Bathmate - Recenze na vodní vakuovou pumpu ke zvětšení penisu

Bathmate recenze – Vodní vakuová pumpa na zvětšení penisu

Vakuová pumpa Bathmate je erotická pomůcka pro muže, která vám zaručí pevnou a dlouhotrvající erekci, společně s mírným, ale krátkodobým, zvětšením penisu. Na rozdíl od některých méně kvalitních variant, je Bathmate vodní vakuová pumpa, kterou můžete bez problému použít také ve sprše – právě toto vlhké prostředí je pro použití vakuové pumpy nejšetrnější, ale také nejúčinnější, jelikož má voda výborné vlastnosti – těsní a zároveň dokonale lubrikuje.

Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak je možné, že mají pornoherci tak velké penisy a extrémně pevnou erekci? Trik spočívá v použití kvalitní vakuové pumpy těsně před natočením scény, například vakuové pumpy Bathmate.

Vakuová pumpa pro muže je ve své podstatě jednoduchý nástroj, pomocí kterého dosáhnete lepší a pevnější erekce. Způsobeným podtlakem navíc dojde k roztažení topořivých tělísek, na kterých závisí nejen kvalita erekce vaší erekce, ale i velikost penisu. Tím, že dojde k jejich roztažení, mohou pojmout více krve a penis je následně na první pohled o něco málo větší – zvětšení penisu je individuální, průměrně se penis za pomocí vakuové pumpy zvětší o 0,5 až 1,5 cm v délce a asi 0,5 cm v průměru. Zvětšení penisu je však pouze krátkodobé.

Unikátní výhody vakuové pumpy Bathmate, které pocítíte i vy

Oproti jiným vakuovým pumpám je Bathmate trochu jiná, lepší, kvalitnější, prostě ji musíte mít. Na první pohled sice vypadá téměř stejně jako jiné vakuové pumpy, ovšem Bathmate je vodní vakuová pumpa, díky převratné technologii na vodní bázi dosahuje lepších výsledků v porovnání s klasickými vakuovými pumpami.

Vakuová pumpa pro muže Bathmate se snaží jít cestou nejvyšší kvality použitých materiálů a skutečně účinnou technologií zvětšení penisu a zlepšení jeho erekce, není tak divu, že se mezi muži tato vakuová pumpa stala velmi oblíbenou.

Výhody Hlavní výhody Bathmate

  • podpoříte extrémně pevnou a dlouhotrvající erekci
  • zvětšíte objem penisu v šířce průměrně o 0,5 až 1 cm
  • prodloužíte penis o 1 až 2 cm
  • díky silné erekci si orgasmus, ale i sex, užijete mnohem více než jindy
  • pravidelným použitím můžete vyléčit velmi mírné zakřivení penisu
  • může vám pomoci proti předčasné ejakulaci

Pamatujte, že výsledky použití vakuové pumpy Bathmate se mohou lišit, jsou vždy individuální, nicméně vakuová pumpa funguje na principu, který je ověřený a skutečně umožňuje dosáhnout lepší erekce a zvětšení penisu.

 Cena:  cca 1 900 Kč
Hodnocení:3 hvězdičky

Jak použít vodní vakuovou pumpu bathmate

Jak funguje vakuová pumpa, není to jen podvod?

Nedůvěřivost je stará jako lidstvo samo – bohužel – na každém rohu dnes můžete narazit na nepoctivé lidi a podvodníky. Velká část produktů na zlepšení erekce či zvětšení penisu často nefunguje a to vnáší negativní světlo i na ty produkty a doplňky stravy, které skutečně fungují, i to je důvod, proč vše detailně testujeme, podívejte se na více našich recenzí. V případě Bathmate vakuové pumpy však není nedůvěra na místě.

Vakuová pumpa totiž funguje na základě fyzikálních zákonů, a ty zkrátka platí vždy a všude, konkrétně se dosahuje výsledků pomocí podtlaku. Jednoduše ve vakuové pumpě vzniká podtlak odsátím vzduchu. Právě proto je potřeba, aby vakuová pumpa dokonale těsnila, takže voda je proto v případě Bathmate ideálním pomocníkem. Díky podtlaku dochází k roztažení topořivých tělísek a celkově lepšímu proudění krve do penisu.

Vakuová pumpa se tak využívá hlavně tehdy, kdy nejsou topořivá tělíska schopna pojmout dostatek krve, penis tak není dostatečně velký a pevný. Na druhou stranu si ale užijete mnoho zábavy i tehdy, pokud máte pevnou erekci, ale chcete svůj penis před sexem zvětšit a ohromit tak partnerku.

Oproti jiným přípravkům na zvětšení penisu, jako jsou například doplňky stravy na zvětšení erekce, nebo třeba prodlužovače penisu, nejsou výsledky trvalé, ale ani dlouhodobé. Na druhou stranu se jedná o nejrychlejší způsob zvětšení penisu, které vydrží po čas sexu.

Další nevýhodou může být, že ji musíte použít před sexem, což může být v některých případech nekomfortní či dokonce nemožné. Vakuová pumpa je tak spíše sexuální pomůcka v případě, kdy si chcete užít lepší sex a zvětšit svůj penis.

Kde zakoupit Bathmate

Při použití Bathmate vakuové pumpy buďte opatrní

Mohlo by se zdát, že použít vakuové pumpy pro muže je naprosto zřejmé, ale opak je pravdou, má totiž své zásady, které v naší obsáhlé Bathmate recenzi nesmí chybět. Především platí jednoduché a nejzásadnější pravidlo, které zní: lubrikujte, lubrikujte! Bez dostatečné lubrikace bude použití vakuové pumpy nejen bolestivé, ale také si můžete ublížit.

Právě proto je ideální Bathmate vodní vakuová pumpa, protože voda je dokonalým lubrikantem. Bathmate používejte zásadně ve sprše, během sprchování vsuňte penis do vakuové pumpy až po kořen, ujistěte se, že dokonale těsní a začněte opatrně odsávat vzduch. Až bude erekce dostatečná, upusťte ventil vakuové pumpy a vytáhněte opatrně penis.

Pokud používáte vakuovou pumpu poprvé, musíte být opatrní a vnímat váš penis. Rozhodně nikdy neignorujte bolest penisu a podobně. V případě, že to s vakuovou pumpou přeženete, nebo ji budete používat dlouho v kuse, může dojít k nevratnému poškození topořivých tělísek.

Pozor na rizika spojená s použitím vakuové pumpy

Bathmate vodní vakuová pumpa je ve své podstatě bezpečná erotická pomůcka, přesto s ní ale jsou spojena rizika, jako s jinými vakuovými pumpami – i když značně sníženy, a to zejména díky použití ve sprš, tedy díky vodě. Rozhodně nesmíte během používání překračovat doporučenou dobu, po kterou se Bathmate používá, maximálně pumpu používejte 20 minut, ale přesný údaj najdete v příbalovém letáku.

Nemůžete z nějakého důvodu používat vakuovou pumpu? I pro vás existuje řešení, a to v podobě účinných cviků na zvětšení penisu, zjistěte si o nich více, budete mile překvapeni.

Zároveň byste neměli vakuovou pumpu používat v případě, že máte problémy s krevním tlakem, užíváte-li léky na krevní tlak, a pokud u vás existuje zvýšené riziko trombózy. Další překážkou v používání vakuové pumpy je cukrovka.

S tlakem na penis to nepřehánějte, i on má své limity a nadměrný nápor na penis, přesněji na topořivá tělíska, může způsobit jejich nevratné poškození, které se v tom nejhorším případě projeví trvalou impotencí. Pokud si nejste použitím vakuové pumpy jisti, můžete se vždy poradit s lékařem.

Bathmate

Vyplatí se použití vakuové pumpy na zvětšení penisu?

Určitě u naší Bathmate recenze očekáváte verdikt, zda se vakuová pumpa vyplatí použít. Především se musíte rozhodnout, jestli skutečně chcete vakuovou pumpu použít i přes všechna rizika, která s ní jsou spojená – i když při šetrném použití jsou minimální.

Jako erotická pomůcka pro zvětšení penisu a lepší zážitek při sexu, je Bathmate vodní vakuová pumpa skvělá, ovšem účinek je jen krátkodobý. Pokud vás opravdu trápí příliš malé rozměry vašeho penisu, doporučujeme spíše doplňky stravy s trvalými výsledky – nejlépe v našich testech obstál doplněk pro zvětšení penisu Vimax.

Získat Bathmate za TOP cenu

Nejčastější dotazy k Bathmate

Co získáte pravidelným užíváním vodní pumpy Bathmate?

Bathmate, vodní pumpu je nejideálnější užívat přímo ve vaně nebo ve sprše. Používání by mělo být v délce patnácti až dvaceti minut a to třikrát až sedmkrát v jednom týdnu. Aby byl efekt co nejlepší, vodní pumpu Bathmate užívejte denně.

Jsem obřezaný, i tak je pro mě vodní pumpa Bathmate vhodná?

Ano, vodní pumpa Bathmate je vhodná pro každého muže.

Je pravdou, že vodní pumpa Bathmate zvětší úd napořád?

Pakliže budete vodní pumpu používat pravidelně, dojde ke zvětšení údu. Aby byly výsledky patrné, užívejte Bathmate nejméně dva až čtyři měsíce.

Jak se zvětšení mužství ukáže? Do šířky, nebo naopak do délky?

Mužský úd se zvětší v objemu – zvětšení vidíme hned po pár použitích. Aby se mužský úd prodloužil, je nutné používat vodní pumpu Bathmate dlouhou dobu.

Není výrobek zdraví nebezpečný?

Není. Vodní pumpa Bathmate je opravdu bezpečná. Bathmate pracuje na principu podtlaku, což na zdraví nikterak škodlivě nepůsobí, na rozdíl od polykání všemožných tabletek.

Jsou lepší alternativy na zvětšení penisu?

Ano a jejich nespočet. Mezi nejvýkonnější alternativy patří zejména Vimax Pills, Xtrasize nebo Andropenis. Více o kvalitě produktech na zvětšení penisu se dozvíte v našem srovnávači.

 

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
41star1star1star1stargray

Přidat komentář