E-book – Jak zvětšit penis 2.0

E-book - Jak zvětšit penis 2.0Zrodila se kniha, pro každého muže, který není spokojený se svým přirozením. Stejně jako ženy řeší, svá poprsí řeší, pánové i vaše přirození. Každá žena má ráda určitý tvar a velikost. Pokud se doma zeptáte manželky, zda je spokojená, s vaším, penisem v 80% můžete očekávat odpověď ano. Naprosto stejné je to i u mužů. Nabízí se, otázka jste vy spokojený s vaší velikostí?

Náš tým, který se tématu zvětšení penisu věnuje, plně už 4 roky, si je vědom toho, že na muže se trochu zapomíná.  Ženy si svá poprosí, mohou nechat vytvarovat, zvětšit, zmenšit ale my chlapi si ke zvětšení můžeme pomoc sami.

Pokud ale začnete hledat správný produkt na zvětšení penisu na vlastní pěst, pak se vám může stát to samé co nám. Vyhodíte z okna několik tisíc a výsledek zůstane stejný a přestanete tomu věřit. Proto náš tým testoval produkty, zkoušel metody a cviky na zvětšení a zlepšení funkce, abychom pro vás našli konečné a hlavně poslední řešení.

Náš magazín – www.zvetsit-penis.cz měsíčně navštíví 10 000 čtenářů, které zajímá zvětšení penisu a zlepšení jeho funkce.

Společně, jsme pracovali na knize celé dva roky, s týmem, který se skládá z několika našich čtenářů, kteří nám dokonce poskytli i své fotografie. A na základě toho s námi začali spolupracovat na knize.

Více informací o knize

Je možné dosáhnout zvětšení penisu?

Ano. Náš tým je o tom přesvědčen, protože máme výsledky a našli jsme ty nejefektivnější metody. Zvětšení penisu a zlepšení jeho funkce lze dosáhnout, několika způsoby. Připravily jsme pro vás rozbor všech těch nejefektivnější metod, se kterými jsme dosáhli neuvěřitelných výsledků. Na začátku jsme se potýkaly s hodně nezdary, které nás od našich cílů neodradily.

Varování: Tento e-book je pro muže, kteří chtějí dosáhnout zvětšení a zlepšení funkce penisu NATRVALO.

Především kde jsme hledali pomoc, tak se nám vysmály nebo nám poradily, ať si pořídíme lupu, že zvětšení penisu není možné dosáhnout.

Bohužel nám radili lidé, kteří nikdy nic nevyzkoušeli a vše zkritizují. Některé z nás to vůbec neodradilo a i proto jsme dosáhli neuvěřitelných výsledků. Máme u nás také rekordmana, který dosáhl zvětšení penisu až o 8 cm a to technikami, do kterých nemusíte investovat ani korunu.

Co nabízí ebook – Jak zvětšit penis 2.0

 • Stavba penisu a vliv na zvětšení a zlepšení funkce
 • Jak vzniká erekce a ejakulace
 • Proč a jak rozšířit topořivé tělíska a zlepšit průtok krve
 • Mýty o velikostech a zvětšení penisu
 • Potraviny na zvětšení a zlepšení funkce penisu
 • Jak penis správně měřit
 • Zaměříme se na poruchy erekce a předčasnou ejakulaci
 • Objevíte tipy na rychlé zvětšení penisu
 • Představíme si všechny metody na zvětšení penisu
 • Kompletní průvodce s cviky na penis
 • 21 denní výzva, kde se naučíte cviky používat v praxi

Bonusy

 • Popíšeme si techniky mužské masturbace
 • Všechny sexuální polohy, pro muže s menším penisem
 • Tipy a triky, jak lépe uspokojit ženu
 • Tipy a triky na zvýšení sexuální výkonnosti
 • Slevové poukazy v hodnotě až 1500 Kč

Za jak dlouho se dostaví výsledky?

První výsledky se dostaví hned do 2 týdnů v podobě tvrdší a delší erekce. Pokud bude dodržovat cvičební plán, můžete dosáhnout do 4 měsíců zvětšení až o 1 cm. Záleží na vás, co vše aplikujete a tím můžete dosáhnout ještě lepších výsledků.

E-book není pouze zaměřený na zvětšení penisu, ale i na zlepšení jeho funkce a posílení sexuální výkonnosti.

Tento e-book jsme pro vás vytvořili v zlomkové ceně 299,-  jelikož, penis si opravdu můžete zvětšit vy sami s pomocí našeho e-booku. Pokud se ale rozhodnete pro zvětšení vlastním hledáním toho nejlepšího produktu nebo metody připravte se opravdu na to, že utratíte tisíce za produkty a techniky a výsledek nebude podle vašich představ.

Tohle tvrzení bych si před třemi a půl lety nedovolil vyřknout nahlas. Jelikož se metodám věnujeme, plně se svým týmem již 4 roky dosáhli, jsme, v průměru zvětší, o 4-6 cm na osobu.

Já jsem spokojen, můj tým také a mnoho našich čtenářů, kteří nám píši každý den. Takže pokud nejste spokojení s vaší velikostí, tak už jen stačí si objednat e-book.

Jsme si dokonce tak jistí, že garantujeme 30 denní lhůtu na vrácení bez udání důvodů.

Více informací o knize

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

12 Komentáře

 • Jsme rád že mohu přidat jako první komentář. Kniha je úžasná, sice jsem ze začátku pochyboval, ale jsou tam hodnotné informace a nejvíce se mi zalíbila sekce s cviky na penis. Je jich tam fakt hodně a hlavně s přesnými ukázkami. Jinak palec nahoru, že jsem na ukázku použili vibrátor a ne vlastní penis 😀 To bych se asi na to nedíval

 • 😀 nejdříve jsem se smál jak může být takov kniha, ale ze zvědavosti jsem si ji pořídil a jsou tam ohromné studie. Máte to pěkně spracované a hodnotné.

 • Musím souhlasit s komentářem, cviky jsou opravdu úžasné já je využívám cca 7 měsíců a dosáhl jsem zvětšení o 2,5 cm a to jsem myslel že zvětšení nikdy nedosáhnu. Ani jsem neváhal, když kniha byla vydána hned jsem si ji koupil.

 • Fascinující kniha. Koupil jsm knihu ze zvědavosti a jsem příjemě překvapený co tam všechno je. Mě hlavně potěšily ty vaše bonusy.

 • Já si e-book koupil abych se zbavil poruch erekce a byla mi doporučena především kvůli cvikům a další možnostem. Techniky jsou tam úžasné a krásně popsané snad to bude i tak fungovat jak píšou.

 • Dobrý večer chcem sa opýtať či sa da aj cvičením dosiahnuť zväčšenia 4cm a či to pôsobí aj na zväčšenie objemu, chcem cvičenia bez doplnkov, a či sa naučím kontrolovať ejakuláciu a vydržím koľko budem potrebovať ďakujem za odpoveď 🙂

Přidat komentář