Zajímavé články

Tantrická masáž s vyvrcholením pro každého muže i ženu

Tantrická masáž s vyvrcholením

Tantrická masáž je v posledních letech čím dál známější, svými uspokojujícími praktikami. Nejčastěji se využívá tantrická masáž s vyvrcholením pro muže. Jedná se o speciální masáž, u které muž i žena cítí sexuální napětí. Pro začátečníky může být tantrická masáž stydlivá, ale postupem masáže se každý zcela uvolní.

Především se tato praktika vyznačuje, masáží intimních partií ve spojení se starodávnou tantricko-taoistickou technikou a klasické masáže. Jedná se o velice citlivou a dotykovou masáž, než znáte u té klasické. Tantrické masáže můžete znát z mnoha filmů, kde Číňanky nebo Japonky tuto masáž provozovali. Lidé se po tomto druhu masáže, cítí velice uvolněni, nabití energií a vzrušení.

Co je to tantrická masáž klasická a tantrická masáž s vyvrcholením?

Tantrická masáž se může od sebe několika faktory lišit. Nejčastěji se vyskytuje klasická tantrická masáž, u které probíhá masáž intimněji, ale bez vyvrcholení.

Nejčastěji je samozřejmě nejvyužívanější tantrická masáž s vyvrcholením, která je obohacena o uspokojení muže nebo ženy. Avšak si za tuto slast budete někde dost připlatit.

Tantra byla v České republice založena v roce 2005 zakladateli Tantra Spa Denisa Palečková a Richard Vojík, kteří vyškolily stovky profesionálů. Tantrická masáž má blahodárné účinky na celkový zdravotní stav člověka a dokáže uvolnit mysl od každodenních depresí a shonu.

Může Vás zajímat:

Jak tantrická masáž probíhá

Tantrická masáž se tradičně provádí na futonu, při svíčkách a orientální hudby v klidném a nerušeném prostředí. Nejčastěji je v nabídce tantra masáže různých druhů doteků, od jemných až po dynamické. Masérka nebo masér vás budou omývat a masírovat horkými ručníky, budete ochlazováni hebkými perličky nebo kožešinami, použijí se aromaterapeutické silice, vůní a přírodních vyživujících olejů.

Jelikož celková masáž probíhá v průměru 60 minut, využívají se pro uvolnění i lávové kameny, které mají také ozdravující účinky. Tantra masáž se věnuje všem částem těla od hlavy až k patě. Další nezvyklost u tantrické masáže, je masáž intimních partií.

Trend dnešní doby: realistické panny u vás doma, které splní nejtajnější přání

Při tomto procesu, začíná prohloubení masáže ke vnitřní stimulaci a uvolnění. Do masáže je mnohdy dle požadavku zapojena i masáž prostaty. Na konci se také mnohdy provádí dechová cvičení, u kterých se člověk uvolní od negativní energie, a nabijí se tou pozitivní.

Cena Tantriké masáže

Každá tantra masáž je odlišná a sní i její cena. Nejběžnější cena tantrické masáže za 60 minut je 3 000 Kč. Samozřejmě jsou i množstevní ceny a různé typy masáží, které se liší cenou i úkonem. Každý salón má své vlastní ceny. proto vyhledejte tu nejbližší ve vašem okolí a poptejte se na cenu, samozřejmě dnes bude rychlejší online kontakt nebo telefonický.

Určité hranice u tantrické masáže

Klient musí být vždy objasněn jasnými hranicemi při masáži, aby došlo k uvolnění nebo k sexuálnímu chtíči. Tantrická masáž nepochází z nevěstince, i kdy jde o tak intimní masáž. Klient nesmí počítat se sexuálním potěšením a musí si uvědomit, že masér či masérka zůstávají pasivní. Nedochází u ní k žádnému sexu.

TIP: Pokud si chcete dopřát opravdovou rozkoš a nechcete podvést svou partnerku, potom vyzkoušejte velmi oblíbené umělé vagíny.

Tantrická masáž a nahota

Tantrická masáž uznává velice nahotu, protože jde o znak důvěry a vyrovnání se svým tělem, kde můžete odložit své zábrany. Klient je vždy nahý přikrytý tzv. sarongem (plachta), kterou masér či masérky postupně odkrývají. Při větší důvěře a splynutí, zůstává masérovi sarogen kolem pasu, kterým může jít časem o dolů.

Tantrická masáž a její blahodárné účinky

Tantrická masáž tak nejen prohlubuje sexuální prožívání přijímajícího, pomáhá budovat uvědomění a zvyšuje citlivost vlastního těla, ale také napomáhá ke zkvalitnění vztahů. Protože má masáž opravdu více než uspokojivé výsledky a to nejen ty vnitřní, rozhodli jsme je vám níže napsat nejčastější zdravotní zlepšení díky tantrické masáže. Tantrická masáže je také velice využívaná v párech, kde se můžou oddat k uvolnění vzájemně.

 • Podpora erekce
 • Potíže s prostatou
 • Potíže s depresemi
 • Potíže s otěhotněním
 • Nedostatek energie
 • Zbavuje napětí a stresu
 • Uvolňuje svaly
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Při vaginální problémech
 • Zlepšuje sebevědomí a lásku k vlastnímu tělu

TIP: Pokud chcete dosáhnout lepší erekce, potom doporučujeme produkty jako jsou Amarex, Proerecta nebo Erexan, které máme odzkoušené a můžeme je jen doporučit.

Tantrická masáž video

Níže uvedené video, nabízí ukázku jak tato masáž probíhá a jaký je proces. Tantrická masáž video recenze, dokazuje o jak intimní masáž jde, jen pohled je vzrušující.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

1 Komentář

 • To není z mého pohledu žádná masáž…Jen jiný název pro výdělečnou prostituci, jediný rozdíl je,že nedochází přímo k sexu.

Přidat komentář