhnout. Informace o tom, pro koho je a není doplněk vhodný, najdete buď na balení výrobku, nebo v příbalovém letáku.

3. Kolik pilulek doplňku stravy na zlepšení erekce si můžu denně vzít?

Každý přípravek má jiné dávkování a také doporučené denní množství. Konkrétní informace najdete buď na obalu výrobku, nebo v příbalovém letáku. Rozhodně však nikdy doporučenou denní dávku nepřekračujte.

TIP: Už jste slyšeli o tantrické masáži? Přiblížíme vám, jak tantrická masáž probíhá a zároveň odtajníme na co se připravit.

Výpadek erekce může postihnout každého muže

Možná si myslíte, že problémy s erekcí mají jen muži vyššího věku. Ale opak je pravdou. Problémová erekce trápí čím dál více mladších mužů. Důvodem je nejen stres a vyčerpání z práce, ale také nevhodné stravování. Občasný výpadek erekce nemusí hned znamenat vážnou erektilní dysfunkci.

Výše zmíněné tipy na zlepšení erekce nemusíte řešit pouze v případě, když máte nedostačující erekci, ale můžete vylepšit vaši sexuální výkonnost. Mnoho mladší mužů, si právě prášky na erekci pořizují, aby více vydrželi a byli dravější…

Třeba toho jen máte moc a potřebujete trochu ubrat plyn. Mějte však na paměti, že pokud se problémy opakují a nepomáhají ani žádné tipy na zlepšení erekce, neměli byste zbytečně ztrácet čas a ihned kontaktovat vašeho lékaře.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář