Extra tipy na zvětšení penisu Zajímavé články

Odhalení: jsou gely na zvětšení penisu skutečně účinné?

Testovali jsme gely na zvětšení penisu

V dnešní recenzi se podrobně zaměříme na gely na zvětšení penisu. Právě v poslední době se tyto produkty stávají stále více oblíbenými mezi muži, kteří nejsou s velikostí svého penisu spokojeni, avšak neví, že to jsou jen vyhozené peníze. Může však takový krém na zvětšení penisu opravdu fungovat? Právě na to si odpovíme po podrobném otestování a přineseme vám také názory samotných uživatelů, kteří gel na zvětšení penisu skutečně vyzkoušeli.

Gel nebo také krém na zvětšení penisu zakoupíte různě na internetu, ale i volně v lékárně, mnoho mužů toho také využívá. Obecně se více zaměřují na online nákupy, které jsou diskrétní, avšak právě zboží z internetu nemusí vždy odpovídat popisu, zvláště pak v případě těchto produktů. V naší recenzi se zaměříme na několik těchto krémů, které slibují prokazatelně větší penis po pravidelné aplikaci.

TIP: Pokud hledáte skutečně účinné produkty na zvětšení penisu, doporučujeme se podívat na náš online srovnávač nebo rovnou vyzkoušet osvědčené produkty a vítěze jako je VimaxXtrasize nebo Andropenis. Někoho možná potěší cviky na penis.

Výhody a nevýhody gelů a krémů na zvětšení penisu

Výrobci těchto přípravků obecně uvádějí v podstatě stejné účinky jako v případě doplňků stravy na podporu erekce i zvětšení penisu, které však prokazatelně fungují – příkladem může být Vimax, který si v našich testech drží nejvyšší příčku. Především jde o zvětšení penisu, ale slibují také například delší a silnější erekci, oddálení ejakulace nebo třeba větší citlivost při pohlavním styku. Mnohdy se také objevuje informace, že zvyšuje fyzický výkon při sexu.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Co slibují a nedodrží prodejci gelů na zvětšení penisu:

  • zvětšují penis, a to mnohdy až o několik centimetrů
  • prokazatelně prodlužují erekci, která je navíc mnohem silnější
  • napomáhá oddálit ejakulaci, takže zvyšuje výdrž při sexu
  • poskytuje mužům větší fyzickou výdrž během styku
  • způsobuje vyšší citlivost a tím ještě více umocňuje intenzivní orgasmus

Podobný seznam kladných účinků naleznete takřka na každém gelu na zvětšení penisu. Nutno však zcela na rovinu dodat, že reálně se téměř žádného účinku nedočkáte – a už vůbec ne v takovém rozsahu, jak výrobci prezentují. Mnohdy prezentují až neuvěřitelné výsledky, který nelze dosáhnout nikdy.

Snad jediné, co by gel opravdu mohl přinést, je zvýšení citlivosti, takové gely skutečně existují a účinkují, ovšem rozhodně vám penis nezvětší ani nezaručí extrémně pevnou a dlouhotrvající erekci.

Podrobný návod, jak snadno zvětšit penis

Proč gely na zvětšení penisu nefungují?

Důvod je jednoduchý a velmi prostý, nemají totiž žádnou možnost, jak skutečně penis zvětšit nebo mít přímý vliv na kvalitu erekce. Penis lze zvětšit jedině tak, že se zvětší i topořivá tělíska uvnitř, a to tím, že jsou schopny pojmout více krve – jenže k tomu je potřeba mírně roztáhnout cévy a tkáň topořivých tělísek, ale to lze jen vnitřním užitím potřebných látek. Právě to je hlavní rozdíl mezi gely a skutečně fungujícími doplňky stravy v podobě tablet.

Abyste detailně věděli, o čem píšeme, podívejte se na anatomii penisu, kde popisujeme jeho stavbu i funkci.

Jak to funguje? Jestliže dojde k rozšíření cév a tkání v penisu, pak do penisu putuje více krve, navíc mnohem rychleji než za normálních okolností. Topořivá tělíska jsou nuceny přijmout větší množství krve, čímž se zvětší a tak dochází i ke zvětšení penisu, a to zejména v jeho objemu. Takové napětí topořivých tělísek má samozřejmě přímý vliv i na erekci, která se objevuje hned, navíc je daleko silnější a déletrvající než za normálního stavu.

TIP: Pozor si dejte i u gelů na erekci, které mají téměř mizivý účinek…

MachoMan gel a další krémy nejsou výjimkou

MachoMan gel na zvětšení penisuZdaleka nejvíce jde vidět MachoMan gel, který je podporován masivní marketingovou kampaní. Nenechte se však napálit, protože skutečné účinky vám opravdu nepřinese, produkt jsme sami testovali a víme o čem mluvíme. Jedná se o ukázkový případ, který slibuje právě většinu toho, co jsme popsali víše.

Ale opravdu byste věřili tak pohádkové účinnosti, kdy udává zvětšení penisu o 5 cm za pouhý týden? Takové zvětšení vám jen těžko přinesou ty nejlepší doplňky na zvětšení penisu – průměrně je to 1,5 až maximálně 3,5 cm, ve výjimečných případech to mohou být 4 cm.

Průměrná doba, kdy se poprvé u opravdu fungujících produktů objeví prokazatelné změny, jsou přibližně 2 měsíce. Nenechte se proto napálit.

Dalšími podobnými produkty jsou namátkově třeba Bull PowerGel, který má oddalovat ejakulaci a podporovat erekci. Příkladem může být také Pjur MED Pro-Long Spray, který opět oddaluje ejakulaci a prodlužuje pohlavní styk, a to tentokrát tím, že penis znecitliví, účinnost je však nejistá. A nakonec krém LARGO, ten má díky prokrvení penisu přímo zlepšovat erekci a dopomoci k lepšímu sexuálnímu zážitku. Opět už z podstaty nemůže být účinný.

Všechny tyto gely jsou navíc poměrně finančně nákladné a v porovnání s jejich skutečnou efektivitou se absolutně nevyplatí. Rozhodně je nemůžeme doporučit.

Náhodné komentáře čtenářů ke krémům a gelům na zvětšení penisu

„Musím říct, že gel jde použít tak leda jako lubrikant, ale na to je moc drahý, jinak vůbec žádný účinek, spíš ještě k tomu divně pálí.“ Pavel, 34 let, Ústí nad Orlicí – Redaktor

„Kravina, jak tomu může někdo věřit? Nekoupil bych si to ani ve snu. Naštěstí mám penis velkej i tak.“ Karel, 41 let, Olomouc – Čtenář

„No já nevím, vyzkoušel jsem jeden nejmenovaný gel a účinek? Nic, akorát vyhozené peníze. A to jsem ho naivně vypotřeboval celý.“ Lukáš, 26 let, Ostrava – Čtenář

Tipy na produkty, které testujeme, a opravdu fungují

Určitě doporučujeme podívat se na produkty, které doporučujeme. Všechny pravidelně testujeme, na testech se podílíme jak my, tak naši čtenáři. Všechny produkty, které se na našem žebříčku umístily na prvních příčkách, fungují skutečně tak, jak popisujeme. Určitě můžeme doporučit kromě Vimaxu, o kterém jsme se už zmínili, také doplněk pro zvětšení penisu a zlepšení erekce XtraSize – ten se v našem testování umístil jako druhý.

Velmi zajímavou alternativou mohou být cviky na zvětšení penisu. Jejich obrovskou výhodou je, že přinášejí vynikající výsledky, o to lepší, pokud je cvičíte právě v kombinaci s některým z fungujících doplňků stravy. Jedná se o speciální cviky, které posílí vaši erekci a penis zvětší. Cvičení není výrazně náročné, ale je potřeba pravidelnost a trpělivost, protože musíte cvičit minimálně 2 až 3 měsíce, než se projeví výsledky – ovšem nakonec z nich budete ohromeni.

TOP produkty na zvětšení penisu

TOP 1 - Vimax TOP 2 - Cviky na penis TOP 3 - Xtrasize
Vimax - Prášky na zvětšení libida E-book - Jak zvětšit penis 2.0 XtraSize doplněk stravy na zvětšení penisu
Vimax je produkt, který u nás láme rekordy a to nejen při zvětšení penisu. Jeho účinky jsou ohromující a prodejce myslí hlavně na zákazníky. Rychlost, spolehlivost, 100% účinky, Garance na vrácení peněz. Získejte slevu: VIMAX10P Cviky na penis mají všestranné účinky: zvětšení penisui, sexuální výkonnost a mají vliv na zlepšení erekce. Více jak 30 cviků na penis naleznete v našem E-booku: Jak zvětšit penis 2.0 Na třetím místě se umístil Xtrasize. Výrobce udává zvětšení penisu o 8 cm, což je naprostá blbost, ale i přes marketingový trik je produkt velice kvalitní. Nejvíce se nám osvědčila kombinace s Vimaxem, se zvětšením u našeho čtenáře až o 4 cm.
Web prodejce Web prodejce Web prodejce
Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
41star1star1star1stargray

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář