Prášky na zvětšení penisu testujeme od roku 2011

Vimax - Prášky na zvětšení libidaJe vědecky dokázáno, že tablety mají vysoký účinek na zlepšení tak zásadních vlastností penisu jako je velikost, šířka nebo kvalita erekce. Dostáváme mnoho pozitivních zpráv od mužů, kteří naše doporučené prášky na zvětšení penisu využili a dosáhli svých vysněných velikostí za nízkou cenu, bez chirurgické operace a hlavně bez vedlejších účinků.

Používání tablet je velmi rozšířené zejména v USA, Austrálii, Velké Británii a Kanadě, kde způsobilo doslova revoluci v této oblasti. Dnes se také některé značky dostaly na Evropský trh, které naleznete u nás a ty nejkvalitnější za příznivé ceny a které opravdu fungují.

Opravdu prášky na zvětšení penisu fungují?

S takovými prášky na zvětšení penisu máme nemalé zkušenosti. Otestovali jsme 90% produktů na zvětšení penisu a věnujeme se tomuto tématu od roku 2011. Nabízíme ojedinělé recenze ke každému otestovanému produktu, abychom mohli pomoci ostatním mužům se správným výběrem. Níže můžete vidět nejkvalitnější a nejefektivnější produkty, u nichž máme otestovány veškeré účinky.

Protože všichni redaktoři s v začátcích nechali nachytat na nekvalitní produkty, snažíme se poskytovat jen ty nejpřesnější výsledky a produkty. Chceme všechny naše návštěvníky varovat před nekvalitními prodejci.

Jak prášky na zvětšení penisu fungují?

Stavba penisu se skládá ze tří částí. Dvě z nich jsou párové (topořivá tělesa) a jsou zodpovědné za pevnost erekce prostřednictvím regulace toku krve. Čím více jsou topořivá tělesa naplněna krví, tím větší erekci získáte. Třetí část penisu je menší (houbovitá tkáň) a ta slouží k zabránění stlačení močové trubice během erekce. Klíč ke zvětšení penisu, pak spočívá v rozvoji topořivých těles tak, aby mohly pojmout větší množství krve (Aby se z úzké cesty stala dálnice).

Námi doporučené tablety na zvětšení penisu obsahují přírodní výtažky z rostlin. Jejich složení stimuluje měkké tkáně penisu tak, že je možné dosáhnout jeho trvalého zvětšení jak na délku, tak v šířce. Těchto výsledků lze dosáhnout pomocí posílení produkce testosteronu, který stimuluje dilataci cév a zlepšuje schopnost erekce. Většina doplňků stravy obsahuje látky a vitamíny, podporující mnoho funkcí, jako je rozšíření topořivých tělísek, zlepšení erekce, oddálení ejakulace, zvětšení objemu penisu a mnoho dalšího.

TIP: Můžete si přečíst rozhovory mužů, kteří testovali produkty jako je Vimax – Vladimír 33 let nebo metody na zvětšení penisu od pana Bláhy 43 let.

Výsledky prášků na zvětšení penisu

Jakých výsledků je možné dosáhnout?

 • Delší a širší penis
 • Lepší kontrola ejakulace
 • Kvalitnější a silnější erekce
 • Vetší požitek ze sexu
 • Zvýšená lubrikace penisu
 • Výsledky jsou trvalé
 • Prodlužují pohlavní styk
 • Zvyšuje libido
 • Bez vedlejších účinků
 • Pomáhá při srovnání penisu

Na co dávat pozor při výběru produktu

Na internetu můžete narazit na mnoho nekvalitní a drahých produktů, na které jsme samozřejmě narazily i my. Při výběru toho správného produktu na zvětšení údu, je zapotřebí dávat pozor, aby produkt obsahoval co nejvíce bodů z níže uvedených-

 • Přírodní složení
 • Adekvátní cena 650 – 1100 Kč za balení
 • Kladné zkušenosti a hodnocení (Můžete naleznout na našich stránkách)
 • Důvěryhodné informace
 • Výhodou jsou certifikáty
 • Prodejce by měl nabízet co nejvíce informací (Kontakt, detailní info, obchodní podmínky, reklamační řád, reference..)

Výsledky testů: Vytvořili jsme srovnávač produktů na zvětšení penisu u nichž jsme si 100% jisti svou účinností. Vítězem testů se stal Vimax Pills a o dva stupně nižší Xtrasize.

Před zakoupením jakéhokoli výrobku vám doporučujeme si projít naše stránky a najít ten nejvhodnější produkt na zvětšení penisu, který bude vyhovovat vašim potřebám. Doporučené tablety na zvětšení penisu naleznete po kliknutí na tlačítko, které Vás přenese na nejkvalitnější produkt, který je na trhu s řadou ocenění a certifikáty a samozřejmě ověřen námi a čtenáři.

TOP prášky na zvětšení penisu

Celý portál www.zvetsit-penis.cz se zabývá především tématem o zvětšení mužského údu. Projekt vznikl v důsledku našich prvních zkušenosti s nemálo produkty na zvětšení penisu, které ve výsledky za nic nestály a byli to vyhozené peníze. Rozhodli jsme se proti takovýmto prodejcům bojovat a proto testujeme vše od roku 2011 a pomohli jsme již více jak 23 000 mužům s jejich problémy s mužstvím. Níže si můžete vybrat z těch nejkvalitnějších prášků na zvětšení penisu a vyvarovat se tak nekvalitním doplňkům stravy.

Produkt Hodnocení Průměrné výsledky Trvalé účinky Cena Naše testování
Vimax + 3,5 cm (3 měsíce) od 690 Kč Recenze
Cviky na penis + 1,2 cm (3 měsíce) 3 cviky ZDARMA Recenze
Xtrasize + 3 cm (3 měsíce) od 1 090 Kč Recenze
Jak zvětšit penis 2.0 + 2,5 cm (3 měsíce) 499 Kč - Doživotní Recenze
Andropenis + 2,5 cm (3 měsíce) od 3 900 Kč Recenze
Phallosan + 1,5 cm (3 měsíce) 6 900 Kč Recenze
Bathmate + 0,2 cm (3 měsíce) od 2 500 Kč Recenze
Vakuová pumpa + 0,0 cm (3 měsíce) od 600 Kč Recenze
Bylinky + 0,1 cm (3 měsíce) Různá Recenze
Plastická operace - - od 15 000 Kč Recenze

Možná vás také mohou zajímat jiné články spojené se zvětšením penisu, protože čím více toho zapojíte, tím můžete i dosáhnout lepších výsledků. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Další zajímavosti:

Přidat komentář