Phallosan – recenze, diskuze, video

Phallosan na zvětšení penisuPhallosan je výrobek, který získává uznání po celém světě. Lze ho považovat za jakousi jedničku ve zvětšování údu, která má trvalé výsledky – a to jak v šířce, tak i v délce.

Výrobek pracuje podobně jako vakuová pumpa, díky působení na váš úd se stimuluje růst nových buněk. Produkt opravdu funguje, zaručeno je to nejen studiemi, ale také zkušenostmi.

Původní obyvatelé Afriky často zvětšovali svůj krk pomocí různých kroužků, určitě jste už viděli nějakou takovouto fotku. Muži v Africe si prodlužovali své mužství závažím, které na mužství měli zavěšené. Prodlužování v této formě funguje, nicméně je zde obrovské riziko a nebezpečí úrazu.

Výrobek Phallosan přebírá to, že se tělesné tkáně přizpůsobují a vytvářejí se nové buňky, avšak na rozdíl od těchto poněkud drastických metod, je využití bezpečné a zcela bez bolesti. Výsledky jsou velmi dobré.

Reálné a vyhovující klinické testy, to je to hlavní, čím se Phallosan liší od mnoha produktů, které jsou na podobné bázi.

 Hodnocení:3 hvězdičky

Cena: cca 240 Eur

Čeho všeho jde s výrobkem Phallosan dosáhnout?

Výrobek nabízí zvětšení údu a to do délky, ale také zvětšení objemu. Na rozdíl od jiných výrobků má vliv také na zvětšení žaludu, podtlak, který se vytváří, má vliv na celý mužský úd. Lepší a delší erekce, lepší citlivost celého penisu, to jsou věci, které zajišťuje lepší prokrvení penisu, což má za následek podtlak, který to všechno zařídí.

Phallosan má blahodárné účinky také na zakřivení penisu. Zakřivení penisu se dá jednoduše změnit, díky tomuto výrobku se penis upraví, tedy jeho tvar a to aniž byste cítili bolest. Na zakřivení penisu se používají jiné metody, které jsou více rizikové – jedná se o operaci, ta však může představovat riziko a penis se u ní zkracuje.

Žádné nebezpečí!

Vaše mužství je orgán, který má zvýšenou citlivost, tudíž je důležité se chovat opatrně. Výrobek Phallosan je velmi opatrný. Není to o velké síle, spíše se jedná o lehkém a mírném tlaku. Užívání výrobku není nikterak bolestivé nebo nepohodlné, běžné nošení výrobku proto často ani necítíte. K výrobku je balen také ochranný klobouček, ten má za cíl vás chránit, abyste to nepřehnali s používáním.

Phallosan pumpa na zvětšení penisu

Jak se Phallosan užívá?

Jako nevýhodu, můžeme vnímat to, že Phallosan je nutné používat velmi dlouhou dobu. Doporučuje se denně a to šest až osm hodin, minimálně jej používejte šest měsíců, aby byly účinky trvalé. Výsledky však za tu námahu stojí. Reference na výrobek jsou hodně dobré, my sami jsme z výrobku nadšeni. Phallosan je možné užívat i ve spánku.

Za chvíli tak zjistíte, že vaše erekce je lepší, citlivost vašeho mužství je také lepší. Jestliže budete výrobek nosit pravidelně, zvětšení údu se dostaví, v klidu okolo tří centimetrů, při erekci až o pět centimetrů. Zvětšení údu v objemu je pak o dva centimetry.

Výrobek Phallosan není nijak levný, přibližně za 230 eur (což je asi 6 000 Kč) máte k dispozici tyto věci:

 • Popruh, který slouží k uchycení okolo pasu, pěnový prstenec
 • Přísavné zvony – kondom s manžetou (tři velikosti)
 • Vidlice s tahovým zařízením, nastavuje se zde síla
 • Sací pumpa s třícestným ventilem
 • Ochranná čepice na žalud
 • Návod k používání na DVD
 • Měřící šablonka

Pozitiva a negativa

 • Stálé a nezanedbatelné zvětšení mužského údu
 • Také zvětšení objemu
 • Zvětšuje se také mužský žalud
 • Mužský úd je celkově citlivější
 • Erekce je lepší a delší
 • Používání je zcela bez rizika
 • Poměrně vysoká cena

Phallosan video

K závěru

Výrobek Phallosan je jedním z nejlepších na trhu, je zde pro každého muže, který chce větší penis. Účinky nejsou patrné ihned, v dlouhodobějším měřítku však penis zvětší do velikosti, kterou si přejete.

Výrobek je dosti cenově náročný, což je pravděpodobně nevýhoda, co se týče efektu, je tento výrobek cenově srovnatelný s jinými, podobně pracujícími výrobky. Může využít kvalitnější a levnější doplněk stravy na zvětšení penisu.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
31star1star1stargraygray

3 Komentáře

Přidat komentář